Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 12 липня 2017 року

Дар’я Бриндак провела особистий прийом громадян

12 липня 2017 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК провела особистий прийом громадян.

12 липня 2017

Проведено нараду з питань погашення заборгованості по заробітній платі та виплатах до Державного бюджету України

Сьогодні, 12 липня 2017 року, Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проведено спільну нараду, на якій розглянули питання про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області, які перебувають у процедурах санації та ліквідації.

12 липня 2017

Проведено навчання членів дисциплінарної комісії

12 липня 2017 року на виконання доручення в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції України Олени Косолапової Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проведено навчання членів дисциплінарної комісії щодо опрацювання норм Закону України «Про державну службу» стосовно здійснення дисциплінарних проваджень.

12 липня 2017

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг Полтавської РДА

12 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Наталією Бугрій проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації Євгенієм Калінічуком.

12 липня 2017

Проведено робочу зустріч з керівником Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД

12 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Наталією Бугрій проведено робочу зустріч з директором Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД Людмилою Бубир.

12 липня 2017

Проведено флеш – моб у центрі надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 12 липня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб у центрі надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації (далі – ЦНАП).

12 липня 2017

Принцип екстериторіальності в сфері державної реєстрації

На сьогоднішній день державна реєстрація нерухомості та бізнесу стає все більше затребуваною в Україні, а у більшості людей постає питання: «до кого звернутися, щоб зареєструвати ту чи іншу земельну ділянку, дачний чи садовий будинок, квартиру чи інше нерухоме майно, юридичну особу якщо проживаєш в одному місті, а нерухомість знаходиться в іншому?».

12 липня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей структурне утворення політичної партії

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 12.07.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії із статусом юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – змін у складі керівних органів, у тому числі зміни керівника Полтавської обласної організації Соціалістичної партії України (далі - Організація) на: виконуючого обов’язки Першого секретаря Організації Семеонова Руслана Валерійовича.

12 липня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.