Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 9 лютого 2018 року

Олег Тимченко провів особистий виїзний прийом громадян

#ЧужихДітейНеБуває - це закон, який вступив в силу не так давно, але встиг привернути увагу серед населення. Відвідавши Козельщинський відділ державної виконавчої служби начальник Головного теиторіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з командою консультували громадян саме з питань щодо права на виконання судового рішеня, посилення відповідальності за несплату аліментів, розповіли про так звану #ДошкуГаньби - Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів, он-лайн сервіси Мін'юсту та останні зміни в законодавстві.

9 лютого 2018

Спільні наради запорука успіху реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою виконання приписів Закону України «Про публічні закупівлі» членами тендерного комітету Головного територіального управління юстиції у Полтавській області обговорено основні положення проекту «Я МАЮ ПРАВО!», його завдання та мету.

9 лютого 2018

«Емфітевзис як різновид речових прав на нерухоме майно»

Поряд із правом власності на нерухоме майно, в тому числі на земельну ділянку, цивільне законодавство виділяє інші речові права. Залежно від змісту наданих прав та обов’язків, частиною 1 статті 395 Цивільного кодексу України (далі - Кодекс) встановлено перелік видів речових прав на чуже майно, а саме: право володіння; право користування (сервітут); право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій).

9 лютого 2018

Робота мобільної точки в Козельщинському районі

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та з метою надання адресної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з командою влаштували мобільний інформаційний пункт консультування громадян на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації.

9 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям міста Полтави

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 09 лютого 2018 року проведено інформування жителів міста Полтави про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

9 лютого 2018

За філіжанкою кави про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

За філіжанкою теплої, запашної кави працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» 09 лютого 2018 року проведено інформування відвідувачів закладу про проект «Я МАЮ ПРАВО», надано чіткі інструкції, як діяти, коли вимагають хабар, захоплюють майно і не платять аліменти.

9 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на маршрутах «УКРЗАЛІЗНИЦІ»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 09 лютого 2018 року проведено інформування пасажирів на маршрутах «УКРЗАЛІЗНИЦІ» про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

9 лютого 2018

У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТОМАТОЛОГА ЛІКАРЯМ -СТОМАТОЛОГАМ ПРО ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

09 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з нагоди професійного свята - Міжнародного дня стоматолога, працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування лікарів.

9 лютого 2018

Жителям Новогалещинської ОТГ про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках робочого візиту начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та працівників обласної юстиції до Козельщинського району, 09 лютого 2018 року влаштовано інформаційний майданчик для консультування громадян на базі Новогалещинської об'єднаної територіальної громади.

9 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.