Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 13 вересня 2017 року

Запрошуємо жителів Шишацького району отримати безоплатну правову допомогу

14 вересня 2017 року мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працюватиме у селищі Шишаки. В приміщенні Шишацької районної державної адміністрації (вул. Партизанська, 2) о 10.00 відбудеться робоча зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги Полтавщини

13 вересня 2017

Проведено оперативну нараду з керівниками територіальних відділів ДВС ГТУЮ у Полтавській області

В управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталія Коноза 13 вересня 2017 року проведено оперативну нараду в режимі відеоконференції з керівниками територіальних відділів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області.

13 вересня 2017

УДВС ГТУЮ у Полтавській області проведено робочу зустріч з Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України

З метою налагодження взаємодії на місцях та з’ясування проблематики виконання рішень судів про стягнення штрафів, накладених рішеннями адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та пені, нарахованої за несплату цих штрафів до Державного бюджету України 13 вересня 2017 року керівництвом управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області за участю в.о. голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Юрченко В.С. та начальників відділів ДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області та Полтавського району проведено чергову робочу зустріч.

13 вересня 2017

Врятовано підприємства від спроби рейдерського захоплення!

Завдяки оперативній роботі органів юстиції вдалося запобігти рейдерському захопленню підприємств, про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО.

13 вересня 2017

Полтавцям розповіли як захистити свої права

13 вересня 2017 року працівники Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для жителів міста Полтави провели вуличне інформування, метою якого було ознайомити громадян нашого міста з всеукраїнським проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», що презентував 07 червня 2017 року Міністр юстиції Павло Петренко.

13 вересня 2017

Виїзд мобільної групи до Козельщинського району

13 вересня 2017 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснено виїзд до Козельщинького району. На базі районної державної адміністрації відбулася спільна зустріч першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак та директора Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірини Пушкаревської з головою Козельщинської райдержадміністрації Олександром Перепелицею, представниками виконавчих комітетів сільських рад району та аграрного сектору.

13 вересня 2017

Проведено вуличне інформування жителів селища Козельщини

13 вересня 2017 року в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак спільно з директором Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Пушкаревською та працівниками управління юстиції провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права» для жителів селища Козельщини.

13 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в селищі Оржиця

13 вересня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги здійснила виїзд до Оржицького району, який є одним із найвіддаленіших аграрних районів області.

13 вересня 2017

Проведено семінар з працівниками управління адміністративних послуг Полтавської міської ради

13.09.2017 на базі управління адміністративних послуг Полтавської міської ради працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Оленою Листопад та Оксаною Гришко проведено семінар для працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг».

13 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.