Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Проведено виїзні прийоми громадян

Заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом 04 жовтня 2017 року проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в Зарізьській сільській раді Оржицького району Полтавської області.

4 жовтня 2017

04.10.2017 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Карлівського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною

4 жовтня 2017

03.10.2017 проведено кущовий семінар в м. Кременчук для нотаріусів…

На виконання доручення від 30.05.2017 начальника Головного територіального управління юстиції, наданого на розширеній нараді нотаріусів області, 03 жовтня 2017 року для нотаріусів м. Кременчука, м. Горішні Плавні, Кременчуцького, Козельщинського, Глобинського районів Полтавської області проведено «кущовий» семінар за участю начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Дикань А.І., головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Павлової І.І., приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу Матвєєнко В.О., приватного нотаріуса Кременчуцького міського нотаріального округу Дудкіної С.Г., приватного нотаріуса Кременчуцького районного нотаріального округу Волошиної Н.А.

3 жовтня 2017

Про роботу оперативного штабу Олег Тимченко розповів жителям Великобагачанського району

03 жовтня 2017 року в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко спільно з директором Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігорем Рибасом з робочим візитом відвідали селище Велика Багачка.

3 жовтня 2017

Проведено вуличне інформування громадян у Великій Багачці в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО"

03 жовтня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком, працівниками обласного управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів Великобагачанського району.

3 жовтня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

04 жовтня 2017 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Зарізьської сільської ради Оржицького району Полтавської області (вул. Миру, 157, с. Заріг, Оржицький район, Полтавська область) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

3 жовтня 2017

Проведено семінар-нараду з державним реєстратором акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, 02 жовтня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою та заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено семінар – нараду з державним реєстратором прав на нерухоме майно Комунального підприємства «Реєстраційна служба» Оржицької районної ради» Миколою Казаком.

2 жовтня 2017

Проведено семінар – нараду з державними реєстраторами Шишацької районної державної адміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, 02 жовтня 2017 року заступником начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дмитром Мурашком проведено семінар – нараду з державними реєстраторами нерухомості та бізнесу Шишацької районної державної адміністрації.

2 жовтня 2017

Консультує Міністр юстиції: «Порядок приватизації квартири (будинку), житлового приміщення в гуртожитку»

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

2 жовтня 2017

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги працюватиме у Великобагачанському районі

03 жовтня 2017 року у селищі Велика Багачка за адресою: вул. Шевченка, 73 працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, працівників управління та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району, представниками аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

2 жовтня 2017

Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працюватиме у Хорольському районі

В рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги 04 жовтня 2017 року у м. Хоролі на базі районної державної адміністрації (вул. 1 Травня, 4) відбудеться зустріч першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак, працівників управління та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району та представниками аграрного бізнесу з питань правового захисту прав землекористувачів.

2 жовтня 2017

Заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова відвідала Полтаву з робочим візитом

Сьогодні, 29 вересня 2017 року, з робочим візитом до Полтави завітала заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова. ЇЇ супроводжували начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак та заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор’єва.

29 вересня 2017

Члени КРМЮ взяли участь у Форумі молодих юристів України

29 вересня 2017 року представники Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області взяли участь у VIII Форумі молодих юристів України, присвяченому 10-річчю Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

29 вересня 2017

29.09.2017 проведено кущовий семінар в м. Полтава для нотаріусів…

На виконання доручення від 30.05.2017 начальника Головного територіального управління юстиції, наданого на розширеній нараді нотаріусів області, 29 вересня 2017 року для нотаріусів м. Полтави, Полтавського, Диканського, Котелевського, Шишацького, Чутівського, Новосанжарського, Карлівського, Машівського, Кобеляцького, Решетилівського районів Полтавської області проведено «кущовий» семінар

29 вересня 2017

Олена Сукманова надавала юридичні консультації під час вуличного інформування полтавців

29.09.2017 працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели вуличне інформування жителів Полтави.

29 вересня 2017

Проведено засідання антирейдерського штабу за участі заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олени Сукманової

29 вересня 2017 року під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації, голови штабу Романа Товстого та за участі заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олени Сукманової відбулось п’яте засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

29 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в місті Пирятині

Відповідно до Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 29 вересня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено виїзд до Пирятинського району, під час якого проведено зустріч з керівництвом району, представниками органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

29 вересня 2017

Проведено семінар – нараду з державним реєстратором Пирятинської райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, 29 вересня 2017 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Тетяною В'юн проведено семінар – нараду з державним реєстратором юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Пирятинської районної державної адміністрації Іриною Андреєнко.

29 вересня 2017

Проведено флеш-моб пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу» та отримання електронних сервісів через «Он-лайн будинок юстиції»

На виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року, 28 вересня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флеш-моб для жителів Полтавщини стосовно запровадження в Полтаві та Кременчуці пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу», а також можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції».

28 вересня 2017

Проведено навчання у Школі молодого подружжя

28 вересня 2017 року Шевченківським районним у місті Полтаві відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції спільно з Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід для наречених «Школа молодого подружжя».

28 вересня 2017

Вжиття заходів до забезпечення позову є гарантією належного та своєчасного виконання майбутнього судового рішення

На примусове виконання до територіальних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом вересня 2017 року надійшло 7 ухвал про забезпечення позову, а саме про накладення арешту на майно, грошові кошти та заборону вчинення певних дій.

28 вересня 2017

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги працюватиме у місті Пирятин

29 вересня 2017 року у м. Пирятині за адресою: вул. Соборна, 42 працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч юристів з керівництвом району, представниками аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

28 вересня 2017

Круглий стіл про надання населенню субсидій

27 вересня 2017 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в якому прийняли участь представники громадської організації «КримСОС», Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації, управлінь соціального захисту населення виконавчих комітетів Київської та Подільської районних в м. Полтаві рад.

27 вересня 2017

УВАГА КОНКУРС!

27 вересня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

27 вересня 2017

Аграріям Лубенщини розповіли як захиститись від рейдерських захоплень землі та урожаю

27 вересня 2017 року, на виконання Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено зустріч з керівництвом Лубенського району та представниками аграрного бізнесу.

27 вересня 2017

Дар’я БРИНДАК провела особистий прийом громадян

27 вересня 2017 року, відповідно до графіку, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК провела особистий прийом громадян.

27 вересня 2017

Проведено семінар – нараду з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району Полтавської області

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, 27 вересня 2017 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено семінар – нараду з державним реєстратором Засульської сільської ради Лубенського району Полтавської області Оксаною Силкою.

27 вересня 2017

«ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» в сфері медицини

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 27 вересня 2017 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, взяли участь у черговому семінарі Центру юридичної освіти «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» для населення м. Полтави на тему: «Захист прав громадян у сфері медицини».

27 вересня 2017

27.09.2017 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Миргородського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, заступником начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Король Наталією

27 вересня 2017

Відбувся виїзний прийом громадян

З метою надання безкоштовної правової юридичної допомоги населенню, 27 вересня 2017 року в приміщенні сільської ради за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с. Білики, за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Зволь Н.С. та приватного нотаріуса Миргородського міського нотаріального округу Ряжко О.В., проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

27 вересня 2017

Проведено флеш-моб для жителів м. Полтави

26 вересня 2017 року на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб для жителів міста Полтави.

26 вересня 2017

У Лубнах відбудеться робоча зустріч з питань застосування антирейдерського законодавства

27 вересня 2017 року о 10.00 на базі Лубенської районної державної адміністрації за адресою: площа Академіка Олексія Бекетова, 19 відбудеться робоча зустріч фахівців Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги Полтавщини

26 вересня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.