Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 25 червня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

25 червня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Гребінківському районі

26 червня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 10:00 год. на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади (м.Гребінка, вул.Ярослава Мудрого, 16, приміщення Гребінківського районного ВДВС) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

25 червня 2018

Світлана Глущенко: 1,8 млрд грн аліментів сплачено українським дітям з початку року

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває з початку року на користь дітей стягнуто 1,8 млрд грн аліментів. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

25 червня 2018

До уваги осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит з нотаріату

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України (далі - Комісія) повідомляє, що 26 липня 2018 року о 09-00 год. у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений черговий кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 21 червня 2018 року у приміщенні Глобинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

22 червня 2018

Про річницю проекту «Я МАЮ ПРАВО!» депутатам місцевих рад

21 червня 2018 року перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у роботі кущового семінару на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині» для депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування Пирятинського району Полтавської області.

22 червня 2018

Якісні правові послуги – жителям сільської місцевості

21 червня 2018 року в рамках робочого візиту перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар'я Бриндак завітала до Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Живе спілкування з партнерами - це чудова можливість обмінятися досвідом та обговорити алгоритм реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!" на місцях.

22 червня 2018

Жителям міста Глобине про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 21 червня 2018 року під час роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги у м. Глобине працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування місцевих жителів, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп.

22 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Лохвицької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів

20 червня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Лохвицької районної державної адміністрації проведено правове інформування щодо підвищення рівня знань про свої права у різних сферах життя, способи захисту у випадку їх порушення, та передано буклети, розроблені Головним територіальним управління юстиції у Полтавській області та Міністерством юстиції України.

22 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям міста Лохвиця

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 20 червня 2018 року проведено інформування жителів міста Лохвиця про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

22 червня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 18 червня 2018 року в приміщенні Пирятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Аллою Безпалою проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

22 червня 2018

Мін’юст та Всеукраїнська Рада Церков домовились про співпрацю

Міністр юстиції Павло Петренко та представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій домовилися про розширення двосторонньої співпраці у сфері державної сімейної політики.

22 червня 2018

Питання захисту землевласників від свавілля орендарів розглянули на засіданні антирейдерського штабу

20 червня 2018 року у Полтаві відбулося чергове засідання штабузахисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. На порядку денному - питання захисту землевласників від свавілля орендарів.

21 червня 2018

На допомогу особам, які мають намір складати кваліфікаційний іспит з нотаріату

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України проводяться Підготовчі курси для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріат з метою підтвердження кваліфікації та/або отримання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

21 червня 2018

Оформлення права власності на земельну ділянку у порядку спадкування за заповітом чи законом

Відповідно до Цивільного кодексу України (далі - ЦК) спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

21 червня 2018

Дітям про права в ігровій формі

Юстиція Полтавщини відкрита для людей! Ми завжди готові прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Наше завдання - сприяти підвищенню правової свідомості громадян і щоб належним чином його реалізувати, ми співпрацюємо майже з 300 партнерами!

21 червня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

20 червня 2018 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Шевченківського відділу ДВС м. Полтава проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, нормативно-правових актів України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

21 червня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у Глобинському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 21 червня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Глобинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, здійснено виїзд до Глобинської міської ОТГ.

21 червня 2018

Юстиціїя Полтавщини передала конфісковане майно дитячому будинку сімейного типу

Завдяки злагодженій роботі працівників Київського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 21 червня 2018 року у Полтаві безоплатно передали майно, конфісковане за рішенням суду, дитячому будинку сімейного типу.

21 червня 2018

Жінки-стягувачки Полтавщини власними історіями підтвердили дієвість Закону #ЧужихДітейНеБуває

21 червня в Полтаві відбулася неформальна зустріч начальника ГТУЮ у Полтавській області Олега Тимченка з жінками, які самостійно виховують дітей і роками не отримували аліментів. Очільник полтавської команди юстиції розповів про заходи посилення відповідальності злісних неплатників, що вже діють, та нові законодавчі ініціативи Мін`юсту, що знаходяться на розгляді у Верховній Раді України.

21 червня 2018

Проведено флеш – моб в Управлінні адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради

20 червня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на червень 2018 року, працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб в приміщенні Управлінні адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради (далі – Управління).

20 червня 2018

Отримання документів за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав

аконом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) внесено зміни у сферу державної реєстрації речових прав, у тому числі, врегульовано питання отримання документів за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав.

20 червня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 21 червня 2018 року з 11.00 до 12.00 год. в приміщенні Глобинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Центральна, 212, м. Глобино, Полтавська область) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено виїзний прийом громадян.

20 червня 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

20 червня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян.

20 червня 2018

До уваги представників громадських формувань, з 01 липня 2018 року буде змінено реквізити рахунків!

З 01.07.2018 на балансі Державної казначейської служби України будуть відкриті нові балансові рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за кодами класифікації доходів бюджету 22012700 «Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», 22010300 «Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та 22012900 «Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією».

20 червня 2018

Державній службі в Україні – 100 років

20 червня начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь у засіданні круглого столу, присвяченому 100-річчю запровадження державної служби в Україні.

20 червня 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»

19 травня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги, з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, відділом з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Хорол та м. Лубни.

20 червня 2018

Проведено вуличне інформуваня мешканців м. Миргород

15 червня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування мешканців та гостей м. Миргород про проект та напрямки його реалізації #ЧужихДітейНеБуває, #ЗаплатиЗарплату, про діяльність Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, центрів і бюро правової допомоги, їх розташування та контактні дані.

19 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичної служби апарату Семенівської районної державної адміністрації

15 червня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників юридичної служби апарату Семенівської районної державної адміністрації проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та проведено навчання з питань державної реєстрації нормативно-правових актів, а також передано плакати «ПУТІВНИК ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ» та «ЗУПИНИМО ДОМАШНЄ НАСИЛЬСЬТВО!», буклети: «Не отримуєш аліменти?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей», підготовлені Міністерством юстиції України, юридично-інформаційну газету «Правовий вісник» та іншу друковану продукцію правового спрямування, розроблену Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

19 червня 2018

Продовжуємо залучати партнерів до реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою залучення партнерів до реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом із заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор'євою з робочим візитом завітали до Голови Ради адвокатів Полтавської області Володимира Скукіса, в ході якого обговорили план дій, який допоможе сприяти підвищенню правової обізнаності полтавців.

19 червня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Новосанжарському районі

23 червня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 10:00 год. в приміщенні Новосанжарської селищної ОТГ (с-ще Нові Санжари, вул. Незалежності, 41) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

19 червня 2018

Щодо проведення виїзного прийому громадян спеціалістами відділу з питань нотаріату…

З метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню 19 червня 2018 року в приміщенні Штомпеліської сільської ради Хорольського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Хорольський район, с. Штомпелівка за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірини Павлової та приватного нотаріуса Хорольського районного нотаріального округу Дарії Берези проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

19 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівниками відділів державної реєстрації нерухомості та бізнесу виконавчого комітету Миргородської міської ради

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 19 червня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з начальником відділу реєстрації прав на нерухоме майно та начальником відділу реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань виконавчого комітету Миргородської міської ради Світланою Яковенко та Мариною Заливчою.

19 червня 2018

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

19 червня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.