Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 5 жовтня 2017 року

Конституційне право громадян на звернення до органів державної виконавчої служби

Стаття 40 Конституції України усім громадянам України надає право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

5 жовтня 2017

Юстиція відкрита для людей

Під гаслом «Юстиція відкрита для людей» 5 жовтня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбувся «День відкритих дверей» для членів оновленого складу Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

5 жовтня 2017

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» говорили на засіданні КРМЮ

05 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

5 жовтня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 11 жовтня 2017 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Миргородського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

5 жовтня 2017

Мобільна точка працюватиме у Миргороді

В рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги 06 жовтня 2017 року в м. Миргород на базі районної державної адміністрації (вул. Гоголя, 120) відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району та представниками аграрного бізнесу з питань правового захисту прав землекористувачів.

5 жовтня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.