Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 11 вересня 2017 року

Консультує Міністр юстиції: «Як оформити спадщину, не маючи жодних документів на спадкове майно…»

Павле Дмитровичу, вітаю Вас та хочу звернутися з таким питанням. Після смерті матері залишилася хата, побудована ще після війни. Жодних документів на неї немає, бо тоді ніхто таких документів не вимагав. Заповіту мама також не залишила. Підкажіть як мені правильно поступити, щоб оформити хату на себе?

11 вересня 2017

На етнофестивалі «Зберемося, Роде!» полтавцям розповідали про їх права

В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Людмила Григор’єва, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз та працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під час етнофестивалю «Зберемося, Роде!» провели інформаційний флеш-моб щодо роз’яснення полтавцям їх прав у різних сферах життя.

11 вересня 2017

«Особливості оренди земельної ділянки»

Правове регулювання оренди земельних ділянок здійснюється відповідно до положень Закону України «Про оренду землі» від 6 жовтня 1998 року № 161-XIV та нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до нього.

11 вересня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

12 вересня 2017 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області (вул. Центральна, 231, с. Білецьківка, Кременчуцький район, Полтавська область) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

11 вересня 2017

Жителям Подільського району м. Полтави - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

11 вересня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО, його перший заступник Дар’я БРИНДАК та заступник з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила ГРИГОР’ЄВА разом з працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти і відділу з питань банкрутства

11 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.