Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 листопада 2017 року

Інформаційна година «Юридична відповідальність неповнолітніх»

03 листопада 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках Місячника правових знань та загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли учням 8 - 11 класів Полтавської ЗОШ №12 про юридичну відповідальність.

3 листопада 2017

VІІ Всеукраїнська правнича школа з альтернативних методів вирішення спорів «Особливості міжнародного комерційного арбітражу»

18 листопада 2017 року
м. Київ, Академія адвокатури України (бульвар Тараса Шевченка, 27)
Організатори: Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, АО «Eterna Law».

3 листопада 2017

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.
З запровадженням порталу Он-лайн будинок юстиції з’явилася можливість подати документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи через останній для проведення попередньої правової експертизи.

3 листопада 2017

Завдання Міністерства юстиції України – закріпити зв’язок між практикою та наукою

03 листопада 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО та директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія ГУТОРОВА підписали Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області та Полтавським юридичним інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

3 листопада 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.