Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за лютий 2018 року

Проведено експрес-нараду

Працівниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.02.2018, за наслідками проведеної планової перевірки діяльності атестованого судового експерта Авдєєвої Н.М. проведено експрес-нараду

1 лютого 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право» перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала за місцем проведення планової перевірки діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

2 лютого 2018

Openmarket (ДМ «СЕТАМ») продає за борги Полтавський дослідний механічний завод за 27,8 млн грн

Сфера діяльності Публічного акціонерного товариства "Полтавський дослідний механічний завод": виготовлення запчастин для всіх видів техніки; відновлення зношених запчастин або покращення технічних характеристик виробів (підвищення їх зносо-та корозійної стійкості) методом надзвукового газотермічного напилення.

2 лютого 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та консультації жителів сільської місцевості щодо запобігання порушення їх прав

З метою надання правової юридичної допомоги населенню 7 лютого 2018 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Великобагачанського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області (вул. Каштанова, 19А, с-ще Велика Багачка, Полтавська обл.), заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар буде проведено виїзний прийом

2 лютого 2018

Експрес-нарада з судовим експертом

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Чемерисом В.М. та головним спеціалістом відділу Чистяковою Л.А. 02.02.2018 під час проведення планової перевірки діяльності атестованого судового експерта Балинського О.П. проведено експрес-нараду.

2 лютого 2018

Ранкова кава з юстицією

Зранку 02 лютого 2018 року керівниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва, відділу з питань банкрутства та відділу матеріально технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО»

2 лютого 2018

Підсумки роботи ГТУЮ у Полтавській області в 2017р. підбили!

2 лютого 2018 року в ОКІА "Новини Полтавщини " відбулася прес-конференція "Про підсумки роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за 2017 рік". Про основні показники, які досягли в минулому році інформували начальник управління Олег Тимченко, перший заступник Дар'я Бриндак, заступник начальника - начальник Управління ДВС Віталій Коноз, заступник начальника - начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор'єва.

2 лютого 2018

Результати діяльності органів нотаріату Полтавської області у 2017 році.

Обслуговування населення Полтавської області здійснюють 37 державних нотаріальних контор.
На сьогоднішній день зареєстрована приватна нотаріальна діяльність 157 приватних нотаріусів.
Державними та приватними нотаріусами Полтавської області протягом 2017 року вчинено – 361265 нотаріальних дій, що на 3 % більше ніж у минулому році.

2 лютого 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 30 січня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

5 лютого 2018

Нові плани на рік за підтримки партнерів

Щоб заручитися підтримкою партнерів в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 05 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександра Буцького, в ході якої керівники обговорили основні напрямки співпраці та домовилися про проведення спільних заходів та виїзних інформаційних майданчиків з правових питань у різних районах області.

5 лютого 2018

За круглим столом обговорили проблеми сімей загиблих учасників АТО

Питання захисту прав сімей загиблих учасників антитерористичної операції на сьогоднішній день є досить болючим. З метою обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються родичі загиблих, 05 лютого 2018 року відбулося засідання правління громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

5 лютого 2018

КРМЮ визначено основні напрямки роботи в реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО» у 2018 році

05 лютого 2018 року відбулося перше у 2018 році засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

5 лютого 2018

Робоча зустріч в Управлінні з питань цивільного захисту

05 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування працівників Управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації, під час якого обговорено питання розміщення інформації про проект на інформаційному табло та веб-сайті, а також проведення інформаційної кампанії, в ході якої буде здійснено підвищення правових знань працівників у різних сферах життя.

5 лютого 2018

Партнерам управління юстиції - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

05 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформування працівників Управління Держпраці у Полтавській області, Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації та державного підприємства «Полтавський експертно-технічний центр Держпраці», обговорили питання розміщення інформації про проект на інформаційних табло та власних веб-сайтах, а також проведення інформаційної кампанії, в ході якої буде здійснено підвищення правових знань їх працівників у різних сферах життя.

