Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Заплановано проведення виїзних прийомів громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню 19 липня 2017 року з 09.00 до 10.00 год. в приміщенні Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський р-н, Полтавська обл.) відбудеться зустріч в.о. заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС – начальника УДВС ГТУЮ у Полтавській області Пахар В.О. з мешканцями сільської місцевості.

17 липня 2017

Олег Тимченко виступив у прямому ефірі радіопередачі «Будні»

13 липня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО виступив у прямому ефірі на філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» у радіопрограмі «Будні».

14 липня 2017

Проведено робочу зустріч з керівництвом акредитованого суб’єкта державної реєстрації

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 14 липня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богдана Зезекала проведено робочу зустріч з заступником директора Комунального підприємства «Реєстраційна служба» Оржицької районної ради» Миколою Казаком.

14 липня 2017

Проведено флеш-моб щодо запровадження пілотного проекту Міністерства юстиції "Шлюб за добу" та електронних сервісів через "Он-лайн будинок юстиції"

На виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 13 липня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флеш-моб для жителів Полтавщини

14 липня 2017

Проведено чергове засідання методично-консультативної ради нотаріату

13 липня 2017 року у приміщенні методичного кабінету, що знаходиться у Першій полтавській державній нотаріальній конторі, начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, заступником голови методично-консультативної ради нотаріату Аллою ДИКАНЬ проведено чергове засідання методично-консультативної ради нотаріату при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

13 липня 2017

Проведено навчання членів дисциплінарної комісії

12 липня 2017 року на виконання доручення в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції України Олени Косолапової Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проведено навчання членів дисциплінарної комісії щодо опрацювання норм Закону України «Про державну службу» стосовно здійснення дисциплінарних проваджень.

12 липня 2017

Проведено нараду з питань погашення заборгованості по заробітній платі та виплатах до Державного бюджету України

Сьогодні, 12 липня 2017 року, Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проведено спільну нараду, на якій розглянули питання про стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області, які перебувають у процедурах санації та ліквідації.

12 липня 2017

Дар’я Бриндак провела особистий прийом громадян

12 липня 2017 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК провела особистий прийом громадян.

12 липня 2017

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг Полтавської РДА

12 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Наталією Бугрій проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації Євгенієм Калінічуком.

12 липня 2017

Проведено робочу зустріч з керівником Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД

12 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом та начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Наталією Бугрій проведено робочу зустріч з директором Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД Людмилою Бубир.

12 липня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей структурне утворення політичної партії

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 12.07.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії із статусом юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – змін у складі керівних органів, у тому числі зміни керівника Полтавської обласної організації Соціалістичної партії України (далі - Організація) на: виконуючого обов’язки Першого секретаря Організації Семеонова Руслана Валерійовича.

12 липня 2017

Принцип екстериторіальності в сфері державної реєстрації

На сьогоднішній день державна реєстрація нерухомості та бізнесу стає все більше затребуваною в Україні, а у більшості людей постає питання: «до кого звернутися, щоб зареєструвати ту чи іншу земельну ділянку, дачний чи садовий будинок, квартиру чи інше нерухоме майно, юридичну особу якщо проживаєш в одному місті, а нерухомість знаходиться в іншому?».

12 липня 2017

Проведено флеш – моб у центрі надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 12 липня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб у центрі надання адміністративних послуг Полтавської районної державної адміністрації (далі – ЦНАП).

12 липня 2017

Зміни до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», відповідно до антирейдерського закону

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

11 липня 2017

Державна реєстрація громадських формувань може проводитись шляхом звернення до фронт-офісів

Згідно абз. 3 п. 14) ч. 1 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» територіальні органи Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі є суб’єктом державної реєстрації у разі державної реєстрації первинних, місцевих, обласних, регіональних та республіканських професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих, обласних, республіканських Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських організацій роботодавців та їх об’єднань, постійно діючих третейських судів, громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

11 липня 2017

УВАГА КОНКУРС!

10 липня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.
Документи щодо участі в конкурсі приймаються до 18.00 години 00 хвилин 27 липня 2017 року за адресою: м. Полтава, вулиця Соборності, 45, відділ персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, кімната 215/1.

10 липня 2017

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведе виїзний прийом у бюро правової допомоги

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів юстиції керівництвом Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 11 липня 2017 року буде проведено виїзний прийом

10 липня 2017

Олег Тимченко з командою провів інформування полтавців про їх права в рамках проекту «Я маю право!»

07 липня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак разом з працівниками управління провели флеш-моб щодо роз’яснення громадянам їх прав, передбачених Конституцією України.

7 липня 2017

У магічну дату трьох семірок – на фантастичному весільному кортежі!

58 наречених поєднали свої долі у магічну дату трьох семірок – 07.07.2017 року в Кременчуцькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

7 липня 2017

Новопризначені працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області урочисто прийняли Присягу державного службовця

07 липня 2017 року працівники, які вперше вступають на державну службу, урочисто склали Присягу державного службовця.

7 липня 2017

Я знаю свої права, користуюсь ними і можу себе захистити

06 липня 2017 року в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!» працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під час святкування Івана Купала провели флеш-моб щодо роз’яснення громадянам їх прав у різних сферах життя.

6 липня 2017

Проведено робочу зустріч з керівником Лубенського місцевого центру з надання БВПД

05 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з директором Лубенського місцевого центру з надання БВПД Артемом Россохою.

5 липня 2017

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

05 липня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО провів особистий прийом громадян.

5 липня 2017

Проведено вуличне інформування жителів області щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту

05 липня 2017 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування жителів м.Лубни щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту.

5 липня 2017

Проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Лубенської РДА

05 липня 2017 року в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Богданом Зезекалом проведено робочу зустріч з начальником відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Лубенської районної державної адміністрації Вікторією Зінченко.

5 липня 2017

Проведено «кущовий» семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Полтавщини

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 05 липня 2017 року в м.Лубни працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено «кущовий» семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу.

5 липня 2017

Проведено спільну нараду з представниками Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 04 липня 2017 року проведено спільну нараду з представниками Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області

4 липня 2017

Олег Тимченко привітав випускників юридичного коледжу

30 червня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко привітав випускників, батьків та викладачів з першим випускником молодших спеціалістів Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

30 червня 2017

Проведення семінарського заняття з питань запобігання корупції

З метою вивчення основних положень Закону України «Про запобігання корупції» головним спеціалістом з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Касьяном Іваном 30 червня 2017 року проведено семінарське заняття з працівниками відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

30 червня 2017

Працівники Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара ознайомилися з реформами Мін’юсту

В рамках декади правової пропаганди щодо об’єднання українського суспільства навколо ідеї української державності 29 червня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара проведено відеолекцію на тему: «Реалізація Національної стратегії у сфері прав людини органами юстиції»

29 червня 2017

Управлінням ДВС ГТУЮ у Полтавській області проведено спільну нараду

В управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентини Пахар 29 червня 2017 року проведено спільну нараду з начальником УІПКП «102» ГУНП в Полтавськівй області Філенком В.В., директором МВС України «Інформ – Ресурси» Сушком П.Ю та директором Полтавської філії ДП «СЕТАМ» Магдою П.В.

29 червня 2017

Працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області поклали квіти до пам’ятника борця за українську державність

28 червня 2017 року, у День Конституції України, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з колегами та полтавцями поклали квіти до пам'ятника гетьману Івану Мазепі. Вічна пам’ять борцям за українську державність.

28 червня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.