Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 грудня 2017 року

Студентам Державного навчального закладу «Електротехнічний ліцей м.Полтави» про права людини

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з нагоди Всеукраїнського тижня права Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проводиться комплекс правоосвітніх заходів у навчальних закладах м. Полтави. Так, 07 грудня 2017 року працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено лекцію в Державному навчальному закладі «Електротехнічний ліцей м. Полтави».

7 грудня 2017

«Знаю! Дію! Захищаю!» - відео-лекторій для працівників Національної поліції

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 07 грудня 2017 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК провела відео-лекторій для працівників одного із структурних підрозділів Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

7 грудня 2017

Полтавські школярі змагалися за титул «Знавці права»

07 грудня 2017 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області проведено правовий брейн - ринг «Знавці права» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтави, журі якого очолила Дар’я Бриндак, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 грудня 2017

Документи, що подаються заявником для державної реєстрації символіки

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

7 грудня 2017

Проведено Всеукраїнський урок «Права людини» у Полтавському інституті бізнесу МНТУ імені академіка Юрія Бугая

07 грудня 2017 року працівниками відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено юридичний діалог зі студентами Полтавського інституту бізнесу Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая на тему: «Права людини», приурочений до Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

7 грудня 2017

Проведено Всеукраїнський урок «Права людини» у Полтавському політехнічному коледжі

07 грудня 2017 року працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено юридичний діалог зі студентами Полтавського політехнічного коледжу національного університету «Харківський політехнічний інститут» на тему: «Права людини», приурочений до Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

7 грудня 2017

На обласному радіо говорили про аліментні зобов’язання батьків і дітей

Про аліментні зобов’язання батьків і дітей, порядок звернення до суду за стягненням аліментів, договірне регулювання аліментних відносин, про посилення відповідальності за несплату аліментних зобов’язань відповідно до Закону №7277 та інше говорив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко 07 грудня 2017 року в радіопрограми «Будні» на обласному радіо «Лтава» з ведучою програми Іриною Філоненко.

7 грудня 2017

Визнання гідності, як основи свободи, справедливості та загального миру

На базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 07.12.2017 працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області разом із працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, взяли участь у круглому столі на тему: «Визнання гідності, як основи свободи, справедливості та загального миру» та розповіли учасникам про можливість отримання безоплатної правової допомоги в управлінні юстиції та в місцевих центрах з надання безоплатної правової допомоги. Крім того, проінформовано про реалізацію Міністерством юстиції України загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у відстоюванні своїх основних прав як людини і громадянина та механізмів їх захисту.

7 грудня 2017

Реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» обговорено на обласній МКМР

07 грудня відбулося останнє засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення в 2017 році, на якому розглядалося п’ять питань відповідно до плану роботи.

7 грудня 2017

Малозахищеним верствам населення розповіли про їх права

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 07 грудня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відвідали Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кобеляцької райдержадміністрації з метою надання адресної безоплатної правової допомоги малозахищеним верствам населення.

7 грудня 2017

Проведено виїзні прийоми громадян

Заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 6 грудня 2017 року проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в М’якеньківській сільській раді Решетилівського району Полтавської області.

7 грудня 2017

Інформаційні матеріали Міністерства юстиції України передано до юридичної клініки «Lex Qourum»

Юридична клініка - це структурний підрозділ юридичного факультету, за допомогою якого студенти набувають практичної підготовки шляхом надання безкоштовної правової допомоги та здійснення правової просвіти населення.

7 грудня 2017

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультування громадян міста Полтави

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та міського проекту «Знай свої права» в Центрі надання юридичної допомоги 14 грудня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено консультування для жителів м. Полтави про права, які гарантовані Конституцією та законами України.

7 грудня 2017

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультування громадян міста Полтави

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та міського проекту «Знай свої права» в Центрі надання юридичної допомоги 07 грудня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено консультування для жителів м. Полтави про права, які гарантовані Конституцією та законами України.

7 грудня 2017

Про захист прав людини говорили з працівниками Полтавської районної державної адміністрації

07 грудня 2017 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено семінарське заняття для працівників Полтавської районної державної адміністрації на тему: «Права людини», приурочене до Всеукраїнського тижня права.

7 грудня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.