Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 7 листопада 2017 року

Вуличне інформування в с. Селещина

07 листопада 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак, працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з фахівцями Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатно правової допомоги інформували жителів с. Селещина про їх права та проекти Мін’юсту.

7 листопада 2017

Керівництвом ГТУЮ у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян

07 листопада в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак спільно з начальником відділу «Машівське бюро правової допомоги» Максимом Дворовенком на базі Машівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян.

7 листопада 2017

Робота мобільної точки доступу до БПД в Машівському району

На виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 07 листопада 2017 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак та фахівцями системи безоплатної правової допомоги проведено зустріч з представниками аграрного бізнесу та органів місцевого самоврядування с. Селещина Машівського району.

7 листопада 2017

Проведено виїзний прийом громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

Заступником начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом 07 листопада 2017 року проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби в Чутівському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 листопада 2017

Проведено чергове засідання антирейдерського штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

07 листопада 2017 року під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації, голови штабу Романа Товстого, за участі представників органів державної влади відбулось чергове, дев’яте засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

7 листопада 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.