Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 23 лютого 2018 року

ПАВЛО ПЕТРЕНКО: 33 ТИСЯЧІ КОНСУЛЬТАЦІЙ ОТРИМАЛИ ГРОМАДЯНИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!» У 2018 РОЦІ

За 2 місяці поточного року громадяни в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» отримали 33 тисячі консультацій фахівців юстиції та системи безоплатної правової допомоги. Здебільшого допомогу надавали в рамках роботи мобільних пунктів безоплатної правової допомоги та гарячими телефонними лініями при головних територіальних управліннях юстиції.

23 лютого 2018

Державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва

На даний час на території України знаходиться велика кількість об’єктів незавершеного будівництва, і ще більша кількість цих об’єктів – будується. Тому на сьогоднішній день залишається досить актуальним питання визначення об’єкта незавершеного будівництва та порядку реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва.

23 лютого 2018

Підписано меморандум про будівництво в Полтаві сучасного Центру адміністративних послуг

23 лютого 2018 року відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською міською радою, метою якого є вдосконалення системи надання адміністративних послуг.

23 лютого 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, відділом з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави.

23 лютого 2018

Представникам бізнесу про проект «Я МАЮ ПРАВО»

23 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування представників бізнесу міста Полтави про проект «Я МАЮ ПРАВО».

23 лютого 2018

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультацію та вуличне інформування громадян

23 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Попівської сільської ради Зіньківського району виконуючою обов’язки заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Аллою Безпалою проведено консультацію жителів сільської місцевості щодо запобігання порушення їх прав, гарантованих Конституцією України та законами у різних сферах життя.

23 лютого 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» виконуючою обов’язки заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Аллою Безпалою 23 лютого 2018 року проведено виїзні прийоми громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби у Диканському та Зіньківському районних відділах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

23 лютого 2018

Реалізація в регіоні правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відділами ДВС ГТУЮ у Полтавській області

Відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» протягом тижня проведено 30 правоосвітніх заходів під час яких висвітлено інформацію щодо важливих соціальних напрямків та реформ Міністерства юстиції України, надано роз’яснення щодо впровадження нових норм законодавства органами юстиції на території Полтавської області, зокрема особливу увагу приділено роз’ясненню нововведеням, передбачених Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів”.

23 лютого 2018

Про зміни в законодавстві злісним неплатникам аліментів розповідають безпосередньо у них вдома

«Я МАЮ ПРАВО на виконання рішення суду» - з таким девізом державні виконавці Подільського відділу державної виконавчої служби м. Полтава Головного територіального управління юстиції у Полтавській області сьогодні, 23 лютого 2018 року, провели інформаційні бесіди зі злісними неплатниками аліментів безпосередньо за місцем їхнього проживання.

23 лютого 2018

Мін’юст запустить штаби зі стягнення заборгованості із зарплат

З 1 квітня в усіх регіонах України почнуть діяти спеціальні штаби та мобільні групи Державної виконавчої служби Мін’юсту, які зараз вже займаються стягненням аліментів з неплатників і з початку квітня додатково сфокусуються на стягненні з підприємств-боржників заборгованостей із заробітної платні на користь громадян. Про це сьогодні, виступаючи на стратегічній сесії з планування за напрямком «Реформа системи виконання судових рішень», повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

23 лютого 2018

Продовжуємо інформувати школярів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з викладачами Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого продовжують проведення циклу правоосвітніх заходів для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему: «Я маю право на освіту».

23 лютого 2018

УВАГА КОНКУРС!

09 лютого 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

23 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.