Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.
З запровадженням порталу Он-лайн будинок юстиції з’явилася можливість подати документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи через останній для проведення попередньої правової експертизи.

18 вересня 2017

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Оржицького району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, в приміщенні Оржицької районної державної адміністрації (с-ще Оржиця, вул. Центральна, 24) за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павлової Ірини та нотаріальної спільноти Оржицького району 19 вересня 2017 року о 10.30 год. відбудеться кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

18 вересня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню 19 вересня 2017 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Котелевського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області (вул. Полтавський Шлях, 235, с-ще Котельва, Котелевський р-н, Полтавська обл.), заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар буде проведено виїзний прийом громадян з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

18 вересня 2017

Консультує Міністр юстиції: «Що треба знати про стягнення аліментів»

Що треба зробити для виплати аліментів?
Один із батьків може подати заяву за місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про відрахування аліментів на дитину в розмірі та на строк, які визначені у цій заяві.

18 вересня 2017

Робота мобільної точки у Гадячі

19 вересня 2017 року за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2 о 10.30 начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко візьме участь у семінарі на тему «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині». Також, в рамках всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для жителів Гадяцького району діятиме наметове містечко, де надаватимуться правові консультації.

18 вересня 2017

Проведено вуличне інформування для жителів Полтави

18 вересня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталієм Конозом разом з працівниками територіальних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб для жителів міста Полтави, в ході якого полтавцям розповідали про їх права у різних соціальних сферах життя, які гарантовані Конституцією та законами України.

18 вересня 2017

Робота мобільної точки у Чорнухинському районі

15 вересня 2017 року в Чорнухинському районі діяла мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги у складі першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак, заступника начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Полтавській області Ірини Пінчук, директора Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артема Россохи, заступника начальника відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги» Жанни Шульги, завідувача Чоргухинського державного нотаріального округу Лідії Карбан.

15 вересня 2017

Захист прав людини в Україні

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 13 вересня 2017 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, взяли участь у черговому семінарі Центру юридичної освіти «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» на тему: «Система захисту прав людини в Україні, практика ЄСПЛ, як невід’ємна частина вітчизняного законодавства».

15 вересня 2017

Флеш-моб у селищі Чорнухи

15 вересня 2017 року члени мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги в рамках всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели вуличне інформування для жителів Чорнухинського району.

15 вересня 2017

15.09.2017 проведено кущовий семінар в м. Лубни для нотаріусів…

На виконання доручення від 30.05.2017 начальника Головного територіального управління юстиції, наданого на розширеній нараді нотаріусів області, 15 вересня 2017 року для нотаріусів Лубенського, Пирятинського, Гребінківського, Оржицького, Хорольського, Семенівського, Миргородського, Великобагачанського районів Полтавської області проведено «кущовий» семінар за участю начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Дикань А.І., головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Павлової І.І., приватних нотаріусів Полтавського міського нотаріального округу Гури Л.Б. та Матвєєнко В.О.

15 вересня 2017

Запрошуємо жителів Полтави отримати безоплатну правову допомогу

18 вересня 2017 року в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області надаватимуть безоплатні консультації з правових питань за адресою вул. Івана Мазепи, 30, з 11.00 до 13.00.

15 вересня 2017

Державні виконавці Полтавської області забезпечили надходження до Державного бюджету України близько 600 тисяч гривень

Умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку, визначає Закон України «Про виконавче провадження». Це стосується виконання вироків суду в частині конфіскації майна, як додаткової міри покарання.

14 вересня 2017

Проведено виїзні прийоми громадян

Заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом 12 вересня 2017 року проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в Білецьківській сільській раді Кременчуцького району Полтавської області.

14 вересня 2017

Виїзд мобільної групи до Чорнухинського району

15 вересня 2017 року о 12.00 на базі Чорнухинської районної державної адміністрації (вул. Центральна, 30) відбудеться робоча зустріч начальника та працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, фахівців системи безоплатної правової допомоги Полтавщини з керівництвом Чорнухинського району та представниками аграрного сектору з питань застосування антирейдерського законодавства та шляхів захисту майнових прав землевласників та землекористувачів.

14 вересня 2017

Проведено загальнообласний флеш-моб щодо пілотного проекту «Шлюб за добу» та отримання електронних сервісів через «Он-лайн будинок юстиції»

На виконання Плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року працівниками Управління державної реєстрації, 14 вересня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флеш-моб для жителів Полтавщини стосовно запровадження в Полтаві та Кременчуці пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу», а також можливості отримання електронних сервісів Міністерства юстиції України через «Он-лайн будинок юстиції».

14 вересня 2017

Працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб

На виконання Плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року працівниками Управління державної реєстрації 14 вересня 2017 року проведено флеш – моб щодо запровадження на Полтавщині пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», видачі свідоцтв про народження в пологових будинках, роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», можливості «Он-лайн будинку юстиції», прийому документів відділами ДРАЦС для проставлення електронного апостилю, а також можливістю отримання документів про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини через органи ДРАЦС.

