Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за серпень 2017 року

Зміни у складі керівництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 28 липня 2017 року № 3011/к «Про призначення Коноза В.М.» 01 серпня 2017 року КОНОЗА Віталія Миколайовича призначено на посаду заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

1 серпня 2017

Відмовлено в державній реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи

01.08.2017 прийнято рішення про відмову в державній реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи – Первинного осередку політичної партії «Сила людей» № 53102201 м. Миргорода Полтавської обл.

2 серпня 2017

Щодо перенесення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби зустріч з мешканцями сільської місцевості, яка запланована на 03 серпня 2017 року з заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар, перенесена на 10 серпня 2017 року з 10-30 до 11-30 год. в приміщенні Заводської міської ради Лохвицького району (Полтавська область, Лохвицький район, м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16).

2 серпня 2017

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

02 серпня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО провів особистий прийом громадян.

2 серпня 2017

Семінар-нарада керівників відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

03 серпня 2017 року на базі відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції відбувся семінар-нарада за участю керівників районних, міських, районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

3 серпня 2017

На Херсонщині почав діяти створений за ініціативи Павла Петренка штаб захисту аграріїв від рейдерів

На Херсонщині почав працювати штаб оперативного реагування на випадки захоплення земель аграріїв чи зібраного ними збіжжя. До складу штабу увійшли керівники Херсонської ОДА, органів юстиції Херсонської області, правоохоронці та представники аграрного бізнесу безпосередньо.

3 серпня 2017

Проведено чергове засідання методично-консультативної ради нотаріату

03 серпня 2017 року у приміщенні методичного кабінету, що знаходиться у Першій полтавській державній нотаріальній конторі, начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, заступником голови методично-консультативної ради нотаріату Аллою ДИКАНЬ проведено чергове засідання методично-консультативної ради нотаріату при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

3 серпня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 04.08.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи – ХОРОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗОЛОТА ГЕНЕРАЦІЯ».

4 серпня 2017

Радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв відвідав Полтаву з робочим візитом

04 серпня 2017 року, до Полтави з робочим візитом завітав радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв. День розпочався із зустрічі Ігора Алексеєєва та начальника Головного територіального управління юстиції у Полтаській області Олега Тимченка з губернатором Полтавської області Валерієм Головком, в ході якої обговорили проблемні питання Полтавської області та шляхи їх вирішення спільними зусиллями.

4 серпня 2017

Проведено флеш-моб в рамках проекту «Я маю право!»

07 серпня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у с-щі Чутове проведено флеш-моб на тему: «Повноваження щодо вчинення нотаріальних дій».

7 серпня 2017

100-ий шлюб рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

05 серпня 2017 року, проведено соту урочисту реєстрацію шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу», який стартував на теренах області 05 травня 2017 року.

7 серпня 2017

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 01 серпня 2017 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

7 серпня 2017

Проведено спільну нараду з представниками Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 08.08.2017 проведено спільну нараду з представниками Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області.

8 серпня 2017

Особливості отримання документів за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації речових прав

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

8 серпня 2017

Уряд підтримав ініціативу Мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

У ході сьогоднішнього засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Кабінет міністрів одноголосно підтримали ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

9 серпня 2017

Проведено робочу зустріч з керівництвом суб’єкта державної реєстрації

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 09 серпня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяни Гриценко проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління надання адміністративних послуг Шишацької селищної ради Дерій Валентиною Іванівною.

9 серпня 2017

Проведено робочу зустріч з представниками аграрного бізнесу Шишаччини

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері боротьби з рейдерством та проведення державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 09 серпня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяною Гриценко проведено робочу зустріч з представниками аграрного сектору Шишацького району.

9 серпня 2017

Жителів області ознайомили з реформами, новими проектами та сервісами Мін’юсту

09 серпня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяною Гриценко та працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів селища Шишаки щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту.

9 серпня 2017

«Круглий стіл» щодо реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!»

09 серпня 2017 року працівники Управління державної реєстрації та Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!» провели засідання «круглого столу» з керівниками структурних підрозділів Шишацької районної державної адміністрації.

9 серпня 2017

Вуличне інформування «Я маю право знати свої права»

09 серпня 2017 року в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!» для жителів смт. Шишаки працівники Управління державної реєстрації та Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права».

9 серпня 2017

Керівництвом ГТУЮ у Полтавській області проведено особистий прийом громадян

09 серпня 2017 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК спільно з заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Віталієм КОНОЗОМ провели особистий прийом громадян.

9 серпня 2017

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області інформує

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує про роботу органів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь юстиції області за січень-липень 2017 року

9 серпня 2017

Навчальні семінари з працівниками Миргородського міськрайонного відділу ДВС, Миргородського районного відділу ДРАЦС та Першої миргородської ДНК

09 серпня 2017 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

9 серпня 2017

У сім’ї подвійне свято

Кременчуцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції є учасником всіх Пілотних проектів Міністерства юстиції України.

9 серпня 2017

«Кущовий» семінар з працівниками апарату Миргородської районної державної адміністрації Полтавської області

09 серпня 2017 року за результатами проведення планової комплексної перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства в Миргородській районній державній адміністрації Полтавської області працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників апарату Миргородської районної державної адміністрації проведено «кущовий» семінар

9 серпня 2017

Проведено флеш – моб у Другому полтавському місцевому центрі з надання БВПД

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на серпень 2017 року, 10 серпня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб у Другому полтавському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр).

10 серпня 2017

Щодо виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

Заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 10 серпня 2017 року з метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в приміщенні Заводської міської ради Лохвицького району (Полтавська область, Лохвицький район, м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16) та виїзний прийом

10 серпня 2017

Подати документи для державної реєстрації громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Згідно Закону України «Про громадські об’єднання» громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

11 серпня 2017

Працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану надано правову допомогу представникам ромської національності

У період з 04 по 11 серпня 2017 року, з метою створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, забезпечення рівних можливостей для її участі у соціально-економічному та культурному житті держави, працівниками підпорядкованих відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, проведено правороз’яснювальну роботу серед представників ромської національної меншини

14 серпня 2017

«Консультує Міністр юстиції»

Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

14 серпня 2017

До уваги громадян!

На виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги 15 серпня 2017 року о 14:00 у Карлівській державній адміністрації відбудеться спільна зустріч в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмили Григор’євої та представників бюро безоплатної вторинної правової допомоги з головами районної державної адміністрації, районної ради, сільських, селищних рад та представниками аграрного сектору.

14 серпня 2017

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 11 серпня 2017 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

15 серпня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи

15.08.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи – ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЦЕНТР ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ «СОНЯШНИК».

15 серпня 2017

З візиту до Карлівки розпочалася робота мобільних точок доступу до БПД

15 серпня 2017 року на виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Карлівській районній державній адміністрації відбулася спільна зустріч в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмили Григор’євої та перший заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Миколи Лахижі з головами районної державної адміністрації, районної ради, сільських, селищних рад та представниками аграрного сектору.

15 серпня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.