Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 8 лютого 2018 року

Проведення правоосвітніх заходів у м. Гадяч в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, відділом з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Гадяч, Полтавської області.

8 лютого 2018

Захист прав громадян під час проведення державної реєстрації нотаріусами.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) внесено зміни у сферу державної реєстрації речових прав, у тому числі, посилено контроль за діяльністю нотаріусів.

8 лютого 2018

Обговорено шляхи реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з керівництвом Київського району міста Полтави

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 08 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч заступника начальника управління - начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богдана Зезекала та заступника начальника відділу з питань нотаріату Наталії Король з заступником голови Київської районної в м.Полтаві ради Світланою Тригубенко, в ході якої обговорено та визначено основні напрямки співпраці шляхом проведення на території району спільних заходів та виїзних інформаційних майданчиків з правових питань.

8 лютого 2018

Хочеш знати? Маєш право!

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на лютий 2018 року, для жителів Полтави працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції 08 лютого 2018 року проведено флешмоб стосовно функціонування правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», а також можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції» та функціонування сервісів Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

8 лютого 2018

8 лютого 2018 року відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

08 лютого 2018 року відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
В ході колегії обговорено підсумки роботи відділів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області, наголошено на пріоритетних напрямках роботи на 2018 рік – стягнення до Державного бюджету України, аліментів, заробітної плати та прийнято відповідне рішення.

8 лютого 2018

Прокуратура області долучилася до реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» дуже важливо заручитися підтримкою партнерів. Тож 08 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та першого заступника начальника управління Дар’ї Бриндак із заступником прокурора області Олександром Савенком.

8 лютого 2018

Колегія управління юстиції підбила підсумки роботи з розгляду звернень та відділів державної виконавчої служби

Сьогодні, 08 лютого 2018 року, під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, на якій обговорили результати роботи органів державної виконавчої служби області та стан розгляду звернень і особистого прийому громадян протягом 2017 ріку.

8 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичних служб місцевих державних адміністрацій

08 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівникам юридичних служб органів виконавчої влади проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та навчання щодо дотримання прав людини під час розробки нормативно-правових актів для подання їх на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а також передано плакати Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО! ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!», буклети: «Не отримуєш аліменти?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та інша друкована продукція правового спрямування, розроблена Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

8 лютого 2018

Проведено семінарське навчання з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавської області

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує, що 08.02.2018 проведено семінарське навчання з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавської області.

8 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.