Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 10 серпня 2017 року

Проведено флеш – моб у Другому полтавському місцевому центрі з надання БВПД

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на серпень 2017 року, 10 серпня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб у Другому полтавському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр).

10 серпня 2017

Щодо виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

Заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 10 серпня 2017 року з метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в приміщенні Заводської міської ради Лохвицького району (Полтавська область, Лохвицький район, м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16) та виїзний прийом

10 серпня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.