Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 30 січня 2018 року

Стан реалізації арештованого майна державними виконавцями органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області за 2017 рік

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує, що за результатами здійснення виконавчих дій, визначених ст. 48 Закону України «Про виконавче провадження», протягом 2017 року державними виконавцями органів держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області до Системи електронних торгів арештованим майном внесено 950 лотів майна боржників на загальну суму 255 694 492 грн., на яке звернуто стягнення в ході здійснення виконавчих проваджень.

30 січня 2018

Результати діяльності органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області за 2017 рік

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує, що протягом 2017 року органам державної виконавчої служби Полтавської області підлягало примусовому виконанню 203 430 виконавчих документів на суму 4 077 122 851 грн.

30 січня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Вдосконалено порядок стягнення аліментів»

Проблема безвідповідального ставлення батьків до утримання своїх дітей, дійсно, є однією з найбільш актуальних в Україні. На обліку виконавчої служби Міністерства юстиції перебуває майже 600 тисяч проваджень про примусове стягнення аліментів. З них понад 90 тисяч стосуються боргу, який перевищує 6 місяців.

30 січня 2018

УДВС ГТУЮ у Полтавській області інформує по виконавчих провадженнях по стягненню заборгованості по заробітній платі та найбільших боржників

Впродовж 2017 року державними виконавцями відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області завершено 424 виконавчих провадження щодо стягнення заборгованості по заробітній платі, що становить 72,9%, від загальної кількості виконавчих документів, що перебувала на виконанні, на суму 4 829 946 грн.

30 січня 2018

Про погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою

Управлінням державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області з 23.09.2014 забезпечується виконання Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 440 від 03.09.2014, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України № 699 від 11.10.2016, № 848 від 08.11.2017.

30 січня 2018

Про пріоритети співпраці та сучасні комунікативні платформи

З метою належного виконання Плану заходів з реалізації у 2018 році в області правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», затвердженого обласною державною адміністрацією, начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком 30 січня 2018 року проведено робочу зустріч з заступником голови облдержадміністрації – керівником апарату Миколою Білоконем та директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторією Пилипенко, в ході якої обговорено основні напрямки майбутньої співпраці та покращення правової обізнаності громадян.

30 січня 2018

Проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи»

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 30 січня 2018 року проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи».

30 січня 2018

Проведено флешмоб щодо отримання електронних сервісів Мін’юсту

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на січень 2018 року, 30 січня 2018 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флешмоб для жителів Полтавщини стосовно можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції», а також щодо функціонування сервісів Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

30 січня 2018

Співпраця юстиції з навчальними закладами м. Полтави

30.01.2017 працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спілкувалися з адміністрацією професійно-технічного училища № 31 м. Полтави та Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка щодо реалізації проекту в даних навчальних закладах.

30 січня 2018

На колегії ГТУЮ підведено підсумки з окремих напрямків роботи у 2017 році

30 січня 2018 року відбулася колегія Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка.

30 січня 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, відділом з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти с-ща. Шишаки, Полтавської області.

30 січня 2018

Про плани на майбутнє з представниками Полтаваобленерго

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 30 січня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко зустрівся з першим заступником та заступником директора з правової роботи ПАТ «Полтаваобленерго» Олегом Остроушком та Дмитром Баклановим.

30 січня 2018

У Мін’юсті відзвітували про результати роботи у 2017 році

Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко, перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька, заступники Міністра юстиції Олена Сукманова та Світлана Глущенко, а також керівник Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк взяли участь у прес-конференції, в ході якої поінформували ЗМІ та громадськість про результати роботи Міністерства юстиції у 2017 році.

30 січня 2018

Проведено стажування працівників юридичних служб

30 січня 2018 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено стажування працівників юридичних служб місцевих органів виконавчої влади, державних підприємств, місцевих державних адміністрацій, на якому обговорено питання організації правової роботи та ведення систематизації законодавства, надано методичну допомогу щодо удосконалення роботи юридичної служби.

30 січня 2018

Партнерська підтримка – запорука успіху

Втілюючи в життя масштабні проекти, спрямовані на підвищення правової свідомості громадян, важливо заручитися підтримкою партнерів, щоб реалізувати плани по максимуму.

30 січня 2018

Постійно підвищувати кваліфікацію та бути на пульсі часу

30 січня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для юристів органів виконавчої влади та державних підприємств влаштували стажування. На навчання завітали представники територіальних органів Державної фіскальної служби, Національної поліції, Національної служби посередництва і примирення. В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» юристів ознайомили з останніми законодавчими новаціями. Закцентували увагу на тому, що громадянам потрібно надавати якомога більше інформації у доступній для них формі. Зокрема, використовувати усі можливі засоби та форми: це і друковану продукцію, і відеоролики, і статті в газетах, пости в соціальних мережах, консультації, лекції (для окремих категорій населення).

30 січня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.