Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 вересня 2017 року

Олег Тимченко взяв участь у відкритті міського проекту «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА»

06 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО взяв участь у відкритті міського проекту «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» та першому занятті для голів студентських рад вищих навчальних закладів міста Полтави на тему: «Особливості реалізації освітніх правовідносин в Україні».

7 вересня 2017

Студентам розповіли про їх права

07 вересня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування студентів Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на тему: «Я маю право знати свої права».

7 вересня 2017

Проведено флеш – моб в Управлінні адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року, 07 вересня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб в Управлінні адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради (далі – ЦНАП).

7 вересня 2017

Прийнято участь у конференції аграріїв Полтавщини

07 вересня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області прийнято участь у конференції Полтавської асоціації фермерів та приватних землевласників України.

7 вересня 2017

Як не стати жертвою рейдерів дізнаються представники аграрного сектору Лохвицького району

08 вересня 2017 року у м. Лохвиця буде діяти чергова мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, де жителі міста та району матимуть можливість отримати фахові правові консультації.

7 вересня 2017

Проведено нараду за зверненням громадянина

Заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 07 вересня 2017 року проведено нараду за участі представника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області та громадянина Галушкіна О.П., стягувача у виконавчому провадженні, стосовно виконання рішення суду.

7 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в місті Зіньків

07 вересня 2017 року на виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснено виїзд до міста Зіньків. У приміщенні сесійної зали Зіньківської районної ради відбулася спільна зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Другого полтавського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Зіньківського бюро правової допомоги, Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, відділу Держгеокадастру у Зіньківському районі та приватного нотаріуса Зіньківського нотаріального округу з представниками аграрного бізнесу і головами сільських, селищних рад району.

7 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.