Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Білборди на автошляхах Полтавщини попереджають: #ЧужихДітейНеБуває

Добробут дітей, їх права та соціальна захищеність завжди повинні бути під пильною увагою українського суспільства, тому білборди на автошляхах Київ-Харків та Полтава-Кременчук з гаслами «Забув про аліменти? Забудь про авто!» «Забув про аліменти? Забудь про подорожі!» та «Забув про аліменти? Забудь про розваги!» нагадують водіям - злісними неплатникам аліментів про нові ефективні інструменти, які застосовуються державними виконавцями Полтавської області.

28 лютого 2018

Радіослухачам про закон «Чужих дітей не буває»

28 лютого 2018 року в прямому ефірі програми "Ваш ранок" на радіостудії "Лтава" заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління ДВС Віталій Коноз розповів радіослухачам про останні зміни в законодавстві щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, про роботу регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів та інші правові аспекти, які стосуються аліментних зобов'язань.
Також Віталій Коноз відповів на всі питання слухачів.

28 лютого 2018

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – пріоритет Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

28 лютого 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом та начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним прийнято участь в розширеному засіданні обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати при Полтавській обласній державній адміністрації.

28 лютого 2018

Вуличне інформування громадян про свої права

28 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального право- просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на вулицях міста Полтави.

28 лютого 2018

Інформаційна година з працівниками роздрібної торгівлі про проект Я МАЮ ПРАВО!»

28 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування працівників роздрібної торгівлі Полтави.

28 лютого 2018

Відтепер і представники бізнесу знають про свої права

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 28 лютого 2018 року працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ознайомили трудовий колектив Полтавської облспоживспілки з їхніми правами та механізмами їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

28 лютого 2018

28 лютого 2018 року проведено робочу зустріч з працівниками Полтавського обласного державного нотаріального архіву, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, відділом з питань нотаріату проведено робочу зустріч з представниками Полтавського обласного державного нотаріального архіву.

28 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Департаменту інформаційної діяльності

ПРАВО!» 28 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак та заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління ДВС Віталій Коноз взяли участь у навчальному семінарі для працівників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

28 лютого 2018

Працівниками відділу з питань нотаріату здійснено інформування приватних підприємців в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» #МаскиШоуСтоп.

28 лютого 2018 року начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Аллою Дикань та спеціалістом відділу з питань нотаріату Наталією Зволь проведено інформування представників малого бізнесу м. Полтави в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» #МаскиШоуСтоп.

28 лютого 2018

Відвідувачів нотаріального архіву поінформовано в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

28 лютого 2018 року начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Аллою Дикань та спеціалістами відділу з питань нотаріату Наталією Зволь і Сендецькою Вікторією проведено інформування відвідувачів Полтавського обласного державного нотаріального архіву.

28 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО» дізнавались жителі Диканьки та Зінькова

В рамках проведення цільової перевірки Зіньківського та Диканського районних відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівниками відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування відвідувачів відділів та жителів міста Зіньків та селища Диканька про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

27 лютого 2018

Інформування громадян про проект «Я маю право!»…

27 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника відділу з питань нотаріату ГТУЮ у Полтавській області Наталією Король та головним спеціалістом відділу з питань нотаріату ГТУЮ у Полтавській області Іриною Павловою проведено вуличне інформування жителів Крюківського району м. Кременчука про їхні права та механізми їх захисту у правовий спосіб у повсякденному житті.

27 лютого 2018

Науково-викладацькому колективу МАУП про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

27 лютого 2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Подільського ВДВС м. Полтави ГТУЮ у Полтавській області Сергієм Ткаченком проведено робочу зустріч з науково-викладацькому колективом Полтавського центру дистанційного навчання МАУП.

27 лютого 2018

Проведено вуличне інформування жителів м. Кременчука в рамках проекту «Я маю право!»…

27 лютого 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід на вулицях Автозаводського району міста Кременчука.

27 лютого 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

27 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування відвідувачів Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського про проект «Я МАЮ ПРАВО».

27 лютого 2018

У Полтаві всім бажаючим розповіли про їх права

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», 27 лютого 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів спільно з працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави про їх права.

27 лютого 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»…

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату 27 лютого 2018 року проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука.

27 лютого 2018

Проведено флешмоб щодо отримання електронних сервісів Мін’юсту

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на лютий 2018 року, 27 лютого 2018 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флешмоб для жителів Полтавщини стосовно можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції», а також щодо функціонування сервісів Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

27 лютого 2018

Проведено зустріч в рамках проекту «Я маю право!»…

З метою обговорення питання реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 27 лютого 2018 року заступником начальника та спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з державними нотаріусами м. Кременчука та керівниками відділів ДВС та ДРАЦС м. Кременчука.

