Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 1 листопада 2017 року

На Полтавщині стартував XV Всеукраїнський турнір юних правознавців

31 жовтня 2017 року у Полтаві відбулося відкриття XV Всеукраїнського турніру юних правознавців. Такого роду змагання для учнів є досить важливими, вони сприяють популяризації правових знань, формуванню навичок діяти в межах норм закону у конкретних життєвих ситуаціях та поширенню правової культури в учнівському середовищі.

1 листопада 2017

Захист прав та законних інтересів громадян – пріоритет ГТУЮ у Полтавській області

До ГТУЮ у Полтавській області звернувся громадянин, який висловив вдячність за належну роботу відділу з питань банкрутства ГТУЮ у Полтавській області.

1 листопада 2017

Щодо ратифікації Україною протоколів 15 та 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», прийнятий Верховною Радою 5 жовтня.
Протокол № 15 набирає чинності у перший день місяця, що наступає після закінчення тримісячного терміну від дати, коли всі Високі Договірні Сторони Конвенції із захисту прав людини та основоположних свобод (далі – Конвенція) висловили згоду на обов’язковість для них цього протоколу, окрім статті 4, яка вступає в дію через шість місяців з дати набрання чинності Протоколу № 15.

1 листопада 2017

Про Європейський Союз в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

1 листопада 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та місячника правових знань працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформування мешканців м. Полтави, приуроченого до Дня заснування Європейського Союзу.

1 листопада 2017

Мін’юст повністю погасив борги перед українцями за рішеннями ЄСПЛ, які приймалися у 2008-2013 роках

Міністерство юстиції за 3,5 роки повністю погасило борги перед українськими громадянами за рішеннями Європейського суду з прав людини, більшість з яких були ухвалені у період з 2008 по 2013 роки і які повністю ігнорувалися попередньою владою. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.


1 листопада 2017

Робота мобільної точки у Котелевському районі

На виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги 02 листопада 2017 року на базі Котелевської районної державної адміністрації (смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 221) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмили Григор’євої та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

1 листопада 2017

Права особи в сім’ї: знаємо і захищаємо

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 01 листопада 2017 року працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою інформування громадян про права та способи їх захисту у повсякденному житті, взяли участь у черговому занятті Центру юридичної освіти «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» для жителів м. Полтави на базі Центральної міської бібліотеки.

1 листопада 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.