Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 14 липня 2017 року

Олег Тимченко виступив у прямому ефірі радіопередачі «Будні»

13 липня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО виступив у прямому ефірі на філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» у радіопрограмі «Будні».

14 липня 2017

Проведено флеш-моб щодо запровадження пілотного проекту Міністерства юстиції "Шлюб за добу" та електронних сервісів через "Он-лайн будинок юстиції"

На виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 13 липня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флеш-моб для жителів Полтавщини

14 липня 2017

Проведено робочу зустріч з керівництвом акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 14 липня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богдана Зезекала проведено робочу зустріч з заступником директора Комунального підприємства «Реєстраційна служба» Оржицької районної ради» Миколою Казаком.

14 липня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.