Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 вересня 2017 року

Проведено робочу зустріч з начальником відділу державної реєстрації виконавчого комітету Лубенської міської ради

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 12 вересня 2017 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з начальником відділу державної реєстрації виконавчого комітету Лубенської міської ради Максимом Максименком.

12 вересня 2017

«Порядок погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (крім земельних ділянок зони відчуження та зони безумовного (обов'язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи) підлягає обов'язковому погодженню з територіальним органом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

12 вересня 2017

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області інформує

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує про роботу органів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь юстиції області за січень-серпень 2017 року:

12 вересня 2017

Як не стати жертвою рейдерів дізнаються представники аграрного сектору Оржицького району

13 вересня 2017 року у с-щі Оржиця буде діяти чергова мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в якій жителі району матимуть можливість отримати фахові правові консультації.

12 вересня 2017

Виїзд мобільної групи до Козельщинського району

13 вересня 2017 року о 10.00 на базі Козельщинської районної державної адміністрації (вул. Монастирська, 5, с-ще Козельщина) відбудеться робоча зустріч першого заступника начальника та працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, фахівців системи безоплатної правової допомоги Полтавщини з керівництвом Козельщинського району, головами сільських, селищних рад та представниками аграрного сектору з питань застосування антирейдерського законодавства та шляхів захисту майнових прав землевласників та землекористувачів.

12 вересня 2017

Оперативний штаб протидії аграрному рейдерству в дії

12 вересня 2017 року під головуванням заступника голови штабу – начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

12 вересня 2017

Співробітники виконавчої служби Мін’юсту пройшли перевірку поліграфом на предмет можливих протиправних дій: фактів вимагання не зафіксовано, - Мін’юст

З середини серпня 2017 року за ініціативи керівництва Міністерства юстиції усі чинні керівники структурних підрозділів Департаменту Державної виконавчої служби Мін’юсту пройшли перевірку на поліграфі. Нині таку саму перевірку, відповідно до затвердженого Міністерством юстиції графіку, проходять керівники управлінь ДВС у регіонах.

12 вересня 2017

Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» розглянуто на черговому засіданні обласної МКМР

12 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області ОЛЕГ ТИМЧЕНКО провів чергове засідання Полтавської обласної Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, в ході якого акцентував увагу на реалізацію всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

12 вересня 2017

В ході робочої зустрічі обговорили спільні заходи з реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 вересня 2017 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак, заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Людмили Григор’євої з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександром Черчатим

12 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.