Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 14 вересня 2017 року

Виїзд мобільної групи до Чорнухинського району

15 вересня 2017 року о 12.00 на базі Чорнухинської районної державної адміністрації (вул. Центральна, 30) відбудеться робоча зустріч начальника та працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, фахівців системи безоплатної правової допомоги Полтавщини з керівництвом Чорнухинського району та представниками аграрного сектору з питань застосування антирейдерського законодавства та шляхів захисту майнових прав землевласників та землекористувачів.

14 вересня 2017

Проведено виїзні прийоми громадян

Заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом 12 вересня 2017 року проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в Білецьківській сільській раді Кременчуцького району Полтавської області.

14 вересня 2017

Державні виконавці Полтавської області забезпечили надходження до Державного бюджету України близько 600 тисяч гривень

Умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку, визначає Закон України «Про виконавче провадження». Це стосується виконання вироків суду в частині конфіскації майна, як додаткової міри покарання.

14 вересня 2017

Проведено загальнообласний флеш-моб щодо пілотного проекту «Шлюб за добу» та отримання електронних сервісів через «Он-лайн будинок юстиції»

На виконання Плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року працівниками Управління державної реєстрації, 14 вересня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флеш-моб для жителів Полтавщини стосовно запровадження в Полтаві та Кременчуці пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу», а також можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції».

14 вересня 2017

Працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб

На виконання Плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року працівниками Управління державної реєстрації 14 вересня 2017 року проведено флеш – моб щодо запровадження на Полтавщині пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», видачі свідоцтв про народження в пологових будинках, роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», можливості «Он-лайн будинку юстиції», прийому документів відділами ДРАЦС для проставлення електронного апостилю, а також можливістю отримання документів про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини через органи ДРАЦС.

14 вересня 2017

Флеш-моб на фестивалі про сучасне місто і його суспільство «Майстерня міста»

В рамках всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на відкритті фестивалю про сучасне місто і його суспільство «Майстерня міста» 14 вересня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування для жителів м. Полтави про права, які гарантовані Конституцією та законами України.

14 вересня 2017

Жителям Полтави розповіли про їх права

14 вересня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак разом з працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб для жителів міста Полтави.

14 вересня 2017

Про роботу мобільної точки у селищі Шишаки

14 вересня 2017 року мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працювала у селищі Шишаки. Візит розпочався з робочої зустрічі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Людмили Григор’євої, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Ігора Клименка та інших фахівців органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги Полтавщини з представниками органів місцевого самоврядування та аграрного сектору.

14 вересня 2017

Проведено вуличне інформування громадян в Шишацькому районі

14 вересня 2017 року в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги підчас вуличного флеш-мобу для жителів селища Шишаки розповідали їм про права в різних сферах життя, механізм їх захисту та надали фахові вичерпні консультації з правових питань.

14 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.