Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання плану заходів з проведення тижня правових знань «СТОП-НАСИЛЬСТВУ!», працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування жителів міста Полтави.

12 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам Пирятинської РДА

12 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для юрисконсультів структурних підрозділів Пирятинської районної державної адміністрації семінар-навчання з питань підвищення правових знань у різних сферах життя, зокрема наголошено про меседжи проекту #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство, #СтопХабарництву, #МаскиШоуСтоп, захист прав дітей та жінок, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

12 квітня 2018

Відповідальність за порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

12 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» жителям міста Полтави

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 12 квітня 2018 року проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави про проект «Я МАЮ ПРАВО» та про можливості захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

12 квітня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

12 квітня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян селища Диканьки Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

12 квітня 2018

Команда юстиції продовжує інформувати полтавців про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 12 квітня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти провели флеш-моб.

12 квітня 2018

Мешканцям Пирятина розповіли про їх права

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 12 квітня 2018 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування жителів м. Пирятин.

12 квітня 2018

Освітянам про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

На базі Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського 11 квітня 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області семінар-навчання на тему: «Що я знаю про проект «Я МАЮ ПРАВО!»».

11 квітня 2018

Для відвідувачів ЦНАПУ проведено флеш–моб

11 квітня 2018 року, на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на квітень 2018 року, працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в приміщенні ЦНАПУ Полтавської РДА громадянам роз’яснено можливості звернення до комісії по розгляду скарг у сфері державної реєстрації та функціонування правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

11 квітня 2018

Забезпечення вчасного отримання заробітної плати як гарантія права працівників

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 10 квітня 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

11 квітня 2018

Аграрному рейдерству STOP!

З початком весняно-польових робіт питання аграрного рейдерства, тобто захоплення сільськогосподарських земель і урожаю на них, знову на часі. Протистояння цьому ганебному явищу у Полтавській області продовжує оперативний штаб захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

11 квітня 2018

Відділом з питань нотаріату проведено лекцію для державних службовців служб у справах дітей

11 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Іриною Мирко в Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено лекцію на тему: «Участь органів опіки та піклування під час вчинення правочинів щодо нерухомого майна, яке належить дитині на праві власності чи користування. Захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

11 квітня 2018

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 11.04.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міськрайвиконкомів у Полтавській області.

11 квітня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у правовий спосіб.

11 квітня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та надання правової юридичної допомоги населенню 12 квітня 2018 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Василівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області (вул. Горького, 4, с. Василівка, Козельщинський р-н, Полтавська обл.) відбудеться зустріч заступника начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Алли Безпалої з мешканцями сільської місцевості.

11 квітня 2018

"Я МАЮ ПРАВО!": проведено зустріч з партнерами

11 квітня 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській область Олега Тимченка з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким, на якій керівники обговорили план спільних дій щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

11 квітня 2018

СТОП - насильству в сім’ї

Домашнє насильство – це загальна проблема, а також одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини.

11 квітня 2018

Полтавська юстиція надавала правові консультації жителям м. Кременчук

11 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з командою в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" облаштували інформаційний майданчик для консультування жителів та гостей м. Кременчук.

11 квітня 2018

Bуличне інформування населення м. Полтава

11 квітня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування серед різних верств населення м. Полтава та поширено інформаційні матеріали.

11 квітня 2018

Проведено засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при ГТУЮ у Полтавській області

11 квітня 2018 року проведено засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при ГТУЮ у Полтавській області, на якому обговорювались питання, пов’язані з основними напрямками діяльності відділення.

11 квітня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 квітня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

11 квітня 2018

Проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи»

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 11 квітня 2018 року проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи».

11 квітня 2018

Працівники відділів ДРАЦС провели всеобласний флешмоб

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 11 квітня 2018 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено вуличне інформування жителів області про їхні права та механізми їх захисту, зокрема наголошено на основних темах проекту, які наразі реалізуються, зокрема щодо захисту прав аграріїв шляхом функціонування оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області #АграрномуРейдерствуСтоп; протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою #СтопНасильство; захисту прав дітей та жінок (посилення відповідальності за несплату аліментів та запровадження Єдиного реєстру боржників аліментів), права на виконання судового рішення #ЧужихДітейНеБуває; прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами #МаскиШоуСтоп, а також про новації та он-лайн сервіси у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

11 квітня 2018

Державні виконавці Полтавщини продовжують вилучати майно у підприємств - боржників

Юстиція Полтавщини проводить активну роботу в напрямку стягнення заборгованості по заробітній платі.

11 квітня 2018

Щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області на ІІ квартал 2018 року, 12 квітня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Андріївської сільської ради за адресою: Диканський район, с. Андріївка, заступником начальника відділу з питань нотаріату Король Наталією та приватним нотаріусом Диканського районного нотаріального округу Шимкою Олександром буде проведено виїзний прийом громадян.

10 квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Порядок передачі земельного паю в оренду»

Перед тим, як підписувати договір оренди, Ви маєте переконатися, чи є у Вас документи, які підтверджують право власності на земельну діяльну. Без таких документів, Ви не зможете передати землю в оренду.

10 квітня 2018

Факт дня

Державними виконавцями відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області за рахунок реалізації майна та коштів, списаних з рахунків боржника ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1", завершено 38 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі на загальну суму 360 633 грн.

10 квітня 2018

Підписано меморандум про співпрацю

10 квітня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з Миколою Степаненком - ректором Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка підписали меморандум про співпрацю та домовилися про проведення правоосвітньої та правовиховної роботи серед учасників освітнього процесу в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

10 квітня 2018

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проконсультовано громадян Машівського району

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом 04 квітня 2018 року у приміщенні Машівського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області надано правову юридичну допомогу мешканцям Машівського району з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

10 квітня 2018

План заходів проведення з 10 квітня по 13 квітня 2018 року тижня правових знань «стоп - насильству!»

План заходів проведення з 10 квітня по 13 квітня 2018 року тижня правових знань «стоп - насильству!»

10 квітня 2018

10.04.2018 проведено робочу зустріч з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району…

10 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з приватними нотаріусами Миргородського районного нотаріального округу проведено робочу зустріч з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району та надано роз’яснення щодо подальшого надання нотаріальних послуг населенню Миргородського району в разі ліквідації Другої миргородської державної нотаріальної контори, адже наразі розпочато процедуру ліквідації Другої миргородської державної нотаріальної контори.

10 квітня 2018

Проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району…

10 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною проведено кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Миргородського району щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

10 квітня 2018

Проведено круглий стіл з нотаріусами Миргородського міського та районного нотаріальних округів…

10 квітня 2018 року проведено круглий стіл з приватними нотаріусами Миргородського міського нотаріального округу Гілем Д.В., Гриб Ю.М., Пазиничем Р.В., Ряжко О.В. та приватними нотаріусами Миргородського районного нотаріального округу Карбаном Є.О., Смагою Л.М. на тему: «надання суб’єктами первинного фінансового моніторингу до Державної служби фінансового моніторингу інформації про фінансові операції, а також з питань дотримання вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу».

10 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.