Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Жителям міста Решетилівка про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

18 травня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування громадян міста Решетилівка, під час якого громадян ознайомлено з основними аспектами проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #МаскиШоуСтоп та проінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

18 травня 2018

Олег Тимченко запросив майбутніх юристів на роботу до органів юстиції

18 травня 2018 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася зустріч потенційних роботодавців з випускниками вишу. Завітав на ярмарок вакансій і начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко. Він ознайомив студентів з основними напрямками діяльності Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з вимогами до осіб, які бажають працювати в органах юстиції, з основними етапами проходження конкурсного відбору на заміщення вакантних посад та запросив випускників на практику та стажування, щоб побачити роботу управління з середини. З директором інституту Наталією Гуторовою підписали Меморандум про співпрацю та організацію роботи юридичної клініки.

18 травня 2018

Проведено спільну нараду з представниками Полтавської митниці ДФС

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 17 травня 2018 року проведено спільну нараду зпредставниками митних органів Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області.

18 травня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Кобеляцькому районі

17 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Бутенківської сільської ради Кобеляцького району працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та системи безоплатної правової допомоги зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

17 травня 2018

Мобільна точка доступу до БПД у Решетилівському районі

Відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 18 травня 2018 року з 10:00 год. в місті Решетилівка за адресою: вул. Покровська, 9, працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, під час роботи якої відбудеться надання кваліфікованих юридичних консультацій працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області громадянам, представникам органів місцевого самоврядування та громадським організаціям.

17 травня 2018

Вуличне інформування жителів міста Решетилівки у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

15 травня 2018 року спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Решетилівки.

17 травня 2018

Якщо любиш рідний край – вишиванку надягай

Українська вишиванка – це національна святиня, яка символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь, який не переривається віками.

17 травня 2018

Стажування спеціалістів відділів ДРАЦС області

17 травня 2018 року на базі відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено стажування новопризначених спеціалістів відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції, згідно плану-графіку, затвердженого начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

17 травня 2018

Робота наметового консультативного пункту в м. Кобеляки

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», 17 травня 2018 працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям м. Кобеляки.

17 травня 2018

Зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Решетилівки.

15.05.2018 з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти міста Решетилівки.

17 травня 2018

В рамках тижня сімейних цінностей про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

16 травня 2018 року відділом організаційної роботи документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

16 травня 2018

Проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Хорольського, Оржицького та Семенівського районів

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 16 травня 2018 року під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Хорольського, Оржицького та Семенівського районів.

16 травня 2018

Робота наметового консультативного пункту у селищі Козельщина

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», 16 травня 2018 працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та фахівцями системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації жителям та гостям селища Козельщина.

16 травня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати»

Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

16 травня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

16 травня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату для жителів міста Полтави влаштували інформаційно-консультативний майданчик. В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли громадянам про нові законодавчі ініціативи Мін`юсту щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичний арешт коштів боржника, запровадження пені, відміну оподаткування аліментів, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт.

16 травня 2018

Запроваджено он-лайн чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану

На виконання доручення Міністерства юстиції України та з метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено он-лайн чат через сайт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

16 травня 2018

Взято участь в загальних зборах пенсіонерів міліції

6 травня 2018 року заступником начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталієм Конозом взято участь в загальних зборах «Кординаційної ради» громадських ветеранських організацій силових структур Полтавської області, за участі представників Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

16 травня 2018

Мобільна точка доступу до системи БПД працювала в Козельщинському районі

16 травня 2018 року в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели зустріч з працівниками Козельщинської районної державної адміністрації, під час якої інформували про вказаний проект, його мету та завдання.

16 травня 2018

УВАГА КОНКУРС!

15 травня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

15 травня 2018

Проведено «круглий стіл» в рамках проекту «Я маю право!»

14 травня 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено «круглий стіл» з нотаріальною спільнотою м. Кобеляки.

15 травня 2018

Проведено вуличне інформування населення в рамках проекту «Я маю право!»

