Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 6 жовтня 2017 року

Привітання з Днем юриста!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята - Дня юриста!
Це свято людей, які присвятили себе служінню Закону
і боротьбі за права громадян!

6 жовтня 2017

Найкращих юристів області нагородженно з нагоди їх професійного свята - Дня юриста

06 жовтня 2017 року, в приміщенні Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося урочисте святкування з нагоди Дня юриста.

6 жовтня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в місті Миргород

06 жовтня 2017 року на виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Миргородській районній державній адміністрації відбулася спільна зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Миргородського бюро правової допомоги з представниками аграрного бізнесу і головами сільських, селищних рад району.

6 жовтня 2017

З нагоди Дня юриста Олег Тимченко взяв участь у програмі «Розмова в студії»

06 жовтня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь у програмі «Розмова в студії» на телеканалі ІРТ, в ході якої провідні юристи області обговорили надання юридичних послуг в Україні та їх реформування.

6 жовтня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.