Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 17 липня 2017 року

Заплановано проведення виїзних прийомів громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню 19 липня 2017 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський р-н, Полтавська обл.) відбудеться зустріч в.о. заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальника УДВС ГТУЮ у Полтавській області Пахар В.О. з мешканцями сільської місцевості.

17 липня 2017

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

З запровадженням порталу Он-лайн будинок юстиції з’явилася можливість подати документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи через останній для проведення попередньої правової експертизи.

17 липня 2017

Людмила Григор’єва – начальник Управління державної реєстрації проведе виїзний прийом у бюро правової допомоги у селищах Семенівка, Оржиця

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів юстиції керівництвом Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 18 липня 2017 року буде проведено виїзний прийом і консультування громадян, об 11-00 год. у Семенівському бюро правової допомоги за адресою: вул. Незалежності, 34, с-ще. Семенівка та о 14-00 год. у Оржицькому бюро правової допомоги за адресою: вул. Центральна, 22, с-ще. Оржиця.

17 липня 2017

Рішення про державну реєстрацію рішення про припинення організації професійної спілки

17.07.2017 державним реєстратором Заливадним Сергієм Вікторовичем розглянуто документи, подані для державної реєстрації рішення про припинення Первинної профспілкової організації Решетилівського відділення Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції Всеукраїнської профспілки працівників органів податкової служби Найдьоновим Віталієм Володимировичем, та прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення організації професійної спілки – Первинної профспілкової організації Решетилівського відділення Полтавської міжрайонної державної податкової інспекції Всеукраїнської профспілки працівників органів податкової служби.

17 липня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.