Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

УВАГА КОНКУРС!

20 квітня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

20 квітня 2018

Захищати свої права полтавців вчила команда юстиції

20 квітня чергову правопросвітницьку акцію в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» влаштувало Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

20 квітня 2018

Проведено тиждень правових знань «Я МАЮ ПРАВО!»

З 16.04 по 20.04.2018 в рамках тижня правових знань, присвяченого загальнонаціональному правопросвітницькому проекту «Я МАЮ ПРАВО», працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели ряд інформаційних годин «Я МАЮ ПРАВО!»

20 квітня 2018

Молодь Полтави ознайомили з онлайн-сервісами Міністерста юстиції

Доступно про онлайн-сервіси Міністерства юстиції! 19 квітня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в обласному молодіжному центрі команда юстиції на чолі з в. о. начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар’єю Бриндак та заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Людмилою Григор’євою влаштувала презентацію онлайн-сервісів та реєстрів Міністерства юстиції України.

19 квітня 2018

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 19.04.2018 консультативний намет діяв у місті Лохвиця

З метою реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 19 квітня 2018 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Віталій Коноз разом з працівниками Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області та Лохвицького районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області провели флеш-моб в м. Лохвиця.

19 квітня 2018

Позитивний кейс

Державні виконавці Лубенського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області 30.03.2018, за рахунок реалізації описаного та арештованого рухомого та нерухомого майна боржника ДП «Лубенське державне топографо-геодезичне підприємство» завершили, у зв’язку з повним фактичним виконанням, 6 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі на загальну суму 95 303 грн.

19 квітня 2018

Проведено виїзний прийом громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 19 квітня 2018 року в приміщенні Лохвицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Гоголя, 10, м. Лохвиця, Полтавська обл.) заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань ДВС - начальником управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

19 квітня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

19.04.2018, з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Наталією Зволь та Іриною Мирко проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Горішні Плавні Полтавської області.

19 квітня 2018

Павло Петренко презентував другий пакет законодавчих змін, які посилюють відповідальність неплатників аліментів

Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко презентував у Верховній Раді другий пакет законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав дітей та посилення відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів.Запропоновані новели є продовженням реалізації ініціативи Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває.

19 квітня 2018

Колегія управління юстиції підбила підсумки роботи та намітила шляхи для реалізації нових завдань …

19 квітня 2018 року, під головуванням Дар’ї БРИНДАК відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

19 квітня 2018

Правовий тренінг «Права споживачів повинен знати кожний»

18 квітня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для учнів Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище імені Героя Радянського Союзу Бірюзова С.С. правовий тренінг «Права споживачів повинен знати кожний».

18 квітня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

18 квітня 2018 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Семенівського районного відділу ДВС, Семенівського районного відділу ДРАЦС та Семенівської державної нотаріальної контори

18 квітня 2018

Павло Петренко: Уряд поновив роботу антирейдерських аграрних штабів

За ініціативи Міністерства юстиції та першого Віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва Уряд прийняв рішення відновити роботу антирейдерських аграрних штабів на час проведення посівної кампанії. Про це сьогодні в Кабінеті міністрів повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

18 квітня 2018

Поняття та порядок визначення права власності на майновий пай

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2001 № 177 «Про врегулювання питань щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектору економіки» затверджено Методику уточнення складу і вартості пайових фондів майна членів колективних сільськогосподарських підприємств, у тому числі реорганізованих (далі - Методика); Порядок визначення розмірів майнових паїв членів колективних
сільськогосподарських підприємств та їх документального посвідчення (далі - Порядок) та Типове положення про комісію з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки.

18 квітня 2018

Проведено робочу зустріч з нотаріусами Диканського районного нотаріального округу…

17 квітня 2018 року проведено робочу зустріч з приватними нотаріусами Диканського районного нотаріального округу Хіцан Т.В., Шимкою О.І та в. о. завідувача Диканською державною нотаріальною конторою Уманцем М.В. на тему: «застосування на практиці суб’єктами первинного фінансового моніторингу управління ризиками стосовно клієнтів та фінансових операцій, пов’язаних з такими викликами та загрозами».

