Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 3 жовтня 2017 року

03.10.2017 проведено кущовий семінар в м. Кременчук для нотаріусів…

На виконання доручення від 30.05.2017 начальника Головного територіального управління юстиції, наданого на розширеній нараді нотаріусів області, 03 жовтня 2017 року для нотаріусів м. Кременчука, м. Горішні Плавні, Кременчуцького, Козельщинського, Глобинського районів Полтавської області проведено «кущовий» семінар за участю начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Дикань А.І., головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Павлової І.І., приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу Матвєєнко В.О., приватного нотаріуса Кременчуцького міського нотаріального округу Дудкіної С.Г., приватного нотаріуса Кременчуцького районного нотаріального округу Волошиної Н.А.

3 жовтня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

04 жовтня 2017 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Зарізьської сільської ради Оржицького району Полтавської області (вул. Миру, 157, с. Заріг, Оржицький район, Полтавська область) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

3 жовтня 2017

Проведено вуличне інформування громадян у Великій Багачці в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО"

03 жовтня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком, працівниками обласного управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів Великобагачанського району.

3 жовтня 2017

Про роботу оперативного штабу Олег Тимченко розповів жителям Великобагачанського району

03 жовтня 2017 року в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко спільно з директором Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігорем Рибасом з робочим візитом відвідали селище Велика Багачка.

3 жовтня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.