Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Як захиститися від булінгу розповіли школярам Кременчука

Днями працівники Автозаводського відділу державної виконавчої служби міста Кременчук для учнів та викладачів 4-го ліцею провели інформаційну годину на тему «Зупинено булінг разом!».

20 вересня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

20.09.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Наталією Бугрій проведено робочу зустріч з керівником Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

20 вересня 2018

Інформаційна година для колег з поліції

20 вересня 2018 року начальник Пирятинського районного відділу державної виконавчої служби Дмитро Благадир в неформальній обстановці розповів працівникам Пирятинського відділення поліції про ініціативи Мін’юсту, новації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває. Детально зупинився на інформаційних кампаніях проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #CтопБулінг та #СтопНачильство.

20 вересня 2018

«БУЛІНГ – ЦЕ НЕ КРУТО» – ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПРОВОДЯТЬ ІНФОРМАЦІЙНУ РОБОТУ НА ВУЛИЦЯХ МІСТА

Чудової теплої осінньої днини 20 вересня 2018 року у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці відділу організаційної роботи, документування та контролю провели вуличне інформування мешканців міста Полтава у рамках кампанії Мін’юсту #СтопБулінг.

20 вересня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

20.09.2018 на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2018 року та з метою покращення взаємодії місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

20 вересня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Карлівському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 25 вересня 2018 року з 10:30 год. на базі Ланнівської сільської ради Карлівського району (с-ще Ланна, вул. Миру, буд. 9) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

20 вересня 2018

Особливості сплати адміністративного збору за проведення реєстраційних дій в Державному реєстрі прав

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) внесено зміни у сферу державної реєстрації, зокрема, більш чітко висвітлено особливості сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації речових прав.

20 вересня 2018

Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян

Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян
19 вересня 2018 року в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак провела особистий прийом громадян. Полтавці цього разу зверталися з питань нотаріального оформлення документів та стягнення заборгованості з неплатників.

19 вересня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука

14.09.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Кременчука.

19 вересня 2018

Про напрямки співпраці з ELSA Poltava

Європейська Асоціація Студентів Права Україна (ELSA) - національний осередок в Україні найбільшої у світі організації, яка об'єднує студентів-правників та молодих юристів в Україні.

19 вересня 2018

Здійснення контролю у сфері державної реєстрації

Контроль за державними реєстраторами забезпечено не лише шляхом розгляду скарг, які надходять до Міністерства юстиції України та його територіальних органів, а й шляхом постійного моніторингу реєстраційних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 затверджено Порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації (далі - Порядок).

19 вересня 2018

ПАВЛО ПЕТРЕНКО: ПРИЙНЯТТЯ КОДЕКСУ З ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ПОКРАЩЕННЯ ПОЗИЦІЇ УКРАЇНИ В РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

Прийняття Верховною Радою в другому читанні Кодексу України з процедур банкрутства забезпечить зростання України на 80 позицій в рейтингу Doing Business за напрямком «Вирішення неплатоспроможності» та на 9 позицій у загальному рейтингу легкості ведення бізнесу. Про це сьогодні на Міжнародній конференції «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики» повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

19 вересня 2018

Заплановано проведення зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 20 вересня 2018 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Щербанівської сільської ради

19 вересня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів новостворених суб’єктів державної реєстрації

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 19 вересня 2018 року під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління держаної реєстрації Богдана Зезекала та за участю працівників вказаного відділу проведено семінар для державних реєстраторів прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців новостворених суб’єктів державної реєстрації.

19 вересня 2018

Вуличне інформування жителів міста Кременчука в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

14 вересня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Кременчука.

19 вересня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

19.09.2018, з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави.

19 вересня 2018

На вулицях м. Кобеляки говорили про ініціативи Мін`юсту

19.09.2018 року на вулицях міста Кобеляки спільно з представниками Кобеляцького бюро правової допомоги проведено правове інформування. Під час заходу наголошено на основних темах право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», які реалізовуються цього року, зокрема щодо захисту прав дітей на належне утримання #ЧужихДітейНеБуває, щодо протидії домашньому насильству #СтопНасильство та щодо проблеми цькування школярів однолітками #ЗупинимоБулінгРазом.