17 квітня 2018

Проведено виїзний прийом громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 17 квітня 2018 року з 10.30 до 11.30 год. в приміщенні Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Миру, 15, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.) заступником начальника управління - начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.
За результатами прийому громадянам надано роз’яснення згідно чинного законодавства.

17 квітня 2018

Міністерство юстиції України: про методичне керівництво правовою роботою та організацію перевірок

17 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з метою підвищення кваліфікації державних службовців взято участь у тематичному семінарі при Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України на тему: «Концептуальний аналіз здійснення методичного керівництва правовою роботою та організації перевірок правової роботи, систематизації законодавства в територіальних органах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, а також на державних підприємствах, в установах, організаціях».

17 квітня 2018

Консультативний намет продовжує свою роботу в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

З метою реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 17 квітня 2018 року заступником начальника Управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Валентиною Пахар разом з працівниками Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області та Горішньоплавнівського відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області провели флеш-моб у м. Горішні Плавні.

17 квітня 2018

Проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Диканського району…

17 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павловою Іриною проведено кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Диканського району щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

17 квітня 2018

Віктор Вишньов: нерухомість підприємства-боржника по виплаті заробітної плати за 6 млн гривень продав OpenMarket

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продає майно підприємств, що мають борги по виплаті заробітної плати.

17 квітня 2018

Вуличне інформування жителів селища Диканька у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

17 квітня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян селища Диканька.

17 квітня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти селища Диканька

17.04.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти селища Диканька.

17 квітня 2018

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває кількість сплачених боргів з аліментів зросла вдвічі

Обсяг сплачених боргів з аліментів з початку дії закону #ЧужихДітейНеБуває зріс у 2,2 рази. Якщо до початку дії нових засобів впливу на боржників державні виконавці стягнули з недобросовісних батьків 259 млн грн, то після запровадження новацій - вже майже 580 млн грн.

16 квітня 2018

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтава та Полтавської області взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!», який проводиться з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

16 квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця»

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності для осіб, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, здійснює державний реєстратор за адресою їх тимчасового проживання.

16 квітня 2018

Всеукраїнський правовий диктант

Цього року Полтава вперше долучилась до проведення «Всеукраїнського правового диктанту».
В Полтаві перевірити свої правові знання можна в он-лайн режимі (25-26 квітня) та 25 квітня об 11 год. в Полтавському університеті економіки і торгівлі (ауд.411а).

16 квітня 2018

Цифра Дня

Завдяки ефективній роботі відділів державної виконавчої служби Полтавщини на користь 20 711 дітей стягнуто 63 324 670 грн
#ЯМП#ЧужихДітейНеБуває #ДВС_діє #ЗаплатиАліменти

16 квітня 2018

Факт Дня

Державними виконавцями відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області по виконавчих провадженнях про стягнення заборгованості по заробітній платі з Комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради за рахунок коштів, що надійшли від реалізації рухомого майна, завершено 9 виконавчих проваджень на загальну суму 298 461 грн.

16 квітня 2018

Жителям Полтави про новації Мін’юсту

16 квітня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» виконуюча обов’язки начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками відділу банкрутства провели флеш-моб.

16 квітня 2018

Павло Петренко: Україна вийшла зі списку країн, які мають заборгованості за рішеннями ЄСПЛ

За 4 року роботи нової команди Міністерства юстиції Україні вдалося погасити заборгованість за понад 3 тисячами рішень Європейського суду з прав людини, які роками ігнорувалися представниками попередньої влади, та почати процес повернення витрачених коштів з реальних винуватців. Про це після зустрічі країн-членів Ради Європи щодо подальшого реформування системи виконання судових рішень Європейського суду з прав людини повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

16 квітня 2018

Проведено круглий стіл в рамках проекту «Я маю право!»

16 квітня 2018 року з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено «круглий стіл» з приватним нотаріусом Лубенського районного нотаріального округу Афанасієвським Д.В.

16 квітня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

16 квітня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян м. Лубни Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

16 квітня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 16 квітня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

16 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам юридичних служб структурних підрозділів Кременчуцької районної державної адміністрації

13 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області працівникам юридичних служб структурних підрозділів Кременчуцької районної державної адміністрації проведено інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 квітня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Кременчуцької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів

13 квітня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 квітня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.