Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 вересня 2017 року

Консультує Міністр юстиції. "Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії".

Що таке субсидія?
Субсидія – це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Субсидія є безповоротною і її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла.

4 вересня 2017

Про те, як захистити свої землі від рейдерського захоплення розкажуть жителям Чутівського району

05 вересня 2017 року до с-ща Чутове відбудеться черговий виїзд мобільної групи у рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, які створені з метою інформування представників аграрного сектору щодо забезпечення захисту їх прав від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю.

4 вересня 2017

Завдяки роботі антирейдерських аграрних штабів вже порушено 5 кримінальних проваджень проти захоплювачів, - Олена Сукманова

За 2 тижні роботи антирейдерських штабів на «гарячі лінії» у регіонах надійшло 124 дзвінки, з яких 21 стосувалися безпосередньо спроб рейдерських захоплень. Завдяки оперативні роботі органів юстиції та правоохоронців вже порушено 5 кримінальних справ проти зловмисників, які спробували нажитися на чужому майні. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції Олена Сукманова.

4 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.