Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 8 грудня 2017 року

Загальнообласний флеш-моб на Полтавщині

08.12.2017 по всій території Полтавської області працівниками територіальних відділів ДРАЦС, ДВС та ДНК в рамках Всеукраїнського тижня права проведено загальнообласний флеш-моб на тему: «10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини».

8 грудня 2017

Лекція у Полтавському університеті економіки і торгівлі про права людини

У рамках «Всеукраїнського тижня права – 2017» 08 грудня 2017 року спеціалістами відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено лекцію для студентів 2 курсу інституту економіки управління та інформаційних технологій ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» на тему: «Права людини».

8 грудня 2017

Про права людини розповідали студентам Полтавського кооперативного коледжу

В рамках реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 08.12.2017 працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено семінар зі студентами І–ІІІ курсів Полтавського кооперативного коледжу Полтавської облспоживспілки на тему: «Права людини».

8 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права працівники юстиції удосконалили знання з антикорупційного законодавства

До Міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначається щорічно 9 грудня, та в рамках «Всеукраїнського тижня права - 2017» Полтавським технічним університетом імені Юрія Кондратюка проведено короткостроковий семінар з працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з метою підвищення кваліфікації, спрямований на удосконалення професійних знань антикорупційного законодавства.

8 грудня 2017

Проведено спільну нараду з представниками ГУ ДФС в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 07 грудня 2017 року проведено спільну нараду з представниками Головного управління державної фіскальної служби у Полтавській області.

8 грудня 2017

Проведено спільну нараду з представником ГУ ПФУ в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 08.12.2017 проведено спільну нараду з представником Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

8 грудня 2017

Відбувся виїзний прийом громадян…

З метою надання безоплатної правової юридичної допомоги населенню, 07 грудня 2017 року в Великобайрацькій сільській раді провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Жуковою Інною та в.о. завідувача Першої Миргородської державної нотаріальної контори Рештою Світланою проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

8 грудня 2017

Взято участь у науково-практичному семінарі прокуратури Полтавської області

08 грудня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління ДВС Віталієм Конозом та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Іриною Пінчук взято участь у науково-практичному семінарі прокуратури Полтавської області на тему: «Проблемні питання здійснення представницької діяльності у бюджетній сфері та сфері земельних відносин».

8 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права - популяризація інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 08 грудня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара проведено правоосвітню виставку юридичної літератури під назвою «10 грудня – День прав людини», на якій представлено буклети: «Як отримати житлову субсидію», «Які особи мають право оформляти спадщину в сільських, селищних радах», «Право на державну службу», «Як оскаржити рішення державних реєстраторів, нотаріусів»

8 грудня 2017

Про актуальні проблеми ідентифікації внутрішньо переміщених осіб при отриманні паспортів говорили під час круглого столу

В рамках Всеукраїнського тижня права 08 грудня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області спільно з громадською організацією «КримСОС» провели засідання круглого столу на тему: «Порядок ідентифікації внутрішньо переміщених осіб при отриманні паспортів».

8 грудня 2017

УВАГА КОНКУРС!

23 листопада 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.
Документи щодо участі в конкурсі приймаються до 17.00 години 15 хвилин 07 грудня 2017 року за адресою: м. Полтава, вулиця Соборності, 45, відділ персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, кімната 215/1.

8 грудня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.