Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Цифра дня

Протягом січня-червня 2018 року на казначейські рахунки держави від Полтавської області за надання послуг у сфері державної реєстрації надійшло коштів на загальну суму 13 083 489 грн.

11 липня 2018

Особливості вчинення реєстраційних дій під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) внесено зміни у сферу державної реєстрації, зокрема, передбачено обов’язковий алгоритм дій державних реєстраторів під час проведення державної реєстрації прав.

11 липня 2018

Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли представникам органів місцевого самоврядування Шишацького району

11 липня 2018 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григор’єва взяла участь у роботі кущового семінару на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині» для сільських голів, депутатів місцевих рад та посадових осіб органів місцевого самоврядування Шишацького району Полтавської області.

11 липня 2018

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 05 липня 2018 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

11 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Лохвицькому районі

12 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 10:00 год. на території Лохвицької міської об’єднаної територіальної громади (м. Лохвиця, вул. Перемоги, 19, приміщення Лохвицької міської ради) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

11 липня 2018

Проведено флеш – моб в Центрі надання адміністративних послуг Полтавської райдержадміністрації

10 липня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та на виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року, працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш-моб в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації (далі – ЦНАП).

10 липня 2018

Відбулась чергова робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

10.07.2018, з метою виконання завдань, покладених на Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області щодо реалізації державної правової політики у галузі діяльності установ нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, спеціалістами відділу з питань нотаріату Наталією Зволь та Інною Жуковою проведено зустріч з представниками нотаріальної спільноти м. Полтави та м. Карлівка, Полтавської області.

10 липня 2018

Проведено спільну нараду з представниками Кредитної спілки “Добробут Полтавщини”

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04 липня 2018 року проведено спільну нараду з представниками Кредитної спілки “Добробут Полтавщини” та начальниками районних, міських, міськрайонних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

10 липня 2018

Конфліктне земельне питання розглянули на позачерговому засіданні антирейдерського штабу

10 липня 2018 року на позачерговому засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів детально розглянули ситуацію, що склалася в агрофірми ПП "Подоляка" щодо знищення посівів та захоплення земель в селі Байрак Диканського району Полтавської області.

10 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» юристам райдержадміністрації

10 липня 2018 року працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за результатами перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства провели для керівника апарату та працівників юридичної служби Оржицької районної державної адміністрації семінар-навчання, на якому надали методичну допомогу з питань організації правової роботи та систематизації законодавства. Акцентували увагу на проведенні юридичної експертизи проектів актів та інших документів, організації роботи по укладенню договорів, здійсненні контролю за їх виконанням, організації претензійної та позовної роботи, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів підприємства та інших завдань, покладених на юридичну службу; реагування на порушення прав людини при наданні юридичних консультацій.

10 липня 2018

Квест для дітей на правову тематику влаштувала команда юстиції Полтавщини

Розважаючи навчали. 11 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини завітала до дитячого спортивно-оздоровчого центру "Горизонт". В цей літній день працівники управління разом з представниками Національної поліції в Полтавської області, Управління забезпечення прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України, системи безоплатної правової допомоги та ГО "Громадське здоров'я" провели для дітей, які зараз відпочивають в таборі правовий квест.

10 липня 2018

Проведено вуличне інформування жителів смт. Шишаки в рамках проекту «Я маю право!»

10 липня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією, з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та на виконання плану проведення правоосвітніх заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомила громадян смт. Шишаки з їх правами, надала юридичні консультації, а також роз’яснили яким чином захищати свої права в разі їх порушення.

10 липня 2018

Проведено навчання з питань систематизації законодавства

10 липня 2018 року за результатами проведеної планової перевірки стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Оржицького районного відділу ДВС, Оржицького районного відділу ДРАЦС та Оржицької державної нотаріальної контори проведено навчальний семінар, під час якого надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.

10 липня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у Великобагачанському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 10 липня 2018 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками Великобагачанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, здійснено виїзд до Великобагачанської селищної ОТГ.

10 липня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Шишацької РДА

10.07.2018 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Шишацької районної державної адміністрації.

10 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Шишацької РДА

З метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг як фронт-офісів та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Горпинченко Наталією 10.07.2018 проведено семінар-навчання для працівників центру надання адміністративних послуг Шишацької районної державної адміністрації.

10 липня 2018

Мін’юст випустив відеоролик про грошову оцінку земельних ділянок

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало п’ятий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Новий випуск присвячений грошовій оцінці земельних ділянок.