5 лютого 2018

Щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області на І квартал 2018 року, 06 лютого 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: Котелевський район, с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Жуковою Інною та приватним нотаріусом Котелевського районного нотаріального округу Ковпаком Віталієм буде проведено виїзний прийом громадян.

5 лютого 2018

Кохання поза часом

За ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка на теренах України проводиться акція «Кохання поза часом!»
В День всіх закоханих ми працюємо для вас!
14 лютого з 8 години ранку до 24 години ночі, чекаємо на Вас у Шевченківському районному у місті Полтаві (м. Полтава вул. Соборності, 8) та Кременчуцькому міському (м. Кременчук, вул. Першотравнева, 5) відділах державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, де Ви матимете можливість подати заяву на реєстрацію шлюбу, провівши при цьому урочисті заручини, або зареєструвати Ваш шлюб в найромантичніший день в році!
Якщо ви бажаєте запам’ятати цей день на все життя – то час настав!

6 лютого 2018

Про нові плани з регіональним координатором Омбудсмена у Полтавській області

З метою забезпечення державної правової політики, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 06 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, його першого заступника Дар’ї Бриндак та начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олени Давиденко з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Вірою Яковенко.

6 лютого 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»

06 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: Котелевський район, с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Жуковою Інною та приватним нотаріусом Котелевського районного нотаріального округу Ковпаком Віталієм проведено виїзний прийом громадян.

6 лютого 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок приватизації житлових приміщень»

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

6 лютого 2018

Анонс! 13 лютого 2018 року відбудеться чергове засідання постійно діючого семінару для юристів

13 січня 2018 року о 15.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

6 лютого 2018

Про відповідальність за несплату аліментів по-новому

06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала до Глобинського районного відділу ДВС у Полтавській області.

6 лютого 2018

Дар’я Бриндак провела виїзний особистий прийом громадян

Підвищення правової свідомості громадян та допомога у вирішенні складних життєвих ситуацій - пріоритет роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Так, 06 лютого 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» перший заступник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак провела виїзний особистий прийом громадян в селі Великі Кринки Глобинського району.

6 лютого 2018

Мобільні пункти інформування громадян в дії

Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в першу чергу полягає в підвищенні правової свідомості населення. Тож з метою надання адресної правової допомоги громадянам 06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками управління організували інформаційний майданчик для відвідувачів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Глобинської райдержадміністрації.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної реєстрації Глобинської райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної реєстрації та державним реєстратором Глобинської районної держадміністрації Юлією Волик та Оксаною Барановською.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Кринківської сільської ради Глобинського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак та за участі головного спеціаліста відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяни В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Кринківської сільської ради Глобинського району Ганною Бугайченко.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань державної реєстрації та державним реєстратором виконавчого комітету Глобинської міської ради Оленою Лісняк та Валентиною Стрілець.

6 лютого 2018

Обмін досвідом – шлях до удосконалення

06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала до Глобинського бюро правової допомоги, де разом з начальником відділу Журенко Максимом провели експрес-нараду з питань реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що спрямований на підвищення правової культури населення. Основна ціль таких зустрічей - це проведення правопросвітницької роботи, обмін досвідом та обговорення проблемних правових питань, які найчастіше виникають у мешканців району.

6 лютого 2018

Про нові плани з регіональним координатором Омбудсмена у Полтавській області.

З метою забезпечення державної правової політики, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 06 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, його першого заступника Дар’ї Бриндак та начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олени Давиденко з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Вірою Яковенко.

6 лютого 2018

«КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ» У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

У Валентинів день всі закохані, навіть вночі, зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день.

6 лютого 2018

Олена Сукманова: антирейдерська комісія Мін’юсту запобігла нанесенню державі 3,7 млрд грн збитків

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула у власність АТ «Родовід Банк» 113 га землі у Києві, які були незаконно відчужені. Тим самим Комісія запобігла нанесенню збитків державі на суму 3,7 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

7 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.