Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 липня 2017 року

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

05 липня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО провів особистий прийом громадян.

5 липня 2017

Проведено робочу зустріч з керівником Лубенського місцевого центру з надання БВПД

05 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою.

5 липня 2017

Проведено «кущовий» семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Полтавщини

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 05 липня 2017 року в м.Лубни працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено «кущовий» семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу.

5 липня 2017

Проведено вуличне інформування жителів області щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту

05 липня 2017 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування жителів м.Лубни щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту.

5 липня 2017

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Лубенської РДА

05 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації Вікторією Зінченко.

5 липня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.