Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 8 вересня 2017 року

Подати документи для державної зміни керівника та членів керівних органів громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

8 вересня 2017

Виїзд мобільної групи до Лохвицького району

08 вересня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги здійснила виїзд до Лохвицького району, який є одним із найвіддаленіших аграрних районів області.

8 вересня 2017

Проведено вуличне інформування жителів міста Лохвиці

08 вересня 2017 року в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко спільно з директором Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артемом Россохою, працівниками управління юстиції та Лохвицького бюро правової допомоги провели вуличне інформування місцевих жителів щодо знання ними своїх прав.

8 вересня 2017

УДВС ГТУЮ у Полтавській області проведено спільну робочу нараду з керівництвом ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи»

В управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталія Коноза 05 вересня 2017 року відбулася нарада з керівництвом ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи».

8 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.