9 липня 2018

Консультує Міністр юстиції України: «Як скористатися послугою «Шлюб за добу»»

Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою може створити сім’ю.

9 липня 2018

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 10 липня 2018 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Новосанжарського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області (вул. Першотравнева, 3 с-ще Нові Санжари, Полтавська обл.) відбудеться виїзний прийом громадян заступником начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Аллою Безпалою з питань діяльності органів державної виконавчої служби.

9 липня 2018

Проведено вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 09 липня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування полтавців та гостей міста про їхні права та механізми їх захисту у повсякденному житті у правовий спосіб.

9 липня 2018

ПОПУЛЯРНІ ІМЕНА ДІТЕЙ НА ПОЛТАВЩИНІ

Ось і минуло 1 півріччя 2018 року. Для жителів нашої області цей час відзначився найрізноманітнішими подіями. Найкращими його днями були дні сімейних свят, урочистостей та поповнення родин новонародженими дітками.

9 липня 2018

Що таке договір емфітевзису?

Останніми роками в Україні все більшої популярності набирає укладання договорів емфітевзису, що в першу чергу пояснюється мораторієм на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

9 липня 2018

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» відпочивальникам табору «Орлятко»

8 липня 2018 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар'я Бриндак завітала до дитячого табору “Орлятко”.

8 липня 2018

122 млн грн на користь стягувачів – результати роботи органів ДВС Полтавщини в першому півріччі 2018 року

6 липня в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника начальника ГТУЮ у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальника Управління ДВС Віталія Коноза. Він підбив підсумки роботи виконавчої служби області за І півріччя. Акцентував увагу журналістів на якості виконання виконавчих проваджень. Протягом 6 місяців цього року на користь стягувачів перераховано 112 мільйонів гривень. Левову частку цих надходжень становлять стягнення заборгованості по аліментах – понад 106 млн грн надійшло на користь 21 326 дітей. Такі результати – це ефективність дії закону #ЧужихДітейНеБуває.

6 липня 2018

Питання незаконного заволодіння земельною ділянкою розглянули на засіданні антирейдерського штабу

6 липня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, на якому розглянули звернення громадян щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою СТОВ "Обрій" в Решетилівському районі.

6 липня 2018

Народні традиції та правове інформування поєднала команда юстиції Полтавщини

6 липня 2018 року команда юстиції Полтавщини взяла участь у справжній купальській вечірці. Працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області разом з начальником Олегом Тимченком завітали на загальноміський захід «Свято Івана Купала». Під час театралізованої концертної програми: водних боїв та козацьких розваг, конкурсу вінків із польових квітів, запалювання купальського вогнища, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

6 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівниками центру надання адміністративних послуг Гадяцької РДА

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено семінар-нараду з працівниками центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

6 липня 2018

Мобільна точка доступу до БПД працюватиме у Великобагачанському районі

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 10 липня 2018 року об 11:00 год. в приміщенні Великобагачанської селищної ОТГ (с-ще Велика Багачка, вул. Каштанова, 20) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.

6 липня 2018

Проведено семінар-навчання з працівником Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2018 року та з метою налагодження взаємодії центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань

6 липня 2018

Команда юстиції Полтавщини підтримала Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів»

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області підтримало Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів», започатковану громадською організацією «Студентський контроль діє». Команда юстиції Полтавщини на чолі з начальником управліня Олегом Тимченком завітала до Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого під час вручення дипломів молодших спеціалістів. Молоді люди підтримали акцію, відзначаючи важливість та актуальність даної проблеми, адже більшість із них продовжить навчання у виші. Представники ГТУЮ розповідали, як діяти та куди звертатися у випадку, коли під час іспиту вимагають хабаря. Студенти активно дискутували та фотографувалися з плакатами «Я складаю сесію без хабарів».

6 липня 2018

Проведено робочу зустріч з керівником центру надання адміністративних послуг Гадяцької РДА

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою покращення взаємодії центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації як фронт-офісу та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 06.07.2018 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Сергієм Заливадним проведено робочу зустріч з виконуючою обов’язки керівника центру надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації.

6 липня 2018

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Семенівка

06 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади начальником Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Інною Литвиненко спільно з заступником начальника Семенівського бюро правової допомоги Оленою Вареник проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

6 липня 2018

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено вуличне інформування жителів та гостей міста Полтави.

6 липня 2018

© 2008-2018 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.