Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 9 жовтня 2017 року

10 жовтня 2017 року відбудеться засідання постійно діючого семінару для юристів

10 жовтня 2017 року о 15.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

9 жовтня 2017

Олег Тимченко з робочим візитом до Решетилівського району

10 жовтня 2017 року у селищі Решетилівка за адресою: вул. Покровська, 17 працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, працівників управління та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району, представниками аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

9 жовтня 2017

Особливості здійснення контролю у сфері державної реєстрації

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

9 жовтня 2017

«Про результати роботи оперативного штабу», - Олег Тимченко в рамках програми «Акценти»

09 жовтня 2017 року заступник голови оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів - начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській область Олег Тимченко взяв участь у прямому ефірі програми "Акценти" на філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава».

9 жовтня 2017

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

9 жовтня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.