Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

«Істотні умови договору оренди землі»

На даний час в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. У зв’язку з цим, власникам таких земельних ділянок залишається надавати їх в оренду для отримання додаткового доходу і щоб земельна ділянка використовувалася відповідно до її цільового призначення.

11 жовтня 2017

Відбулося чергове засідання оперативного штабу

11 жовтня 2017 року заступником голови оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів – начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком проведено чергове засідання оперативного штабу, в ході якого було розглянуто звернення про незаконне захоплення земельних ділянок та про обмеження прав у користуванні земельною ділянкою, питання загрози виникнення рейдерських захоплень у Полтавській області, а також роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги.

11 жовтня 2017

Основні положення кримінального законодавства України

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 11 жовтня 2017 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, взяли участь у черговому семінарі Центру юридичної освіти «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» для населення м. Полтави на тему: «Основні положення кримінального законодавства України».

11 жовтня 2017

Навчальний семінар з працівниками Першої полтавської держаної нотаріальної контори

11 жовтня 2017 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Першої полтавської державної нотаріальної контори проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку, зберігання та підтримання в контрольному стані актів законодавства України та ведення систематичної картотеки.

11 жовтня 2017

Ти маєш право на освіту без корупції

Корупція в навчальних закладах є однією із соціальних проблем в Україні, боротися з нею потрібно змінюючи свідомість людей, шляхом проведення правороз’яснювальної роботи серед учнівської та студентської молоді.

11 жовтня 2017

Мобільна точка працюватиме в місті Гребінка

12 жовтня 2017 року у місті Гребінка за адресою: пров. Олексія Припутня, 1 працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району, представниками аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

11 жовтня 2017

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Семенівського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, в приміщенні РДА Семенівського району (с-ще Семенівка, вул. Незалежності, 44) за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павлової І.І. та нотаріальної спільноти Семенівського району 17.10.2017 о 11.00 год. відбудеться кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

11 жовтня 2017

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Пирятинського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав, в приміщенні Пирятинської державної нотаріальної контори (м. Пирятин, вул. Соборна, 21) за участю головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Павлової І.І. та нотаріальної спільноти Пирятинського району 12.10.2017 о 11.00 год. відбудеться кущовий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо порядку проходження уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування стажування в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса з питань оформлення спадкових прав.

11 жовтня 2017

Консультує Міністр юстиції: « Про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати»

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

10 жовтня 2017

Розпочато новий навчальний рік постійно діючого семінару для юристів

«Сьогодні ми починаємо новий 2017-2018 навчальний рік, який традиційно триватиме з жовтня по травень. Щомісячно, кожного другого вівторка, ми розглядатимемо ті питання, які Вас цікавлять і є актуальними, за програмою, розробленою з урахуванням Ваших побажань. Оскільки в законодавстві та й у країні в цілому постійно відбуваються зміни і дуже важливо юристу бути освіченим у різних галузях права, то наші семінари є ефективною формою підвищення кваліфікації працівників юридичних служб та можливістю отримати кваліфіковані відповіді на запитання, які виникають в роботі»

10 жовтня 2017

Для жителів Решетилівського району Олег Тимченко розповів про права землекористувачів

10 жовтня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Ігор Рибас в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з робочим візитом побували в Решетилівському районі.

10 жовтня 2017

Проведено семінар – нараду з державним реєстратором Решетилівської районної державної адміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, 10 жовтня 2017 року заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Богданом Зезекалом проведено семінар – нараду з державним реєстратором сектору державної реєстрації Решетилівської районної державної адміністрації Полтавської області Віталією Різник.

10 жовтня 2017

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали жителям Решетилівки

10 жовтня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Ігор Рибас спільно з працівниками управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги провели вуличне інформування для жителів Решетилівського району.

10 жовтня 2017

Прийнято участь у конференції аграріїв Полтавщини

10 жовтня 2017 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмила Григор’єва прийняла участь у позачерговому засіданні конференції Полтавської асоціації фермерів та приватних землевласників України, яка пройшла на базі Полтавської державної аграрної академії.

10 жовтня 2017

Проведено робочу зустріч з начальником Центру надання адміністративних послуг Решетилівської РДА

10 жовтня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком та заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з начальником Центру надання адміністративних послуг Решетилівської районної державної адміністрації Лесею Бондарець.

