Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Полтавцям розповідали про права споживачів

З 15 березня 1962 року, відтоді як ухвалено Білль про права споживачів, який містив права на безпеку товарів та послуг, на інформацію, на вибір та право бути вислуханим у суді, якщо першими трьома правами нехтують, відзначають Всесвітній день захисту прав споживачів.

15 березня 2018

Звіт органів нотаріату про проведену роботу у 2017 році та кроки для реалізації нових завдань …

15 березня 2018 року проведено колегію Головного територіального управління юстиції у Полтавській області «Про підсумки роботи органів нотаріату Полтавської області у 2017 році та завдання щодо підвищення ефективності їх діяльності у 2018 році» та обласний семінар з питань, які виникають в роботі державних та приватних нотаріусів Полтавської області.

15 березня 2018

Щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської області на І квартал 2018 року, 15 березня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Біликівської сільської ради за адресою: Полтавський район, с. Білики, вул. Борисенка, 4, заступником начальника відділу з питань нотаріату Король Наталією та приватним нотаріусом Миргородського районного нотаріального округу Карбаном Євгеном буде проведено виїзний прийом громадян.

14 березня 2018

Соціальним працівникам – про права громадян

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 14 березня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, перший заступник начальника Дар’я Бриндак та працівники управління відвідали Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київської районної в м. Полтаві ради.

14 березня 2018

Цифра Дня

Завдяки ефективній роботі регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів станом на 12 березня 2018 року на користь 20 212 дітей стягнуто аліментів на суму понад 39,4 млн грн.

14 березня 2018

Світлана Глущенко: Мін’юст запустить кампанію щодо стягнення заборгованості по заробітній платі

Трудові права є одними із найважливіших соціально-економічних прав людини.
За словами заступника Міністра юстиції Світлани Глущенко, в Україні все частіше трапляються випадки коли недобросовісні підприємці дозволяють собі не сплачувати заробітну плату своїм працівникам.

14 березня 2018

Інформування студентів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

До Головного територіального управління юстиції у Полтавській області звернулися студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за допомогою та консультацією.

14 березня 2018

Виконання Програми правової освіти населення обговорено на засіданні обласної МКМР

14 березня 2018 року відбулося перше у 2018 році засідання Полтавської обласної Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, на якому розглянуто п’ять питань відповідно до затвердженого плану роботи ради на 2018 рік.

14 березня 2018

Прийнято участь у нараді з РСЦ МВС в Полтавській області, відділу АП УПП у місті Полтава Департаменту ПП та ГУНП в Полтавській області

Керівництвом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з метою підвищення ефективності взаємодії органів державної виконавчої служби Полтавської області та сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ в Полтавській області, 14 березня 2018 року прийнято участь у спільній нараді з представниками регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області, відділу адміністративної практики УПП у місті Полтава Департаменту Патрульної поліції та ГУНП в Полтавській області.

14 березня 2018

#ЧужихДітейНеБуває – стягуємо аліменти на теренах Кременчука

14 березня 2018 року члени регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів з робочим візитом завітали до Горішньоплавнівського міського ВДВС ГТУЮ у Полтавській області та Кременчуцького районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області.

14 березня 2018

Працівниками відділу з питань нотаріату здійснено інформування приватних підприємців в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» #МаскиШоуСтоп.

14 березня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Наталією Зволь, Іриною Павловою та Вікторію Сендецькою проведено інформування представників малого бізнесу м. Кременчука в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» #МаскиШоуСтоп.

14 березня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 14.03.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Іриною Павловою, Наталією Зволь та Вікторією Сендецькою проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

14 березня 2018

Закон #ЧужихДітейНеБуває змусив боржника сплатити аліменти на суму понад 110 тис. грн.

Не бажаючи неприємного розголосу та плануючи поїздку за кордон, один з боржників – житель міста Полтава, який ухилявся від сплати аліментів, покладених на нього судовими рішеннями, отримавши постанови державного виконавця Шевченківського ВДВС міста Полтава ГТУЮ у Полтавській області про встановлення тимчасових обмежень у правах виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування вогнепальною мисливською зброєю, полювання, одразу сплатив на рахунок з обліку депозитних сум відділу ДВС кошти в сумі 110 776,00 грн, з них 52 212,00 грн на користь однієї дитини та 58 564,00 грн – на користь іншої.