27 лютого 2018

Представникам студентського самоврядування – про проект «ЯМП!»

27 лютого 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області взяли участь у семінарі-тренінгу на тему «Відповідальність починається з мене», проведеного для студентського самоврядування міста Полтава на базі Комунальної установи «Обласний молодіжний центр».

27 лютого 2018

Для військовослужбовців Полтавського обласного військового комісаріату про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 27 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для військовослужбовців Полтавського обласного військового комісаріату проведено правове інформування, щодо підвищення рівня знань про свої права у різних сферах життя, способи захисту їх у випадку порушення.

27 лютого 2018

Регіональний штаб з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів у Полтавській області попереджає:#ЧужихДітейНеБуває!

Сьогодні під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулося чергове засідання регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів у Полтавській області, де члени штабу обговорили проблемні питання, що виникають при виконанні судових рішень та перші результати роботи у напрямку реалізації права громадян на виконання судового рішення.

27 лютого 2018

Проведено навчання з працівниками Київського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС

27 лютого 2018 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Київського районного у місті Полтаві відділу ДРАЦС проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку, зберігання та підтримання в контрольному стані актів законодавства України та ведення систематичної картотеки.

27 лютого 2018

Проведено круглий стіл з державними нотаріусами м. Кременчука…

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо ефективності заходів, які здійснюються нотаріусами як суб’єктами первинного фінансового моніторингу, спеціалістами відділу з питань нотаріату 27 лютого 2018 року проведено круглий стіл з державними нотаріусами Першої, Другої, Третьої та Четвертої кременчуцьких державних нотаріальних контор на тему: «Розуміння ризиків, пов’язаних із фінансуванням сепаратистських та терористичних заходів, та застосування на практиці управління ризиками стосовно клієнтів та фінансових операцій, пов’язаних з такими викликами та загрозами».

27 лютого 2018

Успішний юридичний бізнес може бути соціально-орієнтованим

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» організовано та проведено нараду за участю заступника директора та працівників провідної юридичної компанії м. Полтави.

26 лютого 2018

Прийом громадян на базі юридичної фірми

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 26.02.2018 на виконання завдань загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», у рамках співпраці з однією з провідних полтавських юридичних компаній, проведено прийом громадян.

26 лютого 2018

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

26 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області здійснено інформування відвідувачів КП ПОР «Полтававодоканал» про проект «Я МАЮ ПРАВО».

26 лютого 2018

Експрес-нарада з судовим експертом

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Чемерисом В.М. та головним спеціалістом відділу Чистяковою Л.А. 23.02.2018 під час проведення планової перевірки діяльності атестованого судового експерта Черкун В.Б. проведено експрес-нараду. Під час наради, обговорено вузькопрофільні питання призначення та проведення судових експертиз, новели судової реформи, нові сервіси Міністерства юстиції України. Також, судового експерта проінформовано про проведення правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», покликаного підвищити рівень знань громадян про свої права.

26 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Полтавської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів

26 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами проведення щомісячної виїзної перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів для працівників Полтавської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів проведено навчальний семінар, в ході якого роз’яснено основні обов’язки суб’єктів нормотворення, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами), надано практичну та методичну допомогу щодо оформлення та порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

26 лютого 2018

Мін’юст запустив проект «Я МАЮ ПРАВО! На захист бізнесу від тиску правоохоронних органів»

У межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок для захисту прав підприємців та бізнесу від тиску правоохоронних органів, зокрема, під час обшуків.

26 лютого 2018

Проведено нараду з начальниками відділів ДВС

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з метою сприяння розвитку системи надання правової допомоги та захисту законних інтересів фізичних і юридичних осіб, 26.02.2018 проведено нараду з начальниками Київського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області, Шевченківського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області, Полтавського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області та за участю стягувача Климовича А.Й щодо стану виконання виконавчих проваджень на його користь.

26 лютого 2018

Питання вдосконалення порядку примусового стягнення аліментів розглянуто на апаратній нараді ГТУЮ у Полтавській області

26 лютого 2018 року на апаратній нараді ГТУЮ у Полтавській області заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом за участі керівників структурних підрозділів обговорено основні завдання і пріоритети у роботі державних виконавців зі стягнення заборгованості зі злісними неплатниками аліментів.

26 лютого 2018

Відео – екскурсія «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників бібліотеки імені І.П. Котляревського

26 лютого 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського провели відео-екскурсію по сайту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та сайту Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

26 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.