Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за січень 2018 року

Увага! Передплата офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік!

Періодичне видання «Офіційний вісник України» є єдиним повним офіційним виданням, в якому систематизовані акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Конституційного суду України, Генеральної прокуратури України, а також Національного банку України, міністерства та інших центральних органів виконавчої влади України, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України, якому ви безпосередньо підпорядковуєтесь.

1 січня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як оформити закордонний паспорт для дітей»

Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

2 січня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 27 грудня 2017 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

2 січня 2018

Дар’я БРИНДАК провела особистий прийом громадян

03 січня 2018 року, відповідно до графіку, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК провела особистий прийом громадян.

3 січня 2018

Анонс про проведення постійно діючого семінару

09 січня 2018 року о 15.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

4 січня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок припинення діяльності ФОП»

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати :
• виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);
• нотаріуси;
• акредитовані суб'єкти.

9 січня 2018

На семінарі для юристів Дар’я Бриндак розповіла про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головним територіальним управління юстиції у Полтавській області щомісячно проводиться засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

9 січня 2018

УВАГА КОНКУРС!

09 січня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

9 січня 2018

Розширено перелік відділів ДРАЦС щодо прийому документів для проставлення електронного апостиля

Інформуємо, що відтепер усі відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції здійснюють прийом документів для проставлення електронного апостиля.

10 січня 2018

Проведено особистий прийом громадян

10 січня 2018 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби Валентина Пахар провела особистий прийом громадян.

10 січня 2018

Про роботу Головного територіального управління юстиції з правової освіти у 2017 році

Стан роботи з питань правової освіти населення заслухано і обговорено на 2 колегіях та 2 апаратних нарадах Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

10 січня 2018

Дар’я Бриндак взяла участь у конкурсі з відбору адвокатів

10 січня 2018 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак взяла участь у проведенні другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

10 січня 2018

Щодо виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 18 січня 2018 року з 11.00 до 12.00 год. в приміщенні Кобеляцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Батиря, 6, м. Кобеляки, Полтавська область) керівництвом управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області буде проведено виїзний прийом громадян.

11 січня 2018

Завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

11 січня 2018 року на Полтавщині завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, що проходив на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

11 січня 2018

Подати документи для державної реєстрації громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

11 січня 2018

Про роботу Головного територіального управління юстиції з державної реєстрації нормативно-правових актів протягом 2017 року

Протягом 2017 року на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції подано 336 нормативно-правових актів, із них 265 розпоряджень голів обласної (70) та районних (195) державних адміністрацій (за 2016 рік було подано 218 нормативно-правових актів, із них 113 розпоряджень голови обласної та районних держадміністрацій). Із 336 поданих на державну реєстрацію нормативно-правових актів Головним територіальним управлінням юстиції зареєстровано 334, у тому числі 264 розпоряджень голів Полтавської обласної (70) та районних (194) державних адміністрацій (за 2016 рік відповідно 208/105).

11 січня 2018

Сутність права земельного сервітуту

Земельні ділянки, які знаходяться у власності чи користуванні громадян, відрізняються розмірами, місцезнаходженням, якістю ґрунтів, наявністю або відсутністю природних ресурсів, доступністю тощо. З метою недопущення перешкод у використанні земельної ділянки її власником чи користувачем, законодавством України запроваджено право земельного сервітуту.

11 січня 2018

Державна реєстрація права оренди земельної ділянки через «Он-лайн будинок юстиції»

23 лютого 2017 року Міністерство юстиції України презентувало запуск національного проекту «Он-лайн будинок юстиції» метою створення якого є отримання послуг без контакту з представниками влади. Однією із складових частин відповідного сервісу є можливість державної реєстрації іншого речового права - прав оренди земельної ділянки у режимі онлайн. Скористатися даною послугою можливо на порталі «Он-лайн будинок юстиції» за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/.

11 січня 2018

Про роботу Головного територіального управління юстиції з питань систематизації законодавства за 2017 рік

Згідно з планом роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за 2017 рік було заплановано та фактично проведено 60 перевірок стану здійснення обліку та систематизації законодавства, із них:

11 січня 2018

Про роботу Головного територіального управління юстиції з питань організації правової роботи протягом 2017 року

Згідно з планами роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на І півріччя та ІІ півріччя 2017 року заплановано та фактично проведено 29 перевірок стану правової роботи, із них:

11 січня 2018

Проведено флеш-моб щодо можливості отримання електронних сервісів через портал Он-лайн будинок юстиції

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на січень 2018 року, затвердженого в.о начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, 11.01.2018 працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб для жителів міста Полтави щодо можливості отримання електронних сервісів Мін’юсту через портал Он-лайн будинок юстиції.

12 січня 2018

Заплановано проведення зустрічей з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги 16 січня 2018 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Тахтаулівської сільської ради Полтавського району (Полтавський район, с. Тахтаулове, вул. Незалежності,5) та з 10.30 по 11.30 год. в приміщенні Сем'янівської сільської ради Полтавського району (Полтавський район, с. Сем'янівка, вул. Центральна,23), заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар будуть проведені зустрічі з мешканцями сільської місцевості.

15 січня 2018

В Щедрий вечір добрим людям про права!

Напередодні Щедрого вечора, за доброю традицією полтавської юстиції, в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з командою на Театральній площі міста Полтави облаштували інформаційний майданчик біля центральної ялинки.

15 січня 2018

Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?

Майно, яке набуте за час шлюбу, незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини самостійного заробітку. Такими поважними причинами можуть бути, наприклад, навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо.

15 січня 2018

Проведено флешмоб щодо отримання електронних сервісів Мін’юсту

На виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на січень 2018 року, 16 січня 2018 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флешмоб для жителів Полтавщини стосовно можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції», а також щодо функціонування сервісів Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

16 січня 2018

Проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості

Заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 16 січня 2018 року у приміщеннях Тахтаулівської та Сем'янівської сільських рад Полтавського району проведено зустрічі з мешканцями сільської місцевості з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

16 січня 2018

УДВС ГТУЮ у Полтавській області проведено робочу зустріч з Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України

З метою налагодження взаємодії на місцях та з’ясування проблематики виконання рішень судів про стягнення штрафів, накладених рішеннями адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та пені, нарахованої за несплату цих штрафів до Державного бюджету України 17 січня 2018 року керівництвом управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області за участю в.о. голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Юрченко В.С. та начальників відділів ДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області та Полтавського району проведено чергову робочу зустріч.

17 січня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

17 січня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян.

17 січня 2018

УВАГА КОНКУРС!

17 січня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

17 січня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

Заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 18 січня 2018 року у Новосанжарському та Кобеляцькому районних відділах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзні прийоми громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

18 січня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.