Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Спільні наради запорука успіху реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою виконання приписів Закону України «Про публічні закупівлі» членами тендерного комітету Головного територіального управління юстиції у Полтавській області обговорено основні положення проекту «Я МАЮ ПРАВО!», його завдання та мету.

9 лютого 2018

Олег Тимченко провів особистий виїзний прийом громадян

#ЧужихДітейНеБуває - це закон, який вступив в силу не так давно, але встиг привернути увагу серед населення. Відвідавши Козельщинський відділ державної виконавчої служби начальник Головного теиторіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з командою консультували громадян саме з питань щодо права на виконання судового рішеня, посилення відповідальності за несплату аліментів, розповіли про так звану #ДошкуГаньби - Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів, он-лайн сервіси Мін'юсту та останні зміни в законодавстві.

9 лютого 2018

Обговорено шляхи реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з керівництвом Київського району міста Полтави

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 08 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч заступника начальника управління - начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Богдана Зезекала та заступника начальника відділу з питань нотаріату Наталії Король з заступником голови Київської районної в м.Полтаві ради Світланою Тригубенко, в ході якої обговорено та визначено основні напрямки співпраці шляхом проведення на території району спільних заходів та виїзних інформаційних майданчиків з правових питань.

8 лютого 2018

Проведення правоосвітніх заходів у м. Гадяч в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, відділом з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Гадяч, Полтавської області.

8 лютого 2018

8 лютого 2018 року відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

08 лютого 2018 року відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
В ході колегії обговорено підсумки роботи відділів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області, наголошено на пріоритетних напрямках роботи на 2018 рік – стягнення до Державного бюджету України, аліментів, заробітної плати та прийнято відповідне рішення.

8 лютого 2018

Захист прав громадян під час проведення державної реєстрації нотаріусами.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) внесено зміни у сферу державної реєстрації речових прав, у тому числі, посилено контроль за діяльністю нотаріусів.

8 лютого 2018

Хочеш знати? Маєш право!

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на лютий 2018 року, для жителів Полтави працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції 08 лютого 2018 року проведено флешмоб стосовно функціонування правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», а також можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції» та функціонування сервісів Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

8 лютого 2018

Прокуратура області долучилася до реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» дуже важливо заручитися підтримкою партнерів. Тож 08 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та першого заступника начальника управління Дар’ї Бриндак із заступником прокурора області Олександром Савенком.

8 лютого 2018

Проведено семінарське навчання з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавської області

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області інформує, що 08.02.2018 проведено семінарське навчання з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавської області.

8 лютого 2018

Колегія управління юстиції підбила підсумки роботи з розгляду звернень та відділів державної виконавчої служби

Сьогодні, 08 лютого 2018 року, під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, на якій обговорили результати роботи органів державної виконавчої служби області та стан розгляду звернень і особистого прийому громадян протягом 2017 ріку.

8 лютого 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичних служб місцевих державних адміністрацій

08 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівникам юридичних служб органів виконавчої влади проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та навчання щодо дотримання прав людини під час розробки нормативно-правових актів для подання їх на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а також передано плакати Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО! ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!», буклети: «Не отримуєш аліменти?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та інша друкована продукція правового спрямування, розроблена Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

8 лютого 2018

Студентам-випускникам - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Становлення України як демократичної держави, формування засад громадянського суспільства потребують систематичної роботи по підвищенню рівня правових знань зі студентських лав

7 лютого 2018

Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» в дії

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», 07 лютого 2018 року працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації, Управління державної виконавчої служби та відділу з питань банкрутства проведено вуличне інформування для жителів міста Полтави щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя і способи їх захисту.

7 лютого 2018

Проведено вуличне інформування жителів Київського району міста Полтави

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 лютого 2018

Олена Сукманова: антирейдерська комісія Мін’юсту запобігла нанесенню державі 3,7 млрд грн збитків

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула у власність АТ «Родовід Банк» 113 га землі у Києві, які були незаконно відчужені. Тим самим Комісія запобігла нанесенню збитків державі на суму 3,7 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

7 лютого 2018

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

07 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провів особистий прийом громадян. Осіб, які за станом здоров’я не змогли прийти на прийом, керівник управління проконсультував у телефонному режимі.

