Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 лютого 2018 року

Павло Петренко розповів про деталі розлучення згідно українського законодавства

Міністр юстиції у інтерв’ю сайту https://www.segodnya.ua розповів про деталі процедури розлучення у всіх випадках, перед якими можуть постати члени подружжя, які прийняли рішення розірвати законні стосунки.

13 лютого 2018

МОБІЛЬНІ ГРУПИ З ЛІКВІДАЦІЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО АЛІМЕНТАХ ПОЧАЛИ ПРАЦЮВАТИ НА КИЇВЩИНІ ТА ЗАПОРІЖЧИНІ

У Київській та Запорізькій областях почали діяти перші мобільні групи з ліквідації заборгованості по оплаті аліментів, які проводитимуть регулярну перевірку стану виконання рішень зі стягнення аліментів з недобросовісних боржників у регіонах. Про це повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, за дорученням якого й були створені відповідні групи.

13 лютого 2018

Олена Сукманова: у День Святого Валентина в Україні одружиться понад 1800 пар

У день святого Валентина 14 лютого в Україні планують одружитися 1830 пар. Вони вже подали заяви до органів ДРАЦСу. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

13 лютого 2018

Цифра Дня

Одним із пріоритетних напрямів діяльності нашого управління є проведення правопросвітницької роботи серед населеня... Організовуємо заходи та підвищуємо правову свідомість громадян!

13 лютого 2018

Вітаємо зі Всесвітнім днем радіо

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області вітає всіх, хто працює з інформацією, зі Всесвітнім днем радіо. Цей день покликаний об'єднати працівників інформаційних комунікацій, які забезпечують вихід в ефір передач, функціонування передавальних засобів, наповнення їх корисною та цікавою інформацією в єдине ціле.

13 лютого 2018

Робота мобільного пункту консультування громаднян у Карлівському районі

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області постійно проводить правоосвітню роботу на теренах Полтавщини. 13 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з командою провели виїзні прийоми громадян у Карлівському районі.

13 лютого 2018

Засідання круглого столу з активом Української Спілки ветеранів Афганістану

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройшла зустріч представників Полтавської облдержадміністрації та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з активом обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану.

13 лютого 2018

B рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 13.02.2018 відбулася робоча зустріч начальника Шевченківського ВДВС м. Полтава ГТУЮ у Полтавській області Щерби Д.М. з головою Шевченківської районної у м. Полтави ради Задворкіним Д.Ю., в ході якої обговорено та визначено основні напрямки співпраці шляхом проведення на території району спільних заходів та виїзних інформаційних майданчиків з правових питань.

13 лютого 2018

Інформаційна бесіда з головою громадської організації в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального, правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформаційну бесіду з головою громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» - Іваном Петренком. Під час зустрічі обговорено проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», можливість громадян отримати безоплатну правову допомогу, наголошено на ключові питання законодавчих нововведень щодо сплати аліментів - «Чужих дітей не буває» та захисту бізнесу - «Маски-шоу стоп».

13 лютого 2018

інформаційна година зі студентами-практикантами

13 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформаційну годину щодо реалізації державної політики з питань кадрової роботи та державної служби.

13 лютого 2018

Проведено флешмоб щодо отримання електронних сервісів Мін’юсту

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на лютий 2018 року, 13 лютого 2018 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флешмоб для жителів Полтавщини стосовно можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції», а також щодо функціонування сервісів Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

13 лютого 2018

Захист прав людини – пріоритет для партнерів юстиції

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 13 лютого 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

13 лютого 2018

Проведено флеш – моб в Другому полтавському місцевому центрі з надання БВПД

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на лютий 2018 року, 13 лютого 2018 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб в Другому полтавському місцевому центрі з надання БВПД (далі – Центр).

13 лютого 2018

Час в дорозі минає швидко з проектом «Я МАЮ ПРАВО»

13 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування пасажирів приміського транспорту про проект «Я МАЮ ПРАВО».

13 лютого 2018

Залучилися підтримкою нових партнерів у реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 13 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Людмили Григор’євої та заступника начальника управління - начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богдана Зезекала з керівником Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 3 з плавання» Віктором Міцем, в ході якої обговорено та визначено основні напрямки співпраці, а також заручилися підтримкою в реалізації проекту.

13 лютого 2018

Проведено чергове вуличне інформування полтавців про їх права

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», 13 лютого 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів спільно з працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування жителів та гостей міста Полтави про їх права.

13 лютого 2018

З робочим візитом до казначейства Полтавщини

З метою залучення партнерів до реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 13 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак провела робочу зустріч з начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області Олегом Чепурним, в ході якої обговорили впровадження проекту «Я МАЮ ПРАВО!», обмінялися думками щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів.

13 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.