Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Державні виконавці розповіли диканським школярам про булінг

Працівники Диканського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели відкритий урок для учнів 8-А класу Диканського навчально-виховного комплексу ім. М.В.Гоголя на тему: «Зупинемо булінг разом!».

12 вересня 2018

У Гребінці розповідали про акцію #CтопБулінг

А рамках реалізації загальноосвітнього проекту «Я МАЮ ПРАВО!», з метою формування у школярів навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права, спеціалістами відділу ДВС проведено відкритий урок на тему «Зупинемо булінг разом!» в Гребінківській ЗОШ №2 для учнів 9 класу.

12 вересня 2018

Про акцію «Зупинемо булінг разом!» розповідали чорнухинським школярам

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Чорнухинського районного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області 11 вересня 2018 року у Опорному закладі Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди провели відкритий урок на тему ««Зупинимо булінг разом»».

12 вересня 2018

В Кременчуцьких навчальних закладах стартувала акція «Зупинемо булінг разом!»

Проблема насильства серед учнівської молоді в школі існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу. Діти починають цькувати слабших для того, аби затвердити свій авторитет, розважитися або отримати якусь вигоду. Інші ж свідки цих дійств стоять осторонь та спостерігають, не вчиняючи ніяких дій задля допомоги жертві або навіть підбурюють кривдника до фізичної розправи.

12 вересня 2018

У Лохвиці під час святкування Дня міста надавали юридичні консультації

Працівники Лохвицьких районних відділів ДРАЦС та ДВС під час святкування Дня міста провели спільне вуличне правове консультування містян та гостей міста в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

12 вересня 2018

Як захиститись від булінгу розповіли школярам у Чорнухинському районі

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Чорнухинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області 11 вересня 2018 року у Чорнухинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди провели відкритий урок на тему «Зупинимо булінг разом».

12 вересня 2018

Школярам розповіли, що таке булінг

11 вересня 2018 року працівники Лохвицького районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели відкритий урок у Лохвицькій загальноосвітній школі №2 для учнів 4-го класу «Зупинимо булінг разом».

12 вересня 2018

Урок товариськості й добра провели Державні виконавці Київського ВДВС м. Полтава

Державними виконавцями Київського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено відкритий урок на тему "Зупинемо булінг разом!".

12 вересня 2018

В Горішніх Плавнях школярам розповідали про булінг та як з ним боротися

Працівники Горішньоплавнівського міського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели відкриті уроки «Зупинимо булінг разом» для учнів 4-9-их класів Горішньоплавнівська ЗОШ № 3.

12 вересня 2018

У Зінькові провели акцію #СтопБулінг

Днями працівники Зіньківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для учнів 1-4 класів Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 провели урок на тему: «Зупинимо боулінг разом!».

12 вересня 2018

Юристи обговорили проблему булінгу з оржицькими школярами

12 вересня 2018 року працівники Оржицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану для учнів 8-х класів опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. І.Я. Франка» провели тематичний урок #СтопБулінг.

12 вересня 2018

Як захиститися від цькування однолітків розповіли учням Кобеляцького району

12 вересня 2018 року працівниками Кобеляцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану для учнів 9-го класу Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 провели відритий урок на тему: «Зупинемо булінг разом!».

12 вересня 2018

Іванна Смачило: Мін’юст розпочинає правопросвітницьку роботу в межах кампанії #СтопБулінг

В межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України розпочинає проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо протидії цькуванню серед підлітків.

11 вересня 2018

У Великокручанській сільській раді проведено виїзний прийом громадян …

З метою належної реалізації положень наказу Міністерства юстиції України «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» від 07.07.2014 № 1066/5, а також забезпечення максимальної кількості громадян якісною правовою допомогою, відповідно до графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області заступником начальника відділу з питань нотаріату Наталією Король за участю приватного нотаріуса Пирятинського районного нотаріального округу Оксани Запорожець 06.09.2018 проведено виїзний прийом громадян у селі Велика Круча, Пирятинського району, Полтавської області.

