Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 лютого 2018 року

Захищаємо права представників аграрного бізнесу від рейдерів

Одним із вагомих напрямків реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у 2017 році був захист прав представників аграрного бізнесу від рейдерів. Не залишаємося байдужими до проблем аграріїв і в цьому році.

12 лютого 2018

Павло Петренко про сплату аліментів після розірвання шлюбу та посилення відповідальності неплатників

Українське законодавство гарантує дитині право на нормальний розвиток і матеріальне забезпечення, не залежно від того живуть батьки такої дитини в шлюбі чи ні. Про це розповів Міністр юстиції Павло Петренко в інтерв’ю сайту https://www.segodnya.ua.

12 лютого 2018

Про «Я МАЮ ПРАВО!» в стінах безмежного джерела знань

З метою обговорення питання реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 12 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак зустрілася с директором Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара Мариною Максименко.

12 лютого 2018

Openmarket (ДП «СЕТАМ») провів 24 тисячі аукціонів з використанням технології blockchain на майже 700 млн грн

У 2017 році Україна зробила прорив у IT-сфері презентувавши перший у світі електронний аукціон - OpenMarket (ДП “СЕТАМ”), який почав використовувати інноваційну криптографічну технологію захисту Blockchain.

12 лютого 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок реєстрації народження дитини»

Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

12 лютого 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 06 лютого 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

12 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО» дізнавались жителі Решетилівки

В рамках проведення цільової перевірки Решетилівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівниками відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування відвідувачів відділу та жителів міста Решетилівка про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

12 лютого 2018

Рейд правової допомоги

12 лютого 2018 року начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. та начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід для власників бізнесу.

12 лютого 2018

У громадському транспорті про права

12 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формуваньта відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід у громадському транспорті.

12 лютого 2018

Робочі зустрічі з партнерами юстиції

12 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області...

12 лютого 2018

Вуличне інформування населення

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування серед різних верств населення.

12 лютого 2018

Про нові проекти з «Обласним молодіжним центром»

Створення сім’ї – це важливий і відповідальний крок, який може змінити долю не однієї людини. Ще важливішим є виховання дитини, тому не кожен може зробити такий крок, і взяти відповідальність на себе. Отже, виховання дітей і молоді та формування у них високої свідомості громадян - є однією з основних задач правового суспільства.

12 лютого 2018

Подати документи для державної зміни керівника та членів керівних органів громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

12 лютого 2018

Дар’я Бриндак про реалізацію «Я МАЮ ПРАВО!» серед учнівської молоді

12 лютого 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак спільно з працівниками відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області провела перше у 2018 році засідання правового клубу «Феміда», що діє 14 років на базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара.

12 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» органам місцевого самоврядування

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області продовжує забезпечувати реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

12 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.