Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

День захисту дітей для дітей працівників юстиції

02 червня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в рамках розважально-пізнавальної програми для дітей працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відбулася екскурсія до міста Харків. В ході поїздки мами з дітками відвідали чарівний Екопарк Фельдмана – територію для відпочинку з розвагами і зоопарком та Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького.

4 червня 2018

Флеш-моб з нагоди Міжнародного дня безвинних дітей – жертв агресії

Діти приходять в цей світ для щасливого і благополучного життя, в якому немає місця насильству та агресії. Для кожного з них призначений свій шлях, з власними успіхами, відкриттями і перемогами. Проте, трапляється часом і так, що дорослі починають ділити території і, як наслідок, розв’язують найжорстокіші війни, в першу чергу в яких гинуть діти, тому що вони не здатні себе захистити.

4 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04.06.2018 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Максимовим Святославом проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Лубенської міської ради.

4 червня 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 04 червня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району Оксаною Силкою.

4 червня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Санкції другого пакету законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває»

Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер ще й кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?

4 червня 2018

Антирейдерський штаб доводить свою ефективність роботи

4 червня 2018 року на апаратній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області говорив про ефективність роботи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, що відновив свою роботу з початком посівної кампанії на Полтавщині, головне завдання якого оперативне виявлення порушень прав землевласників та землекористувачів, а також координація роботи щодо вирішення проблем мирним шляхом, в правовому полі.

4 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Лубенському районі

04 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Засульської сільської ради (ОТГ) Лубенського району, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак спільно з директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

4 червня 2018

Жителям Засульської сільської об’єднаної територіальної громади Лубенського району розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 04 червня 2018 року першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак та директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям села Засулля Лубенського району.

4 червня 2018

Права дитини - майбутнє України

В рамках проведення тижня правових знань до Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків, 01.06.2018 року працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю поспілкувалися з молоддю, надали правові консультації щодо Закон #ЧужихДітейНебуває та розповіли про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Вони цікавилися новими законодавчими ініціативами Міністерства юстиції України щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичного арешту коштів боржника, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт, захист прав дітей та жінок (посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів), права на виконання судового рішення #ЧужихДітейНеБуває, протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою #СтопНасильство.

4 червня 2018

Діти повинні бути щасливими!!!

Сьогодні, 01 червня 2018 року в Міжнародних день захисту дітей заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Григор’єва Л.М. за участі начальника Новосанжарського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Пудло Т.М. відвідали унікальну родину представників ромської національності. В чому ж їх унікальність? – вони маленькі люди з великими серцями... Мають повагу і авторитет у селі, завжди прийдуть на допомогу… Так виховують і своїх дітей, щоб знали і поважали своє «коріння» і завжди приходили на допомогу людям.

1 червня 2018

Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на теренах міста Полтава

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід, під час якого висвітлено інформацію про соціальні напрямки та реформи Міністерства юстиції України.

1 червня 2018

Проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації

З метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.06.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

На роботу разом з мамою!

1 червня 2018 року в Міжнародний день захисту дітей працівники відділу персоналу Головного Територіального управління юстиції у Полтавській області прийшли на роботу разом зі своїми дітьми. Малеча із задоволення ознайомилася з робочими місцями та професійними обов’язками своїх батьків, спробувала виконував функції дорослих. Юні бешкетники навіть провели імпровізовану планірку з аналізом попередньої роботи та плануванням на майбутнє. Також дітлахи пройшлися кабінетами ГТУЮ, поспілкувалися з колегами батьків та завели чимало нових друзів як серед однолітків, так і серед дорослих. Розповіли дітям і про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», права та обов’язки батьків і дітей. Усі отримали відповідну друковану продукцію: інформаційні матеріали Мін`юсту і Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (друковані видання та буклети «Що треба знати батькам про виховання дитини», «Дитино, знай свої права»).

1 червня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Котелевської РДА

З метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією 01.06.2018 проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Котелевської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний флеш-моб.