14 березня 2018

Про партнерську зустріч в Управлінні Державної міграційної служби

14 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено партнерську зустріч з працівниками Управління Державної міграційної служби в Полтавській області, під час якої проінформували про можливість громадян отримати безоплатну правову допомогу, посилення відповідальності за несплату аліментів, процедуру встановлення заборони виїзду за кордон, обмеження права керування транспортними засобами та можливості полювання для злісних неплатників аліментів та обговорено питання розміщення інформації про проект на інформаційному табло та веб-сайті установи.

14 березня 2018

Для жителів Полтави проведено флеш – моб

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на березень 2018 року, 13 березня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб для жителів Полтави щодо можливості звернення до комісії по розгляду скарг у сфері державної реєстрації та функціонування правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

13 березня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 15 березня 2018 року з 09.30 до 10.30 год. в приміщенні Базилівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області (Полтавська область, Машівський район, с. Базилівщина, вул. Незалежності, 26) заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Аллою Безпалою буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

13 березня 2018

Цифра Дня

На Полтавщині успішно діє пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який дає змогу нареченим самостійно обрати зручний для них дату, час та місце реєстрації шлюбу.

13 березня 2018

На Полтавщині успішно діє регіональний штаб з ліквідації боргів по аліментах

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області з 14 лютого успішно працює регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів.

13 березня 2018

Споживач має право!

13 березня 21018 року в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Плану заходів тижня правових знань, присвяченого Всесвітньому дню захисту прав споживачів, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області полтавцям та гостям міста провели флеш-моб в ТРЦ «Київ» на тему: «Права споживачів повинен знати кожний».

13 березня 2018

Протидія домашньому насильству – новий напрямок проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» стартує новий пріоритетний напрямок: захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству.

13 березня 2018

Партнерам юстиції - про захист прав споживачів

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 13 березня 2018 року відбулось чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

13 березня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як проводяться розрахунки з працівником при звільненні»

При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

12 березня 2018

Подати документи для державної реєстрації громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

12 березня 2018

Iнформували працівників сектору контрольно-перевірочної роботи щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проінформували працівників сектору контрольно-перевірочної роботи №1 Управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, комунального підприємства «Полтавський районний центр земельного кадастру», що Президент України Петро Порошенко оголосив 2018 рік - роком правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 березня 2018

Вступив в силу Закон України «Про приватизацію державного та комунального майна»

7 березня 2018 року набрав чинності Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна» № 2269-VIII від 18.01.2018 (далі - Закон).

12 березня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»...

12 березня 2018

Mін’юст запроваджуватиме систему автоматизованого арешту коштів боржників

Запровадження електронного арешту коштів, які містяться на рахунках боржника в банках та інших фінансових установах, є одним із пріоритетних кроків реформи примусового виконання рішень й інших органів, адже Україна взяла зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом щодо прийняття закону, який автоматизує процес збирання та примусово стягнення боргу.

12 березня 2018

Он-лайн консультації для громадян

Нагадуємо громадянам про можливість отримання правової консультації через Skype зв'язок та телефонну "гарячу" лінію.

12 березня 2018

Інформація щодо діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Незаконне заволодіння бізнесом, правами на власність юридичних та фізичних осіб негативно впливає на інвестиційний клімат в Україні та на впевненість громадян в майбутньому. З метою захищеності прав власності, як об’єктів нерухомості, так і корпоративних прав, виникла необхідність у законодавчому врегулюванні такого питання.

12 березня 2018

Проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти

З метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, 03.03.2018 спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука Полтавської області.

7 березня 2018

Арбітражним керуючим про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

07 березня 2018 року з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної політики з питань банкрутства, начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ігорем Рагуліним разом із працівниками відділу проведено робочу нараду з арбітражним керуючим – ліквідатором Державного підприємства «Виробниче об`єднання «Знамя».

7 березня 2018

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У ці дні в Україні відзначають 204 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – найвідомішого українського поета, художника та громадського діяча.

7 березня 2018

Полтавським підприємцям –про #МаскиШоуСтоп

07 березня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з власниками бізнесу міста Полтава.

7 березня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.