Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 4 серпня 2017 року

Прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 04.08.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи – ХОРОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗОЛОТА ГЕНЕРАЦІЯ».

4 серпня 2017

Радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв відвідав Полтаву з робочим візитом

04 серпня 2017 року, до Полтави з робочим візитом завітав радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв. День розпочався із зустрічі Ігора Алексеєєва та начальника Головного територіального управління юстиції у Полтаській області Олега Тимченка з губернатором Полтавської області Валерієм Головком, в ході якої обговорили проблемні питання Полтавської області та шляхи їх вирішення спільними зусиллями.

4 серпня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.