Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» полтавцям розповідали на святі меду

І смаколиками пригостилися, і правове інформування влаштували. Команда юстиції Полтавщина завітала на свято меду, що відбулося в обласному центрі.

3 серпня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 03 серпня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

3 серпня 2018

Запрошуємо жителів Білоцерківської ОТГ отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 07 серпня 2018 року о 10:00 в приміщенні Будинку культури Білоцерківської ОТГ (с. Білоцерківка, вул. Лесі Українки, 30) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

3 серпня 2018

Жителям Зіньківського району розповіли про їх права

02 серпня 2018 року працівники Зіньківського районного відділу державної виконавчої служби в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели правове інформування жителів сіл Тарасівка та Бобрівник.

2 серпня 2018

Про законодавчі зміни щодо виїзду дитини за кордон державні виконавці розповіли полтавцям

02 серпня 2018 року працівники Київського відділу державної виконавчої служби м. Полтава провели правове інформування мешканців обласного центру.

2 серпня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу міста Полтави та Полтавського району

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 02 серпня 2018 року під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління держаної реєстрації Богдана Зезекала та за участю працівників вказаного відділу проведено семінар для державних реєстраторів прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міста Полтави та Полтавського району.

2 серпня 2018

Світлана Глущенко уточнила деякі питання виїзду дитини за кордон

3 липня Верховна Рада ухвалила закон #ЧужихДітейНеБуває №8296, що передбачає нові правила вивозу дітей за кордон. Закон вступить у силу вже 29 серпня. Наразі Мін’юст разом з Мінсоцом та іншими зацікавленими органами працює над реалізацією норм Закону. Чекаємо найближчим часом постанов Уряду.

2 серпня 2018

Про роботу антирейдерського штабу розповіла Дар`я Бриндак на зустрічі з аграріями

2 серпня 2018 року в. о. начальника Головного територіального управління у Полтавській області Дар`я Бриндак взяла участь у засіданні Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області.

2 серпня 2018

Проведено інформування представників аграрного бізнесу про проект «Я МАЮ ПРАВО»

02.08.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», під час засідання Ради сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області, яке відбулося у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, працівниками Управління державної реєстрації проведено інформування учасників заходу щодо основних аспектів проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #МаскиШоуСтоп.

2 серпня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти Миргородського району

02.08.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти Миргородського району.

2 серпня 2018

Державні виконавці Пирятина розповіли вихованцям дитячого садочку про їх права

02 серпня 2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старший державний виконавець Пирятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Козін провела інформаційну гру для вихованців Пирятинського дошкільного навчального закладу № 3 «Берізка».

2 серпня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Чутове

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 02 серпня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Чутівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено виїзд до Чутівської селищної ради.

2 серпня 2018

Наметовий пункт консультування громадян працював у центрі Полтави

02 серпень 2018 року на території парку "Сонячний" в центрі Полтави працював наметовий пункт консультування громадян.

2 серпня 2018

Проведено робочу зустріч з державними реєстраторами нерухомості та бізнесу Шишацької райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 31 липня 2018 року заступником начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком проведено робочу зустріч з державними реєстраторами Шишацької райдержадміністрації.

1 серпня 2018

Жителям Полтавського району розповіли про другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває

Днями державні виконавці Полтавського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформаційну годину для мешканців Полтави.

1 серпня 2018

Команда юстиції Полтавщини поповнилася молодими фахівцями

Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області переможці конкурсу на зайняття вакантних посад склали Присягу державного службовця. Усі новачки йдуть працювати в органи ДВС.

1 серпня 2018

Жителям Великої Багачки розповіли про сервіси Мін’юсту

01 серпня 2018 року начальник Великобагачанського районного відділу ДРАЦС Людмила Бабенко разом з працівниками провела вуличне інформування жителів та гостей селища Валика Багачка.

1 серпня 2018

Державні виконавці стягнули понад 122 тис. грн з КП «Кременчукводоканал»

Одним з пріоритетних напрямів роботи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області на сьогодні є фактичне виконання виконавчих документів щодо стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.

1 серпня 2018

Літо – пора відпусток!

01 серпня 2018 року з метою підвищення рівня правової обізнаності полтавців працівниками обласної юстиції проведено правове інформування на тему «Я маю право на щорічну відпустку!».

1 серпня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД на території Шишацької селищної ОТГ

31 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Шишацької селищної ради заступником начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком спільно з начальником Шишацького бюро правової допомоги Вікторією Легейдою проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу селищної об’єднаної територіальної громади.

31 липня 2018

У місті Полтава працював наметово-консультативний пункт

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 31 липня 2018 року працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області облаштовано наметово-консультативний пункт для надання правових консультацій жителям та гостям міста Полтава.

31 липня 2018

Проведено робочу зустріч з державними реєстраторами нерухомості виконавчого комітету Шишацької селищної ради

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 31 липня 2018 року заступником начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Дмитром Мурашком проведено робочу зустріч з державними реєстраторами сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Шишацької селищної ради.

31 липня 2018

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

31 липня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 30 липня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

30 липня 2018

Запрошуємо жителів Чутівського району отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 02 серпня 2018 року о 10:30 в приміщенні Чутівської селищної ради (с-ще Чутове, вул. Набережна , буд. 9) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

30 липня 2018

Відпочивальникам табору «Сонячний» юристи розповіли про права

28 липня 2018 року працівники Диканського районного відділу державної виконавчої служби в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели лекцію-бесіду щодо протидії домашнього насильства та торгівлі людьми для відпочивальників дитячого оздоровчого табору «Сонячний».

30 липня 2018

Під час мото-фестивалю розповідали про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

28 липня 2018 року працівники Гадяцького районного відділу державної виконавчої служби в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели правове інформування відпочивальників 10-го ювілейного мото-фестивалю в гетьманській столиці – м. Гадяч.

30 липня 2018

Мін’юст випустив відеоролик про порядок визнання договору оренди земельної ділянки недійсним

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю» на тему: «Визнання договору оренди земельної ділянки недійсним».

30 липня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

27 липня 2018 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Горішньоплавнівського міського відділу ДВС, Горішньоплавнівського міського відділу ДРАЦС та Горішньоплавнівської державної нотаріальної контори проведено навчальні семінари, під час яких надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

30 липня 2018

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». З його проявами зіткнулась і Україна.

30 липня 2018

«Лабіринт можливостей»: юристи розповіли Полтавцям, як не стати жертвою торгівлі людьми

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАО!» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини спільно з БО «Світло надії» та з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА в центрі Полтави взяла участь в акції «Лабіринт можливостей» - інформаційній кампанії щодо протидії торгівлі людьми.

30 липня 2018

Консультує міністр юстиції України: «Законодавчі зміни щодо тимчасового виїзду дити за кордон з одним із батьків»

Пане міністре, вітаю Вас! Багато в новинах говорили про те, що після прийняття законів про аліменти сильно зміняться правила про те, як виїхати з дитиною за кордон. Навіть казали, що можна буде поїхати з дитиною на море й тим, хто за рішенням суду живе не з дитиною. Я живу окремо і дуже хотів би знати, які нові правила виїзду і чи можу я поїхати на відпочинок з сином?

30 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.