10 жовтня 2017

Олег Тимченко з робочим візитом до Решетилівського району

10 жовтня 2017 року у селищі Решетилівка за адресою: вул. Покровська, 17 працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, працівників управління та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району, представниками аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

9 жовтня 2017

10 жовтня 2017 року відбудеться засідання постійно діючого семінару для юристів

10 жовтня 2017 року о 15.00 годині при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбудеться засідання постійно діючого семінару за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кабінет № 333.

9 жовтня 2017

Особливості здійснення контролю у сфері державної реєстрації

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

9 жовтня 2017

«Про результати роботи оперативного штабу», - Олег Тимченко в рамках програми «Акценти»

09 жовтня 2017 року заступник голови оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів - начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській область Олег Тимченко взяв участь у прямому ефірі програми "Акценти" на філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава».

9 жовтня 2017

Документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи можна подати через Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система, яка забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

9 жовтня 2017

Привітання з Днем юриста!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята - Дня юриста!
Це свято людей, які присвятили себе служінню Закону
і боротьбі за права громадян!

6 жовтня 2017

Найкращих юристів області нагородженно з нагоди їх професійного свята - Дня юриста

06 жовтня 2017 року, в приміщенні Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося урочисте святкування з нагоди Дня юриста.

6 жовтня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в місті Миргород

06 жовтня 2017 року на виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Миргородській районній державній адміністрації відбулася спільна зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Миргородського бюро правової допомоги з представниками аграрного бізнесу і головами сільських, селищних рад району.

6 жовтня 2017

З нагоди Дня юриста Олег Тимченко взяв участь у програмі «Розмова в студії»

06 жовтня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко взяв участь у програмі «Розмова в студії» на телеканалі ІРТ, в ході якої провідні юристи області обговорили надання юридичних послуг в Україні та їх реформування.

6 жовтня 2017

Конституційне право громадян на звернення до органів державної виконавчої служби

Стаття 40 Конституції України усім громадянам України надає право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

5 жовтня 2017

Юстиція відкрита для людей

Під гаслом «Юстиція відкрита для людей» 5 жовтня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбувся «День відкритих дверей» для членів оновленого складу Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

5 жовтня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 11 жовтня 2017 року з 10.00 до 11.00 год. в приміщенні Миргородського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

5 жовтня 2017

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» говорили на засіданні КРМЮ

05 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

5 жовтня 2017

Мобільна точка працюватиме у Миргороді

В рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги 06 жовтня 2017 року в м. Миргород на базі районної державної адміністрації (вул. Гоголя, 120) відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги з керівництвом району та представниками аграрного бізнесу з питань правового захисту прав землекористувачів.

5 жовтня 2017

Дар'я Бриндак з робочим візитом до Хорольського району

Відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги 04 жовтня 2017 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар'я Бриндак спільно з працівниками управдіння юстиції та системи безоплатної правової допомоги з робочим візитом відвідали місто Хорол.

4 жовтня 2017

Проведено семінар – нараду з державними реєстраторами Хорольської районної державної адміністрації

З метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів та уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації прав з напрямів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, 04 жовтня 2017 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Валерієм Дубенком проведено семінар – нараду з державними реєстраторами нерухомості та бізнесу Хорольської районної державної адміністрації.

4 жовтня 2017

У Полтавській області перемогли рейдерське захоплення

До Головного територіального управління юстиції у Полтавській області звернулися представники ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр» та ПП «РГК» та повідомили про можливе рейдерське захоплення підприємств. Дослідивши питання, фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з’ясували, що державні реєстратори вже внесли відомості до Єдиного державного реєстру про нових керівників, тому єдиним правильним рішенням було звернення до Міністерства юстиції України щодо оскарження реєстраційних дій державних реєстраторів.

4 жовтня 2017

Відкриття навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка «Lex Qourum»

04.10.2017 у відкриті та роботі першого прийомного дня навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка «Lex Qourum» при Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого взяли участь працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Полтавській області.

4 жовтня 2017

"Я маю право знати свої права" - флеш моб для жителів Хорольського району

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 04 жовтня 2017 року для жителів міста Хорол проведено вуличне інформування громадян з правових питань в різних сферах життя.

4 жовтня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.