11 вересня 2018

На Полтавщині стартувала кампанія #СтопБулінг

Сьогодні кожна четверта дитина страждає від цькування однолітків та агресивної поведінки з їхньої сторони. Зважаючи на таку статистику, по всій Україні розпочався тиждень протидії булінгу, до якого долучилася і Полтавщина. Метою цієї кампанії є проведення роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді щодо протидії цькуванню серед підлітків.

11 вересня 2018

Мін’юст презентував другий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «ВИЗНАННЯ БАТЬКІВСТВА»

Міністерство юстиції України підготувало другий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Визнання батьківства». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

11 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Градизької селищної ради Глобинського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 11 вересня 2018 року заступником начальника та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком та Валерієм Дубенком проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Градизької селищної ради Глобинського району Олександром Марином.

11 вересня 2018

Жителям Глобинського району розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Градизьк Глобинського району.

11 вересня 2018

УВАГА КОНКУРС!

11 вересня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

11 вересня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД на території Глобинського району

11 вересня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Градизької селищної ради Глобинського району заступником начальника та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком та Валерієм Дубенком спільно з начальником Глобинського бюро правової допомоги Максимом Журенком проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аграрного бізнесу Глобинського району.

11 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з питань фінансового моніторингу з нотаріусами м. Кременчука…

10 вересня2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з приватним нотаріусом Кременчуцького міського нотаріального округу Доценком А.М., державними нотаріусами Третьої кременчуцької державної нотаріальної контори на тему: «Надання суб’єктами первинного фінансового моніторингу до Державної служби фінансового моніторингу зміненої інформації, а також з питань дотримання вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу».

10 вересня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 05 вересня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

10 вересня 2018

У Полтаві проведено вуличне консультування громадян

06 вересня 2018 року у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування мешканців міста Полтава.

10 вересня 2018

Запрошуємо жителів Покровської Багачки отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 13 вересня 2018 року о 09:00 в приміщенні Покровськобагачанської сільської ради (вул. Шевченка, 7, с. Покровська Багачка, Хорольського району) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

10 вересня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як захиститися від домашнього тирана»

Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік мучиться зі своїм чоловіком. Той як вип’є постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що все одно ніхто їй не допоможе, а після того як вона напише заяву буде ще гірше. Скажіть, що і як їй треба зробити?

10 вересня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, за місцем проведення планової виїзної перевірки діяльності арбітражного керуючого, проведено робочу зустріч з одним із арбітражних керуючих Полтавської області.

10 вересня 2018

Увага конкурс!

Повідомляємо, що наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2018 №3417/к «Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби» оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

10 вересня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 10 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

10 вересня 2018

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» завітав до кременчуцьких школярів

Працівники Кременчуцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели відкритий урок "Я МАЮ ПРАВО!" для учнів 8-Б класу Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20. Школярів ознайомили з їхніми правами та обов`язками. Наголосили, що усі діти рівні у своїх правах.

7 вересня 2018

Проведено «круглий стіл» в рамках проекту «Я маю право!»

06 вересня 2018 року заступником начальника та спеціалістом відділу з питань нотаріату з участю приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу проведено робочу зустріч з приватними нотаріусами Пирятинського районного нотаріального округу.

7 вересня 2018

Про конституційні права та обов`язки розповідали учням Новосанжарської ЗОШ

06 вересня 2018 року працівники Новосанжарського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області провели відкритий урок для учнів 5-В класу Опорного закладу «Новосанжарська ЗОШ І-ІІІ ступенів» на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

7 вересня 2018

У школах Семенівки провели відкриті уроки «Я МАЮ ПРАВО!»

6 та 7 вересня 2018 року працівниками Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області в Семенівському НВК №1 ім. М.М. Хорунжого проведено відкриті уроки в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" на теми "Дитино, знай свої права та обов`язки", а також "Як протидіяти домашньому насильству".

7 вересня 2018

Проведено тиждень тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та її територіальних відділів провели в м. Полтава та Полтавській області цикл відкритих тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!».

7 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.