Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 вересня 2017 року

05.09.2017 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Хорольського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування»

5 вересня 2017

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Хорольського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав

5 вересня 2017

Як не стати жертвою рейдерів дізнаються представники аграрного сектору Кобеляцького району

06 вересня 2017 року у м. Кобеляки буде діяти чергова мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, де жителі міста та району матимуть можливість отримати фахові правові консультації за участю фахівців системи безоплатної правової допомоги Полтавщини та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

5 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги в селищі Чутове

05 вересня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги здійснила виїзд до селища Чутове. На базі Чутівської районної державної адміністрації начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас спільно з головою Чутівської райдержадміністрації Сергієм Апряткіним провели зустріч з представниками районної ради, виконавчих комітетів сільських рад району та аграрного сектору.

5 вересня 2017

Проведено вуличне інформування громадян у селищі Чутове

05 вересня 2017 року в рамках виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО спільно з директором Першого полтавського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігорем РИБАСОМ, працівникми ГТУЮ та системи БПД Полтавської області провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права» для жителів селища Чутове.

5 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.