Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 лютого 2018 року

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право» перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала за місцем проведення планової перевірки діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

2 лютого 2018

Openmarket (ДМ «СЕТАМ») продає за борги Полтавський дослідний механічний завод за 27,8 млн грн

Сфера діяльності Публічного акціонерного товариства "Полтавський дослідний механічний завод": виготовлення запчастин для всіх видів техніки; відновлення зношених запчастин або покращення технічних характеристик виробів (підвищення їх зносо-та корозійної стійкості) методом надзвукового газотермічного напилення.

2 лютого 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та консультації жителів сільської місцевості щодо запобігання порушення їх прав

З метою надання правової юридичної допомоги населенню 7 лютого 2018 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Великобагачанського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області (вул. Каштанова, 19А, с-ще Велика Багачка, Полтавська обл.), заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар буде проведено виїзний прийом

2 лютого 2018

Експрес-нарада з судовим експертом

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Чемерисом В.М. та головним спеціалістом відділу Чистяковою Л.А. 02.02.2018 під час проведення планової перевірки діяльності атестованого судового експерта Балинського О.П. проведено експрес-нараду.

2 лютого 2018

Ранкова кава з юстицією

Зранку 02 лютого 2018 року керівниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва, відділу з питань банкрутства та відділу матеріально технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО»

2 лютого 2018

Підсумки роботи ГТУЮ у Полтавській області в 2017р. підбили!

2 лютого 2018 року в ОКІА "Новини Полтавщини " відбулася прес-конференція "Про підсумки роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за 2017 рік". Про основні показники, які досягли в минулому році інформували начальник управління Олег Тимченко, перший заступник Дар'я Бриндак, заступник начальника - начальник Управління ДВС Віталій Коноз, заступник начальника - начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор'єва.

2 лютого 2018

Результати діяльності органів нотаріату Полтавської області у 2017 році.

Обслуговування населення Полтавської області здійснюють 37 державних нотаріальних контор.
На сьогоднішній день зареєстрована приватна нотаріальна діяльність 157 приватних нотаріусів.
Державними та приватними нотаріусами Полтавської області протягом 2017 року вчинено – 361265 нотаріальних дій, що на 3 % більше ніж у минулому році.

2 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.