Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 лютого 2018 року

Олена Сукманова: антирейдерська комісія Мін’юсту запобігла нанесенню державі 3,7 млрд грн збитків

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула у власність АТ «Родовід Банк» 113 га землі у Києві, які були незаконно відчужені. Тим самим Комісія запобігла нанесенню збитків державі на суму 3,7 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

7 лютого 2018

Проведено вуличне інформування жителів Київського району міста Полтави

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 лютого 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

07 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян. Осіб, які за станом здоров’я не змогли прийти на прийом, керівник управління проконсультував у телефонному режимі.

7 лютого 2018

Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» в дії

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», 07 лютого 2018 року працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації, Управління державної виконавчої служби та відділу з питань банкрутства проведено вуличне інформування для жителів міста Полтави щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя і способи їх захисту.

7 лютого 2018

Студентам-випускникам - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Становлення України як демократичної держави, формування засад громадянського суспільства потребують систематичної роботи по підвищенню рівня правових знань зі студентських лав

7 лютого 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства 07 лютого 2018 року начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу нараду з арбітражним керуючим – керуючим санацією Відкритого акціонерного товариства «Бурова компанія «Букрос».

7 лютого 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» виконуючою обов’язки заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Валентиною Пахар 7 лютого 2018 року проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби у Великобагачанському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 лютого 2018

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правопросвітницькі заходи за участі громадян та органів державної влади

07 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Великобагачанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області та Великобагачанського районного центру зайнятості працівниками УДВС ГТУЮ у Полтавській області та Великобагачанського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області, з метою сприяння розвитку системи надання правової допомоги та захисту законних інтересів фізичних і юридичних осіб, проведено круглий стіл, на якому обговорено питання щодо змін в законодавстві, ознайомлено з реформами, які зараз проводяться Мін’юстом та які вже успішно втілено в життя, здійснено обмін думками для подальшої співпраці та проведення спільних заходів.

7 лютого 2018

Громадяни, які знаходяться в пошуках роботи довідалися про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

07 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування серед різних верств населення.

7 лютого 2018

Круглий стіл на правничу тематику

07 лютого 2018 року начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»організовано та проведено круглий стіл з представниками адміністрації Виробничого підрозділу «Полтавська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

7 лютого 2018

Проведено прийом громадян

07 лютого 2018 року начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» організовано та проведено прийом громадян у приміщенні Виробничого підрозділу «Полтавська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

7 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.