Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 грудня 2017 року

Проведено Всеукраїнський урок «Права людини» у Полтавському музичному училищі ім. М. В. Лисенка

04 грудня 2017 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено юридичний діалог зі студентами Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка на тему: «Права людини», приурочений до Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

5 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права обговорили правове регулювання справляння податку на майно

05 грудня 2017 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання круглого столу на тему: «Правове регулювання справляння податку на майно: проблемні питання», в якому взяли участь представники Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області, Полтавського окружного адміністративного суду, Щербанівської сільської ради.

5 грудня 2017

Про права людини говорили зі студентами ПБТТБ

05 грудня 2017 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках Всеукраїнського тижня права для студентів Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва проведено тематичну лекцію: «Права людини. Загальна декларація прав людини», метою якого було підвищення рівня знань студентів своїх прав у різних сферах життя, їх правосвідомості та спроможності захищати свої права.

5 грудня 2017

Відбувся виїзний прийом громадян…

З метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню, 05 грудня 2017 року в с-щі Шишаки головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною та приватним нотаріусом Шишацького районного нотаріального округу Макаренко Наталією проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

5 грудня 2017

05.12.2017 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Шишацького району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною, приватними нотаріусами Шишацького районного нотаріального округу Плаксіною П.Б. та Макаренко Н.О. проведено кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Шишацького району щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

5 грудня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.