7 лютого 2018

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правопросвітницькі заходи за участі громадян та органів державної влади

07 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Великобагачанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області та Великобагачанського районного центру зайнятості працівниками УДВС ГТУЮ у Полтавській області та Великобагачанського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області, з метою сприяння розвитку системи надання правової допомоги та захисту законних інтересів фізичних і юридичних осіб, проведено круглий стіл, на якому обговорено питання щодо змін в законодавстві, ознайомлено з реформами, які зараз проводяться Мін’юстом та які вже успішно втілено в життя, здійснено обмін думками для подальшої співпраці та проведення спільних заходів.

7 лютого 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства 07 лютого 2018 року начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу нараду з арбітражним керуючим – керуючим санацією Відкритого акціонерного товариства «Бурова компанія «Букрос».

7 лютого 2018

Круглий стіл на правничу тематику

07 лютого 2018 року начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»організовано та проведено круглий стіл з представниками адміністрації Виробничого підрозділу «Полтавська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

7 лютого 2018

Проведено прийом громадян

07 лютого 2018 року начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Чемерисом В.М. та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Бугрій Н.М. Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» організовано та проведено прийом громадян у приміщенні Виробничого підрозділу «Полтавська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

7 лютого 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» виконуючою обов’язки заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Валентиною Пахар 7 лютого 2018 року проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби у Великобагачанському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 лютого 2018

Громадяни, які знаходяться в пошуках роботи довідалися про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

07 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування серед різних верств населення.

7 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної реєстрації Глобинської райдержадміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної реєстрації та державним реєстратором Глобинської районної держадміністрації Юлією Волик та Оксаною Барановською.

6 лютого 2018

Мобільні пункти інформування громадян в дії

Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в першу чергу полягає в підвищенні правової свідомості населення. Тож з метою надання адресної правової допомоги громадянам 06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками управління організували інформаційний майданчик для відвідувачів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Глобинської райдержадміністрації.

6 лютого 2018

Дар’я Бриндак провела виїзний особистий прийом громадян

Підвищення правової свідомості громадян та допомога у вирішенні складних життєвих ситуацій - пріоритет роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Так, 06 лютого 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» перший заступник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак провела виїзний особистий прийом громадян в селі Великі Кринки Глобинського району.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Кринківської сільської ради Глобинського району

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак та за участі головного спеціаліста відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяни В’юн проведено робочу зустріч з державним реєстратором виконавчого комітету Кринківської сільської ради Глобинського району Ганною Бугайченко.

6 лютого 2018

Про відповідальність за несплату аліментів по-новому

06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала до Глобинського районного відділу ДВС у Полтавській області.

6 лютого 2018

«КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ» У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

У Валентинів день всі закохані, навіть вночі, зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день.

6 лютого 2018

Про нові плани з регіональним координатором Омбудсмена у Полтавській області.

З метою забезпечення державної правової політики, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 06 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, його першого заступника Дар’ї Бриндак та начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олени Давиденко з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Вірою Яковенко.

6 лютого 2018

Обмін досвідом – шлях до удосконалення

06 лютого 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак з робочим візитом завітала до Глобинського бюро правової допомоги, де разом з начальником відділу Журенко Максимом провели експрес-нараду з питань реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що спрямований на підвищення правової культури населення. Основна ціль таких зустрічей - це проведення правопросвітницької роботи, обмін досвідом та обговорення проблемних правових питань, які найчастіше виникають у мешканців району.

6 лютого 2018

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації, вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації, 06 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяною В’юн проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань державної реєстрації та державним реєстратором виконавчого комітету Глобинської міської ради Оленою Лісняк та Валентиною Стрілець.

6 лютого 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.