Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 листопада 2017 року

Мобільна точка доступу до БПД в селищі Котельва

02 листопада 2017 року, в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмилою Григор’євою та в.о. директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Світланою Черновою проведено зустріч з представниками аграрного бізнесу та органів місцевого самоврядування Котелевського району.

2 листопада 2017

Жителям Котельви розповіли про їх права

02 листопада 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмила Григор’єва та працівники Управління державної реєстрації інформували жителів селища Котельва про їх права та проекти Мін’юсту.

2 листопада 2017

Проведено робочу зустріч з представниками суб’єктів державної реєстрації Котелевського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 02 листопада 2017 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмила Григор’єва та працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації провели робочу зустріч з державними реєстраторами Котелевської районної державної адміністрації та Великорублівської сільської ради Котелевського району.

2 листопада 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 07 листопада 2017 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Войнівської сільської ради Чутівського району (вул. Свободи, 2, с. Войнівка, Полтавська область, Чутівський район) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

2 листопада 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.