Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 лютого 2018 року

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 30 січня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

5 лютого 2018

Нові плани на рік за підтримки партнерів

Щоб заручитися підтримкою партнерів в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 05 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександра Буцького, в ході якої керівники обговорили основні напрямки співпраці та домовилися про проведення спільних заходів та виїзних інформаційних майданчиків з правових питань у різних районах області.

5 лютого 2018

За круглим столом обговорили проблеми сімей загиблих учасників АТО

Питання захисту прав сімей загиблих учасників антитерористичної операції на сьогоднішній день є досить болючим. З метою обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються родичі загиблих, 05 лютого 2018 року відбулося засідання правління громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

5 лютого 2018

КРМЮ визначено основні напрямки роботи в реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО» у 2018 році

05 лютого 2018 року відбулося перше у 2018 році засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

5 лютого 2018

Робоча зустріч в Управлінні з питань цивільного захисту

05 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування працівників Управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації, під час якого обговорено питання розміщення інформації про проект на інформаційному табло та веб-сайті, а також проведення інформаційної кампанії, в ході якої буде здійснено підвищення правових знань працівників у різних сферах життя.

5 лютого 2018

Партнерам управління юстиції - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

05 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформування працівників Управління Держпраці у Полтавській області, Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації та державного підприємства «Полтавський експертно-технічний центр Держпраці», обговорили питання розміщення інформації про проект на інформаційних табло та власних веб-сайтах, а також проведення інформаційної кампанії, в ході якої буде здійснено підвищення правових знань їх працівників у різних сферах життя.

5 лютого 2018

Щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області на І квартал 2018 року, 06 лютого 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: Котелевський район, с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Жуковою Інною та приватним нотаріусом Котелевського районного нотаріального округу Ковпаком Віталієм буде проведено виїзний прийом громадян.

5 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.