Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за березень 2018 року

Новопризначені працівники обласної юстиції урочисто прийняли Присягу державного службовця та залучилися до проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

01 березня 2018 року відбулося урочисте складання Присяги державного службовця працівниками, які вперше вступають на державну службу.

1 березня 2018

Продовжуємо навчати підприємців захищати свої права

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 01 березня 2018 року працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ознайомили засновника та керівника агентства нерухомості «БІНЕК» з її правами та механізмами їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

1 березня 2018

Працівникам відділу з питань пробації про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальником Подільського ВДВС м. Полтави ГТУЮ у Полтавській області Сергієм Ткаченком проведено зустріч з працівниками Подільського районного сектору Полтавського міськрайонного відділу з питань пробації.

1 березня 2018

МІН’ЮСТ У СПІВПРАЦІ З КОНСУЛЬТАТИВНОЮ МІСІЄЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ КОМПЕНСАЦІЇ ЖЕРТВАМ НАСИЛЬНИЦЬКИХ ЗЛОЧИНІВ

На реалізацію положень схваленої Президентом України Національної стратегії з прав людини у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу Міністерством юстиції було розроблено проект закону, положення якого спрямовані на підвищення гарантій прав жертв умисних насильницьких злочинів шляхом надання їм державної соціальної допомоги у вигляді компенсаційної виплати.

1 березня 2018

Відбулося засідання центрального та регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю стягнення аліментів з боржників

02 березня 2018 року керівництво Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Головного управління Національної поліції в Полтавській області взяли участь у відеоконференції, яка проходила під головуванням Міністра юстиції України Павла Петренка.

2 березня 2018

Взято участь у навчально-методичному семінарі в прокуратурі Полтавської області

З метою обговорення застосування практичних аспектів при здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян та для підвищення знань працівників прокуратури у сфері щодо здійснення нагляду при виконанні кримінальних покарань та інших заходів примусового характеру, начальником відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області Сергієм Усатим взято участь в навчально-методичному семінарі, що відбувся в прокуратурі Полтавської області.

2 березня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО» в Управлінні праці та соціального захисту населення

02 березня 2018 року у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», фахівці відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації інформували працівників Управління праці та соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації, а також їх відвідувачів про вказаний проект його завдання та цілі.

2 березня 2018

Школярам про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з 26 лютого по 2 березня працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з викладачами Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено інформаційні години з учнями старших класів ЗОШ №3, №13, №28, №36, гімназії №31 на тему: «Я маю право на освіту».

2 березня 2018

Проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

03 березня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Наталією Зволь у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

3 березня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

03 березня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу нараду з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

3 березня 2018

#ДошкаГаньби. Списки неплатників аліментів з’явилися в сільських, селищних, міських радах Полтавської області

Начальниками Котелевського, Козельщинського та Гребінківського районного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області цього тижня проведено спільні наради з головами сільських та селищних рад району з ліквідації заборгованості по аліментах.

3 березня 2018

Виконавча служба Полтавщини діє! #РезультатиТижня

Відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» з 23.02.2018 по 01.03.2018 проведено 33 правоосвітніх заходи, під час яких висвітлено основні напрямки реалізації проекту, зокрема: #МаскиШоуСтоп: захист прав підприємців – прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес; #ЧужихДітейНеБуває: захист прав дітей – прийняття Закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів; #ХабарЗаНавчанняСтоп: захист прав студентів – боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах тощо.

3 березня 2018

Павло Петренко: більше 263 тисяч батьків отримали свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко у блозі на інтернет-порталі «Цензор. Нет».
Зокрема, він нагадав, що державна реєстрація народження тепер можлива у пологовому будинку. Послуга щодо прийому документів, необхідних для отримання свідоцтва про народження, та видачі останнього сьогодні діє в усіх областях України та у місті Києві.

3 березня 2018

Співпраця з нотаріусами щодо реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО" триває

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 03.03.2018 головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Іриною Мирко проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

3 березня 2018

Консультує Міністр юстиції України: Як скористатися послугою «Шлюб за добу»

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

4 березня 2018

Продовжуємо втілювати в життя новації закону #ЧужихДітейНеБуває

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» захист прав дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи нашого управління.

5 березня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 28 лютого 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

5 березня 2018

ДВС Полтавщини ДІЄ!

Завдяки інноваціям закону #ЧужихДітейНеБуває та ефективній роботі державних виконавців Київського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області з недбайливого батька стягнуто аліменти за 5 років на суму 26,9 тис грн

5 березня 2018

Цифра Дня

За 2 місяці 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено державну реєстрацію 54 нормативно-правових актів субєктів нормотворення.

5 березня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 05 березня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

5 березня 2018

Майбутнім адвокатам про проект «Я МАЮ ПРАВО»

05 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу зустріч з майбутнім адвокатом.

5 березня 2018

Колегам організаційного відділу апарату Полтавської облдержадміністрації про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 05 березня 2018 року проведено зустріч з колегами організаційного відділу апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

5 березня 2018

Як працівники юстиції інформували громадян

Правова обізнаність важлива у житті кожного громадянина. Актуальності правові знання набувають в часи, коли з’являється маса нових законодавчих та нормативних актів, а їх правильне трактування й використання допомагають людям впорядкувати власне життя, вирішити нагальні проблеми, незважаючи на обставини, лишатися в полі закону.

6 березня 2018

Інформаційний майданчик в Інституті землеустрою

06 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Державного підприємства «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» інформаційну кампанію, в ході якої говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 березня 2018

Інформування в громадському транспорті про проект «ЯМП!»

06 березня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно правових актів, правової роботи та правової освіти проведено інформування в громадському транспорті м. Полтави.

6 березня 2018

За день плідної роботи державних виконавців погашено заборгованість зі сплати аліментів на суму понад 273 тис. грн.

Завдяки нововведенням та застосування державними виконавцями нових видів заходів примусу до боржників 05 березня 2018 року у Шевченківському ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області, Полтавському, Семенівському, Гребінківському ВДВС ГТУЮ у Полтавській області та Миргородському міськрайонному ВДВС ГТУЮ у Полтавській області боржниками погашено заборгованість зі сплати аліментів на загальну суму 273 699 грн., які перераховані на користь дітей.

6 березня 2018

Соціальним працівникам - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

06 березня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом із командою взяли участь у загальних зборах працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району, де розповіли присутнім про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», правові аспекти отримання первинної та вторинної правової допомоги, новації законодавства щодо посилення захисту прав жінок і дітей.

6 березня 2018

Цифра Дня

Органи державної виконавчої служби Полтавщини продовжують роботу зі злісними неплатниками аліментів. На сьогодні боржникам направлено більше 8 тис листів-повідомлень, в яких зазначено, що громадянин потрапив до так званої #ДОШКИ_ГАНЬБИ, та повідомлено про обмеження, які його чекають відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 березня 2018

Робоча зустріч з метою реалізації закону «Чужих дітей не буває»

06 березня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулася спільна нарада з представниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області та обласної прокуратури.

6 березня 2018

Продовжуємо інформувати полтавців та гостей міста про їхні права

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на березень 2018 року, 06 березня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та працівниками Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

6 березня 2018

УВАГА КОНКУРС!

06 березня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

6 березня 2018

Павло Петренко підписав угоду про співробітництво з Міністерством юстиції Литовської Республіки

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках одноденного робочого візиту відвідав Литовську Республіку, де підписав Угоду про співробітництво у правовій сфері між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Литовської Республіки.

6 березня 2018

Здійснено вуличне інформування громадян м. Кременчука в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

06 березня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

7 березня 2018

Проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 03.03.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

7 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.