Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи»

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 20 грудня 2017 року проведено спільну нараду з ПФ ДП «СЕТАМ» та ПП «Центр незалежної оцінки та експертизи».

20 грудня 2017

Олег ТИМЧЕНКО провів особистий прийом громадян

Начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО, 20 грудня 2017 року провів особистий прийом громадян.

20 грудня 2017

Олег Тимченко взяв участь у II Полтавському медико-правововому форумі

20 грудня 2017 року Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого спільно з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено II Полтавський медико-правовий форум на тему: «Реформування системи охорони здоров’я: корупційні ризики та способи їх усунення», в якому взяв участь начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

20 грудня 2017

Проведено флеш – моб у Першому полтавському місцевому центрі з надання БВПД

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на грудень 2017 року, 19 грудня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб у Першому полтавському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр).

19 грудня 2017

Виконання рішень – це дотримання прав і свобод громадян: святкова нарада до Дня працівника державної виконавчої служби

«Державну виконавчу службу України визнано на сьогодні єдиним органом державної виконавчої влади, на який покладено повноваження з примусового виконання судових рішень. Реформи, які відбуваються в системі виконання судових рішень, піднімають роботу виконавчої служби на новий рівень, оскільки вона відіграє важливу роль в суспільному житті країни. Щоденно до державної виконавчої служби звертаються тисячі громадян, і не лише за порадою, а й за вирішенням гострих, конфліктних ситуацій та проблем, тому від рівня професіоналізму, відповідальності та компетентності державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання рішень, а отже забезпечення дотримання прав і свобод громадян», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, відкриваючи 16 грудня 2017 року святкову нараду, присвячену Дню працівника державної виконавчої служби.

18 грудня 2017

Удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки

6 грудня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову «Про внесення змін до деяких актів Кабінету міністрів України з питань удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки».

18 грудня 2017

Консультує Міністр юстиції України: «Як оформити спадщину»

Спадкування – це перехід прав та обов'язків від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
Спадкування відповідно до чинного законодавства здійснюється за заповітом або за законом.
До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

18 грудня 2017

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 12 грудня 2017 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

18 грудня 2017

Проведено семінар з державними та приватними нотаріусами Полтавської області

16 грудня 2017 року за ініціативи відділення Нотаріальної палати України в Полтавській області проведено семінар на тему «Практичні аспекти роботи в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Відкрила семінар Голова відділення Нотаріальної палати України в Полтавській області Людмила Гура, яка у свою чергу також відзначила нотаріусів, які були нагороджені грамотами та подяками Нотаріальної палати України.

18 грудня 2017

Проведено семінарське заняття з новопризначеними працівниками ВДВС ГТУЮ у Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області згідно плану семінарських занять 14 грудня 2017 року проведено семінарське заняття з новопризначеними державними виконавцями Гадяцького, Козельщинського, Семенівського, Гребінківського, Полтавського, Шишацького, Карлівського, Кременчуцького районних ВДВС ГТУЮ у Полтавській області, Шевченківського, Київського та Подільського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області, Автозаводського та Крюківського ВДВС міста Кременчук ГТУЮ у Полтавській області.

14 грудня 2017

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультування громадян міста Полтави

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та міського проекту «Знай свої права» в Центрі надання юридичної допомоги 14 грудня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено консультування для жителів м. Полтави про права, які гарантовані Конституцією та законами України.

14 грудня 2017

Проведено флеш-моб для жителів міста Полтави щодо отримання електронних сервісів Мін’юсту через «Он-лайн будинок юстиції»

На виконання Плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на грудень 2017 року працівниками Управління державної реєстрації 14 грудня 2017 року проведено флеш-моб щодо можливості подачі документів для реєстрації громадських об’єднань за допомогою «Он-лайн будинку юстиції», а також через центри надання адміністративних послуг та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

14 грудня 2017

Проведено флешмоб щодо отримання електронних сервісів Мін’юсту через «Он-лайн будинок юстиції»

На виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на грудень 2017 року, 12 грудня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флешмоб для жителів Полтавщини стосовно запровадження в Полтаві та Кременчуці пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу», а також можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції».

13 грудня 2017

Проведено виїзний прийом громадян

В.о. заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 12 грудня 2017 року у Машівському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

13 грудня 2017

Особам з інвалідністю розповіли про можливість он-лайн ресурсів Мін’юсту

Протягом останніх десятиріч у світі відбулися суттєві зміни стосовно ставлення до осіб з інвалідністю. Основою цих змін є визнання рівності їх прав на повноцінне життя в суспільстві та створення для цього відповідних умов.

