Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 грудня 2017 року

В рамках Всеукраїнського тижня права - 2017 проведено інформування громадян міста Полтави

В рамках «Всеукраїнського тижня права – 2017» в центральній міській бібліотеці міста Полтави 06 грудня 2017 року проведено семінар для учнівської молоді, громадських організацій, пенсіонерів та інвалідів на тему: «Права та обов’язки пацієнтів. Способи захисту прав пацієнтів», в якому прийняли активну участь працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

6 грудня 2017

Зміна керівного складу в органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області № 1235/5-3 від 29 листопада 2017 року на посаду начальника Диканського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області призначено Бринь Наталію Костянтинівну.

6 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права проведені тематичні зустрічі зі студентами юридичних факультетів

«Реалізуй своє право на працю, на державну службу! Маєш юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» та бажання працювати – ми чекаємо на тебе!» - під таким гаслом в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 05 - 06 грудня 2017 року відбулися тематичні зустрічі працівників відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області зі студентами юридичних факультетів навчальних закладів міста Полтави: Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Полтавського аграрного коледжу управління і права Полтавської державної аграрної академії.

6 грудня 2017

Про забезпечення прав людини в Україні говорили з учнями Полтавської ЗОШ №26

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 06.12.2017 працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для учнів 8-х класів комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини проведено лекцію на тему: «Реалізація і захист прав людини».

6 грудня 2017

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

Начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, згідно із затвердженим графіком, 06 грудня 2017 року провів особистий прийом громадян.

6 грудня 2017

Подати документи для державної зміни керівника та членів керівних органів громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

6 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права надано адресну безоплатну правову допомогу малозахищеним верствам населення

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та Всеукраїнського тиня права 06 грудня 2017 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар'я Бриндак разом з працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відвідали відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільської районної у м. Полтаві ради з метою надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення.

6 грудня 2017

Про права людини говорили зі студентами Полтавської державної аграрної академії

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 05.12.2017 працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для студентів другого та третього курсів Полтавської державної аграрної академії з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини проведено лекцію на тему: «Реалізація і захист прав людини».

6 грудня 2017

Учнів полтавської загальноосвітньої школи №5 знайомили з правами людини

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з нагоди Всеукраїнського тижня права Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проводиться комплекс правоосвітніх заходів у навчальних закладах м. Полтави. Так, 5 грудня 2017 року працівниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено урок у комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» на тему: «Права людини та дитини».

6 грудня 2017

День відкритих дверей у Шевченківському ВДВС

Продовжуючи традицію знайомити майбутніх юристів з роботою Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, в рамках Всеукраїнського тижня права 05 грудня 2017 року для студентів коледжу управління економіки і права Полтавської державної аграрної академії у Шевченківському відділі державної виконавчої служби міста Полтави проведено День відкритих дверей.

6 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права Олег Тимченко розповів про право громадян знати свої права

На запрошення Голови Подільської районної у м. Полтаві ради Вадима Дробітько, 06 грудня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь в роботі семінару «Сусідська варта», який проводився для керівників селищних комітетів, ОСББ, ЖКГ Подільського району.

6 грудня 2017

Всеукраїнський тиждень права в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 06 грудня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників та відвідувачів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського проведено правоосвітню виставку юридичної літератури під назвою «Права людини – гарантія розвитку людства»

6 грудня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.