14 травня 2018 року працівники відділу з питань нотаріату, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили пересічних громадян м. Кобеляки Полтавської області з їх правами, надали юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

15 травня 2018

Спеціалістами відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з нотаріусами Решетилівського районного нотаріального округу…

15 травня 2018 року спеціалістом відділу з питань нотаріату проведено робочу зустріч з приватними нотаріусами Решетилівського районного нотаріального округу Довбишем С.М., Бєлашем Ю.Д. та завідувачем Решетилівською державною нотаріальною конторою Кириченко Т.М. на тему: «Застосування на практиці суб’єктами первинного фінансового моніторингу управління ризиками стосовно клієнтів та фінансових операцій, пов’язаних з такими викликами та загрозами. Дотримання суб’єктами первинного фінансового моніторингу законодавства в частині реєстрації та подання до Державної служби фінансового моніторингу інформації про фінансові операції».

15 травня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Кобеляцькому районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 17 травня 2018 року з 09:30 год. на базі Бутенківської сільської ради Кобеляцького району (с. Бутенки, вул. Полтавська, буд. 48) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

15 травня 2018

Міцна родина – успішна Україна

Будь-яка держава зароджується з поняття сім'ї: з неї починається життя людини, в ній відбувається формування і розвиток її як особистості і як громадянина.

15 травня 2018

В Міжнародний день сім’ї команда юстиції розповідала про юридичні аспекти сімейних цінностей

15 травня 2018 року в Міжнародний день сім’ї працівники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області влаштували інформаційний майданчик та провели тематичний флеш-моб. На вулицях обласного центу, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали громадянам про правові аспекти сімейних цінностей.

15 травня 2018

щодо проведення прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги та згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у віддалених населених пунктах Полтавської областіна ІІ квартал 2018 року, 17 травня 2018 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Лелюхівської сільської ради за адресою: Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Лелюхівка, вул. Жовтнева, 18, заступником начальника відділу з питань нотаріату Король Наталією та приватним нотаріусом Новосанжарського районного нотаріального округу П’ятенко Людмилою буде проведено виїзний прийом громадян.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристу Лісгоспу

15 травня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи провели для юрисконсульта Державного підприємства «Новосанжарське лісове господарство» семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань організації правової роботи на підприємстві. Акцентували увагу на проведенні юридичної експертизи проектів актів та інших документів, організації роботи по укладенню договорів, здійсненні контролю за їх виконанням, організації претензійної та позовної роботи, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів підприємства та інших завдань, покладених на юридичну службу.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Новосанжарської районної державної адміністрації

15 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Новосанжарської районної державної адміністрації семінар, в ході якого говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, особливо звернули увагу на питання щодо посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам Новосанжарської РДА

15 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для юрисконсультів структурних підрозділів Новосанжарської районної державної адміністрації семінар-навчання з питань підвищення правових знань у різних сферах життя, зокрема наголошено про напрямки реалізації проекту #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство, #СтопХабарництву, #МаскиШоуСтоп, #ЗаплатиЗарплату, захист прав дітей та жінок, захист права на виконання судового рішення та інші новели законодавства.

15 травня 2018

Вуличне інформування громадян в селищі Нові Санжари

Одним з найякісніших форматів інформування громадян в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території Полтавської області є акції прямої дії, тобто вуличне інформування громадян. Саме тому, 15 травня 2018 року, працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування мешканців та гостей селища Нові Санжари про діяльність центрів правової допомоги, їх розташування та контактні дані. Крім того, жителі селища отримали роз’яснення про зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та державні гарантії щодо її надання, які визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

15 травня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 10 травня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

15 травня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівникам Новосанжарського лісгоспу

15 травня 2018 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели для працівників Державного підприємства «Новосанжарське лісове господарство» інформаційну зустріч, в ході якої говорили про проект та підвищення правових знань у різних сферах життя, звернули увагу на питання щодо трудових прав працівників та їх способів захисту, права на відпочинок, посилення відповідальності за несплату аліментів відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває та протидію домашньому насильству #СтопНасильство.

15 травня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 17 травня 2018 року з 11.00 до 12.00 год. в приміщенні Кобеляцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Батиря, 6, м. Кобеляки, Полтавська область) керівництвом управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області буде проведено виїзний прийом громадян.

15 травня 2018

Визначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

Щороку за ініціативи Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!».

15 травня 2018

Світлана Глущенко: мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментах проведуть контрольні перевірки у ряді областей України

Мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментах з контрольними перевірками рушили по Україні. З 14 травня представники Міністерства юстиції України контрольні перевірки проведуть в Тернопільській, Херсонській, Волинській, Закарпатській та Запорізькій областях. З 21 травня мобільні групи працюватимуть у Харківській, Чернівецькій, Полтавській, Миколаївській, Чернігівській областях та в м. Києві. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко

15 травня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.