14 вересня 2017

Про роботу мобільної точки у селищі Шишаки

14 вересня 2017 року мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працювала у селищі Шишаки. Візит розпочався з робочої зустрічі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Людмили Григор’євої, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Ігора Клименка та інших фахівців органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги Полтавщини з представниками органів місцевого самоврядування та аграрного сектору.

14 вересня 2017

Проведено вуличне інформування громадян в Шишацькому районі

14 вересня 2017 року в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги підчас вуличного флеш-мобу для жителів селища Шишаки розповідали їм про права в різних сферах життя, механізм їх захисту та надали фахові вичерпні консультації з правових питань.

14 вересня 2017

Жителям Полтави розповіли про їх права

14 вересня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’єю Бриндак разом з працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб для жителів міста Полтави.

14 вересня 2017

Флеш-моб на фестивалі про сучасне місто і його суспільство «Майстерня міста»

В рамках всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на відкритті фестивалю про сучасне місто і його суспільство «Майстерня міста» 14 вересня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування для жителів м. Полтави про права, які гарантовані Конституцією та законами України.

14 вересня 2017

УДВС ГТУЮ у Полтавській області проведено робочу зустріч з Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України

З метою налагодження взаємодії на місцях та з’ясування проблематики виконання рішень судів про стягнення штрафів, накладених рішеннями адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та пені, нарахованої за несплату цих штрафів до Державного бюджету України 13 вересня 2017 року керівництвом управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області за участю в.о. голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Юрченко В.С. та начальників відділів ДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області та Полтавського району проведено чергову робочу зустріч.

13 вересня 2017

Проведено оперативну нараду з керівниками територіальних відділів ДВС ГТУЮ у Полтавській області

В управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталія Коноза 13 вересня 2017 року проведено оперативну нараду в режимі відеоконференції з керівниками територіальних відділів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області.

13 вересня 2017

Запрошуємо жителів Шишацького району отримати безоплатну правову допомогу

14 вересня 2017 року мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працюватиме у селищі Шишаки. В приміщенні Шишацької районної державної адміністрації (вул. Партизанська, 2) о 10.00 відбудеться робоча зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги Полтавщини

13 вересня 2017

Врятовано підприємства від спроби рейдерського захоплення!

Завдяки оперативній роботі органів юстиції вдалося запобігти рейдерському захопленню підприємств, про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО.

13 вересня 2017

Виїзд мобільної групи до Козельщинського району

13 вересня 2017 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснено виїзд до Козельщинького району. На базі районної державної адміністрації відбулася спільна зустріч першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак та директора Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірини Пушкаревської з головою Козельщинської райдержадміністрації Олександром Перепелицею, представниками виконавчих комітетів сільських рад району та аграрного сектору.

13 вересня 2017

Полтавцям розповіли як захистити свої права

13 вересня 2017 року працівники Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для жителів міста Полтави провели вуличне інформування, метою якого було ознайомити громадян нашого міста з всеукраїнським проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», що презентував 07 червня 2017 року Міністр юстиції Павло Петренко.

13 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в селищі Оржиця

13 вересня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги здійснила виїзд до Оржицького району, який є одним із найвіддаленіших аграрних районів області.

13 вересня 2017

Проведено семінар з працівниками управління адміністративних послуг Полтавської міської ради

13.09.2017 на базі управління адміністративних послуг Полтавської міської ради працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Оленою Листопад та Оксаною Гришко проведено семінар для працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг».

13 вересня 2017

Проведено вуличне інформування жителів селища Козельщини

13 вересня 2017 року в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак спільно з директором Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Пушкаревською та працівниками управління юстиції провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права» для жителів селища Козельщини.

13 вересня 2017

Співробітники виконавчої служби Мін’юсту пройшли перевірку поліграфом на предмет можливих протиправних дій: фактів вимагання не зафіксовано, - Мін’юст

З середини серпня 2017 року за ініціативи керівництва Міністерства юстиції усі чинні керівники структурних підрозділів Департаменту Державної виконавчої служби Мін’юсту пройшли перевірку на поліграфі. Нині таку саму перевірку, відповідно до затвердженого Міністерством юстиції графіку, проходять керівники управлінь ДВС у регіонах.

12 вересня 2017

В ході робочої зустрічі обговорили спільні заходи з реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 вересня 2017 року відбулася робоча зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’ї Бриндак, заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Людмили Григор’євої з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександром Черчатим

12 вересня 2017

Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» розглянуто на черговому засіданні обласної МКМР

12 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області ОЛЕГ ТИМЧЕНКО провів чергове засідання Полтавської обласної Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, в ході якого акцентував увагу на реалізацію всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

12 вересня 2017

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.