Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 лютого 2018 року

Кохання поза часом

За ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка на теренах України проводиться акція «Кохання поза часом!»
В День всіх закоханих ми працюємо для вас!
14 лютого з 8 години ранку до 24 години ночі, чекаємо на Вас у Шевченківському районному у місті Полтаві (м. Полтава вул. Соборності, 8) та Кременчуцькому міському (м. Кременчук, вул. Першотравнева, 5) відділах державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, де Ви матимете можливість подати заяву на реєстрацію шлюбу, провівши при цьому урочисті заручини, або зареєструвати Ваш шлюб в найромантичніший день в році!
Якщо ви бажаєте запам’ятати цей день на все життя – то час настав!

6 лютого 2018

Про нові плани з регіональним координатором Омбудсмена у Полтавській області

З метою забезпечення державної правової політики, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 06 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, його першого заступника Дар’ї Бриндак та начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олени Давиденко з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Вірою Яковенко.

6 лютого 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»

06 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: Котелевський район, с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Жуковою Інною та приватним нотаріусом Котелевського районного нотаріального округу Ковпаком Віталієм проведено виїзний прийом громадян.

6 лютого 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок приватизації житлових приміщень»

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

6 лютого 2018

Анонс! 13 лютого 2018 року відбудеться чергове засідання постійно діючого семінару для юристів

13 січня 2018 року о 15.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

6 лютого 2018

Про відповідальність за несплату аліментів по-новому

06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала до Глобинського районного відділу ДВС у Полтавській області.

6 лютого 2018

Дар’я Бриндак провела виїзний особистий прийом громадян

Підвищення правової свідомості громадян та допомога у вирішенні складних життєвих ситуацій - пріоритет роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Так, 06 лютого 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» перший заступник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак провела виїзний особистий прийом громадян в селі Великі Кринки Глобинського району.

6 лютого 2018

Мобільні пункти інформування громадян в дії

Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в першу чергу полягає в підвищенні правової свідомості населення. Тож з метою надання адресної правової допомоги громадянам 06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками управління організували інформаційний майданчик для відвідувачів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Глобинської райдержадміністрації.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної реєстрації Глобинської райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної реєстрації та державним реєстратором Глобинської районної держадміністрації Юлією Волик та Оксаною Барановською.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Кринківської сільської ради Глобинського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак та за участі головного спеціаліста відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяни В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Кринківської сільської ради Глобинського району Ганною Бугайченко.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань державної реєстрації та державним реєстратором виконавчого комітету Глобинської міської ради Оленою Лісняк та Валентиною Стрілець.

6 лютого 2018

Обмін досвідом – шлях до удосконалення

06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала до Глобинського бюро правової допомоги, де разом з начальником відділу Журенко Максимом провели експрес-нараду з питань реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що спрямований на підвищення правової культури населення. Основна ціль таких зустрічей - це проведення правопросвітницької роботи, обмін досвідом та обговорення проблемних правових питань, які найчастіше виникають у мешканців району.

6 лютого 2018

Про нові плани з регіональним координатором Омбудсмена у Полтавській області.

З метою забезпечення державної правової політики, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 06 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, його першого заступника Дар’ї Бриндак та начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олени Давиденко з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Вірою Яковенко.

6 лютого 2018

«КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ» У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

У Валентинів день всі закохані, навіть вночі, зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день.

6 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.