13 грудня 2017

Проведено розширену селекторну нараду з керівниками акредитованих суб’єктів державної реєстрації, державними та приватними нотаріусами області

З метою обговорення та вирішення актуальних питань щодо справляння акредитованими суб’єктами державної реєстрації, державними та приватними нотаріусами області адміністративних зборів при наданні адміністративних послуг у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, у тому числі, обговорення типових помилок, які виникають під час державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, 13.12.2017 під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка проведено розширену селекторну нараду з державними та приватними нотаріусами області, а також керівниками акредитованих суб’єктів державної реєстрації.

13 грудня 2017

Юристи-практики – науковцям та студентській молоді про захист своїх прав

В рамках Всеукраїнського тижня права, Угод про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області та відділенням Національної служби посередництва та примирення (НСПП) в Полтавській області на кафедрі управління персоналом і економіки праці вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) 12 грудня 2017 року відбувся спільний семінар-тренінг для студентів другого та четвертого курсів на тему: «Правове забезпечення соціального діалогу». Метою семінар-тренінгу було донесення інформації до студентів з погляду практичного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) в сучасних умовах та ознайомлення із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!».

12 грудня 2017

Працівники обласної юстиції прийняли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

У Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У театрі зібралися ліквідатори наслідків катастрофи з міст і районів області.

12 грудня 2017

Про новели законодавства говорили на семінарі для юристів

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 12 грудня 2017 року на черговому засіданні постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак розповіла про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», який був розроблений Міністерством юстиції разом з парламентарями і експертами, та набрав чинності 07.12.2017. «Ці новації дозволять бізнесу позбавитись такого явища, як «маски-шоу», - сказала Дар’я Бриндак.

12 грудня 2017

Щодо виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 12 грудня 2017 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Машівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Незалежності, 111, с-ще Машівка, Полтавська область) в.о. заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар буде проведено виїзний прийом громадян.

11 грудня 2017

Анонс! 12 грудня 2017 року відбудеться чергове засідання постійно діючого семінару для юристів

12 грудня 2017 року о 15.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

11 грудня 2017

Консультує Міністр юстиції України: «Як зареєструвати ФОП»

Реєстрацію фізичних осіб-підприємців уповноважені здійснювати:
- виконавчі органи місцевих рад, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);

11 грудня 2017

Суперфіцій як альтернативний спосіб набуття права на забудову земельної ділянки

Зростання ринкової вартості нерухомості загалом, і земельних ділянок зокрема, обумовило практичну неможливість набуття земельних ділянок у власність, а відтак поширення використання земельних ділянок під забудову на інших титульних правах.

11 грудня 2017

Ми маємо право на життя без насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії гендерному насильству, торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

10 грудня 2017

Відбувся виїзний прийом громадян…

З метою надання безоплатної правової юридичної допомоги населенню, 07 грудня 2017 року в Великобайрацькій сільській раді провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Жуковою Інною та в.о. завідувача Першої Миргородської державної нотаріальної контори Рештою Світланою проведено виїзний прийом громадян по питаннях вчинення нотаріальних дій та нотаріального обслуговування району.

8 грудня 2017

Взято участь у науково-практичному семінарі прокуратури Полтавської області

08 грудня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління ДВС Віталієм Конозом та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Іриною Пінчук взято участь у науково-практичному семінарі прокуратури Полтавської області на тему: «Проблемні питання здійснення представницької діяльності у бюджетній сфері та сфері земельних відносин».

8 грудня 2017

Проведено спільну нараду з представником ГУ ПФУ в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 08.12.2017 проведено спільну нараду з представником Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

8 грудня 2017

Про актуальні проблеми ідентифікації внутрішньо переміщених осіб при отриманні паспортів говорили під час круглого столу

В рамках Всеукраїнського тижня права 08 грудня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області спільно з громадською організацією «КримСОС» провели засідання круглого столу на тему: «Порядок ідентифікації внутрішньо переміщених осіб при отриманні паспортів».

8 грудня 2017

УВАГА КОНКУРС!

23 листопада 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.
Документи щодо участі в конкурсі приймаються до 17.00 години 15 хвилин 07 грудня 2017 року за адресою: м. Полтава, вулиця Соборності, 45, відділ персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, кімната 215/1.

8 грудня 2017

В рамках Всеукраїнського тижня права - популяризація інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права 08 грудня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара проведено правоосвітню виставку юридичної літератури під назвою «10 грудня – День прав людини», на якій представлено буклети: «Як отримати житлову субсидію», «Які особи мають право оформляти спадщину в сільських, селищних радах», «Право на державну службу», «Як оскаржити рішення державних реєстраторів, нотаріусів»

8 грудня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.