Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Архів новин за 2 жовтня 2017 року

Проведено семінар – нараду з державними реєстраторами Шишацької районної державної адміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, 02 жовтня 2017 року заступником начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дмитром Мурашком проведено семінар – нараду з державними реєстраторами нерухомості та бізнесу Шишацької районної державної адміністрації.

2 жовтня 2017

Проведено семінар-нараду з державним реєстратором акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, 02 жовтня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено семінар – нараду з державним реєстратором прав на нерухоме майно Комунального підприємства «Реєстраційна служба» Оржицької районної ради» Миколою Казаком.

2 жовтня 2017

Консультує Міністр юстиції: «Порядок приватизації квартири (будинку), житлового приміщення в гуртожитку»

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

2 жовтня 2017

Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працюватиме у Хорольському районі

В рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги 04 жовтня 2017 року у м. Хоролі на базі районної державної адміністрації (вул. 1 Травня, 4) відбудеться зустріч першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак, працівників управління та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району та представниками аграрного бізнесу з питань правового захисту прав землекористувачів.

2 жовтня 2017

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги працюватиме у Великобагачанському районі

03 жовтня 2017 року у селищі Велика Багачка за адресою: вул. Шевченка, 73 працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, працівників управління та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району, представниками аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

2 жовтня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.