01 червня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено тематичний флеш-моб, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 01.06.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Диканської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

У Полтаві діти розповідали дітям про права та обов`язки

Міжнародний день захисту дітей для команди юстиції Полтавщини видався насиченим. Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області долучилося до Всеукраїнського флеш-мобу влаштувало «День відкритих дверей» для дітей працівників управління. Чимало службовців ГТУЮ цього дня на роботу завітали разом зі своїми дітьми.

1 червня 2018

У Нових Санжарах проведено святковий флеш-моб з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

01 червня 2018 року, перебуваючи у робочому відрядженні в селищі Нові Санжари,заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор'єва та працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області приєдналися до святкування Міжнародного дня захисту дітей та провели правовий флеш-моб для маленьких українців та їхніх батьків щодо важливості захисту прав дітей.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Котелевської РДА

01.06.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Котелевської районної державної адміністрації.

1 червня 2018

Жителям селища Нові Санжари розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 01 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор'євою та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Нові Санжари.

1 червня 2018

У День захисту дітей Павло Петренко розповів малечі про її права

Сьогодні у Міністерстві юстиції пройшов день відкритих дверей для дітей співробітників. Малеча пройшлася коридорами Мін’юсту, подивилася, де працюють їхні батьки, заглянула до кабінету очільника відомства та поласувала солодким разом з Павлом Петренком.

1 червня 2018

Жителям та гостям селища Котельва про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

01 червня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та до Міжнародного дня захисту дітей головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено вуличне інформування жителів та гостей селища Котельва, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та проінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

1 червня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Новосанжарському районі

01 червня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Руденківської сільської ради Новосанжарського району, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор’єва спільно з начальником відділу «Новосанжарське бюро правової допомоги» Андрієм Чернухою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

1 червня 2018

Проведено робочу зустріч з завідувачем сектором державної реєстрації виконавчого комітету Руденківської сільської ради Новосанжарського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 01 червня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною Візір проведено робочу зустріч з завідувачем сектором державної реєстрації виконавчого комітету Руденківської сільської радиНовосанжарського району Інною Плахотнік.

1 червня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» претендентам на зайняття вакантних посад

31 травня 2018 року у відділі персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області облаштували інформаційний майданчик для претендентів на зайняття вакантних посад – державних службовців.

31 травня 2018

Запроваджено он-лайн чат з питань державної реєстрації громадських формувань

З метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації громадських формувань запроваджено он-лайн чат через сайт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

31 травня 2018

Щодо реформування друкованих засобів масової інформації!

Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі – Закон), що набрав чинності з 01.01.2016, внесено зміни до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», якими передбачено заборону органам державної влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації, та визначено порядок реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.

31 травня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

31 травня 2018 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Лубенського районного відділу ДРАЦС, Першої лубенської та Другої лубенської державних нотаріальних контор проведено навчальні семінари, під час яких надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, нормативно-правових актів України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

31 травня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

30 травня 2018 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Григор’євою Л.М. та начальником відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Беспалько В.В. проведено виїзний прийом громадян у Горішньоплавнівському міському відділі ДРАЦС.

31 травня 2018

Правове інформування до Всесвітнього дня батьків

Батьки у всьому світі, незалежно від їх расової, релігійної, культурної та національної приналежності є основними вихователями та вчителями своїх дітей, готуючи їх до щасливого, повноцінного і продуктивного життя.

31 травня 2018

Дитинство має свої права

В рамках тижня правових знань до Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області спільно із Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара організовано виставку робіт учасників регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».

31 травня 2018

Проведено вуличне інформуваня мешканців м. Лубни

31 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування мешканців та гостей м. Лубни про проект, про напрямки його реалізації #ЧужихДітейНеБуває, #ЗаплатиЗарплату, діяльність Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, центрів і бюро правової допомоги, їх розташування та контактні дані.

31 травня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради

31.05.2018 з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Листопад Оленою проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради.

31 травня 2018

Правова основа діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Для відповіді на питання що ж саме складає правову основу діяльності державної виконавчої служби та приватних виконавців слід звернутися до Конституції України, оскільки саме вона закріплює загальні засади на яких побудовано Україну як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу, (стаття 1 Конституції України).

30 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.