Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 9 серпня 2017 року

Уряд підтримав ініціативу Мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

У ході сьогоднішнього засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Кабінет міністрів одноголосно підтримали ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

9 серпня 2017

Проведено робочу зустріч з керівництвом суб’єкта державної реєстрації

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 09 серпня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяни Гриценко проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління надання адміністративних послуг Шишацької селищної ради Дерій Валентиною Іванівною.

9 серпня 2017

Проведено робочу зустріч з представниками аграрного бізнесу Шишаччини

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері боротьби з рейдерством та проведення державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 09 серпня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяною Гриценко проведено робочу зустріч з представниками аграрного сектору Шишацького району.

9 серпня 2017

Жителів області ознайомили з реформами, новими проектами та сервісами Мін’юсту

09 серпня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяною Гриценко та працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів селища Шишаки щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту.

9 серпня 2017

«Круглий стіл» щодо реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!»

09 серпня 2017 року працівники Управління державної реєстрації та Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!» провели засідання «круглого столу» з керівниками структурних підрозділів Шишацької районної державної адміністрації.

9 серпня 2017

Вуличне інформування «Я маю право знати свої права»

09 серпня 2017 року в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!» для жителів смт. Шишаки працівники Управління державної реєстрації та Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права».

9 серпня 2017

Керівництвом ГТУЮ у Полтавській області проведено особистий прийом громадян

09 серпня 2017 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК спільно з заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Віталієм КОНОЗОМ провели особистий прийом громадян.

9 серпня 2017

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області інформує

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує про роботу органів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь юстиції області за січень-липень 2017 року

9 серпня 2017

Навчальні семінари з працівниками Миргородського міськрайонного відділу ДВС, Миргородського районного відділу ДРАЦС та Першої миргородської ДНК

09 серпня 2017 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

9 серпня 2017

У сім’ї подвійне свято

Кременчуцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції є учасником всіх Пілотних проектів Міністерства юстиції України.

9 серпня 2017

«Кущовий» семінар з працівниками апарату Миргородської районної державної адміністрації Полтавської області

09 серпня 2017 року за результатами проведення планової комплексної перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства в Миргородській районній державній адміністрації Полтавської області працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників апарату Миргородської районної державної адміністрації проведено «кущовий» семінар

9 серпня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.