19 вересня 2018

Проведено семінар-навчання для юридичної служби державного підприємства кримінально-виконавчої служби

19 вересня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи провели для працівників юридичної служби державного підприємства «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№64)» семінар-навчання

19 вересня 2018

Про законодавчі ініціативи працівникам державного підприємства кримінально-виконавчої служби

19 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели з працівниками державного підприємства «Підприємство кримінально-виконавчої служби України (№64)» інформаційну зустріч

19 вересня 2018

Жителям Хорольського району розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 вересня 2018 року під час урочистих заходів з нагоди 75-ої річниці визволення Хорольського районув від фашистських загарбників працівники Хорольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та Хорольського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області влаштували для жителів району інформаційну годину.

19 вересня 2018

Державні виконавці Полтавщини активно стягують штрафи з неплатників аліментів

Одним з інструментів впливу на недобросовісних батьків, передбачених другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, є накладення штрафу на суму боргу по аліментах. Державні виконавці Полтавщини не лише активно виносять постанови про накладення штрафів, а й уже фактично їх стягують.

19 вересня 2018

Тепер полтавці можуть робити покупки та більше дізнаватися про свої права

Втілюючи в життя масштабні проекти завжди важливо заручитися підтримкою партнерів. Сьогодні до реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» долучилася мережа магазинів «Маркетопт».

19 вересня 2018

Консультує Міністр юстиції України: Приватизація житла

«Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло».

18 вересня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала у Чутівському районі

На виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 18 вересня 2018 року на базі Петрівської сільської ради в.о. начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Іриною Пінчук спільно з заступником начальника відділу Чутівського бюро правової допомоги Сергієм Турчином

18 вересня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 18 вересня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

18 вересня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли представникам Кобеляцької територіальної громади

18 вересня 2018 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак взяла участь у роботі кущового семінару з питань розвитку правової спроможності територіальних громад, який відбувся для сільських голів, депутатів місцевих рад та посадових осіб органів місцевого самоврядування Кобеляцького району Полтавської області.

18 вересня 2018

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

18 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування полтавців про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

18 вересня 2018

«Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває на Полтавщині діє!» - Дар`я Бриндак

З 28 серпня 2018 року в Україні діє другий пакет законів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНеБуває. Він покликаний посилити відповідальність батьків за ухилення від виконання своїх обов`язків. Діти не повинні відчувати себе обділеними від того, що живуть в неповних сім’ях.

18 вересня 2018

Про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» бібліотеками області говорили на засіданні Полтавської МКМР

18 вересня 2018 року відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

18 вересня 2018

«В Україні створять притулки для осіб, які постраждали від домашнього насильства», - Дар`я Бриндак

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

17 вересня 2018

Мін’юст презентував навчальний відеоролик про отримання інформації про вільну земельну ділянку

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» про отримання інформації про вільну земельну ділянку та щодо порядку безоплатної передачі земельних ділянок громадянам України із земель державної або комунальної власності.

17 вересня 2018

Юстиція Полтавщини взяла участь в проекті «Місто професій»

В обласному центрі в Корпусному парку вже вп’яте розгорнуло свої намети «Місто професій» - Міжнародний проект, покликаний дати шанс кожній дитині реалізувати свій потенціал, визначитися з професією, з якою дитина поєднає своє життя.

17 вересня 2018

Внесено зміни до форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області повідомляє, що наказом Міністерства юстиції України від 29 серпня 2018 року № 2824/5 «Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»,зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2018 року за № 978/32430, вносяться зміни до форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

17 вересня 2018

Про попередження насильства, правопорушень та протидію булінгу на засіданні Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації

17 вересня 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області взяли участь у засіданні Координаційної ради у справах дітей при Полтавській обласній державній адміністрації. Обговорили питання про попередження дитячої безпритульності і бездоглядності, профілактики правопорушень серед дітей та захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів, розповіли про реалізацію обласною юстицією загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на теренах Полтавщини щодо попередження насильства в сім’ї, правопорушень серед неповнолітніх, протидії боулінгу.

17 вересня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.