Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Подати документи для державної зміни керівника та членів керівних органів громадського об’єднання можна через фронт-офіс

Державна реєстрація громадських об’єднань проводиться територіальними органами Міністерства юстиції України незалежно від місцезнаходження останнього в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

8 вересня 2017

Студентам розповіли про їх права

07 вересня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформування студентів Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на тему: «Я маю право знати свої права».

7 вересня 2017

Олег Тимченко взяв участь у відкритті міського проекту «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА»

06 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО взяв участь у відкритті міського проекту «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА» та першому занятті для голів студентських рад вищих навчальних закладів міста Полтави на тему: «Особливості реалізації освітніх правовідносин в Україні».

7 вересня 2017

Проведено флеш – моб в Управлінні адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на вересень 2017 року, 07 вересня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб в Управлінні адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради (далі – ЦНАП).

7 вересня 2017

Прийнято участь у конференції аграріїв Полтавщини

07 вересня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області прийнято участь у конференції Полтавської асоціації фермерів та приватних землевласників України.

7 вересня 2017

Проведено нараду за зверненням громадянина

Заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар 07 вересня 2017 року проведено нараду за участі представника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області та громадянина Галушкіна О.П., стягувача у виконавчому провадженні, стосовно виконання рішення суду.

7 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в місті Зіньків

07 вересня 2017 року на виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснено виїзд до міста Зіньків. У приміщенні сесійної зали Зіньківської районної ради відбулася спільна зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Другого полтавського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Зіньківського бюро правової допомоги, Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, відділу Держгеокадастру у Зіньківському районі та приватного нотаріуса Зіньківського нотаріального округу з представниками аграрного бізнесу і головами сільських, селищних рад району.

7 вересня 2017

Як не стати жертвою рейдерів дізнаються представники аграрного сектору Лохвицького району

08 вересня 2017 року у м. Лохвиця буде діяти чергова мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, де жителі міста та району матимуть можливість отримати фахові правові консультації.

7 вересня 2017

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги буде працювати у Зінькові

07 вересня 2017 року, з метою убезпечення громадян від агрорейдерства, інформування про можливості захисту їх земельних прав, у м. Зіньків буде здійснено виїзд мобільної групи у складі фахівців системи безоплатної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

6 вересня 2017

SMS-Маяк – реалізація положень «Антирейдерського закону»

26 жовтня 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» № 1666-VIII (далі – антирейдерський закон), яким визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

6 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до системи БПД в місті Кобеляки

06 вересня 2017 року на виконання Графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Кобеляцькій районній державній адміністрації відбулася спільна зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Кобеляцького бюро правової допомоги з представниками аграрного бізнесу і головами сільських, селищних рад району.

6 вересня 2017

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

06 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО провів особистий прийом громадян.

6 вересня 2017

Програма правової освіти населення на 2016-2020 роки в дії

На виконання Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради від 29.04.2016 №91 та в рамках всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я БРИНДАК передала методичні матеріали та щомісячну юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник» начальнику Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Геннадію Фасію.

6 вересня 2017

Як не стати жертвою рейдерів дізнаються представники аграрного сектору Кобеляцького району

06 вересня 2017 року у м. Кобеляки буде діяти чергова мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, де жителі міста та району матимуть можливість отримати фахові правові консультації за участю фахівців системи безоплатної правової допомоги Полтавщини та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

5 вересня 2017

05.09.2017 проведено кущовий семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Хорольського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування»

5 вересня 2017

Щодо проведення кущового семінару з посадовими особами органів місцевого самоврядування Хорольського району…

З метою належної реалізації положень Закону України від 20.10.2014 №1709-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав

5 вересня 2017

Робота мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги в селищі Чутове

05 вересня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги здійснила виїзд до селища Чутове. На базі Чутівської районної державної адміністрації начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас спільно з головою Чутівської райдержадміністрації Сергієм Апряткіним провели зустріч з представниками районної ради, виконавчих комітетів сільських рад району та аграрного сектору.

5 вересня 2017

Проведено вуличне інформування громадян у селищі Чутове

05 вересня 2017 року в рамках виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО спільно з директором Першого полтавського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігорем РИБАСОМ, працівникми ГТУЮ та системи БПД Полтавської області провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права» для жителів селища Чутове.

5 вересня 2017

Консультує Міністр юстиції. "Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії".

Що таке субсидія?
Субсидія – це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Субсидія є безповоротною і її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла.

4 вересня 2017

Про те, як захистити свої землі від рейдерського захоплення розкажуть жителям Чутівського району

05 вересня 2017 року до с-ща Чутове відбудеться черговий виїзд мобільної групи у рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, які створені з метою інформування представників аграрного сектору щодо забезпечення захисту їх прав від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю.

4 вересня 2017

Завдяки роботі антирейдерських аграрних штабів вже порушено 5 кримінальних проваджень проти захоплювачів, - Олена Сукманова

За 2 тижні роботи антирейдерських штабів на «гарячі лінії» у регіонах надійшло 124 дзвінки, з яких 21 стосувалися безпосередньо спроб рейдерських захоплень. Завдяки оперативні роботі органів юстиції та правоохоронців вже порушено 5 кримінальних справ проти зловмисників, які спробували нажитися на чужому майні. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції Олена Сукманова.

4 вересня 2017

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ

Повідомляємо, що відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області від 29.08.2017 №489/1 «Про встановлення режиму роботи» з 01 листопада 2017 року змінюється графік роботи працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та його структурних підрозділів (у регіонах), державних нотаріальних контор та державного нотаріального архіву у Полтавській області, які працюють на умовах п’ятиденного робочого тижня з 40 годинною нормою тривалості робочого часу

1 вересня 2017

Попередня правова експертиза документів щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи

З запровадженням порталу Он-лайн будинок юстиції з’явилася можливість подати документи щодо державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи через останній для проведення попередньої правової експертизи.

1 вересня 2017

Пройшли урочистості з нагоди святкування Дня нотаріату…

З нагоди святкування Дня нотаріату, яке традиційно відзначається в Україні 02 вересня, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила ГРИГОР’ЄВА та голова відділення Нотаріальної палати України у Полтавській області Людмила ГУРА привітали з професійним святом нотаріальну спільноту Полтавської області і побажали усім присутнім здоров’я, професіоналізму, плідної праці та наполегливості в роботі.

1 вересня 2017

З боржника стягнуто заборгованість по заробітній платі на суму 868 103 грн.

Важливим напрямком роботи ГТУЮ є забезпечення виплати боргів по заробітній платі, тому коли на особистий прийом громадян у м. Миргород до начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка звернулися громадяни з даних питань, вони отримали не лише юридичну консультацію, але й оперативне їх вирішення.

31 серпня 2017

Робота мобільної точки доступу до БПД в смт Машівка

31 серпня 2017 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Машівської районної державної адміністрації відбулася спільна зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого з головою Машівської райдержадміністрації Юлією Середою, представниками районної ради, виконавчих комітетів сільських рад району та аграрного сектору.

31 серпня 2017

Обласна юстиція провела вуличне інформування жителів смт Машівка

31 серпня 2017 року в рамках виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО спільно з директором Регіонального центру з надання БВПД Олександром ЧЕРЧАТИМ, працівниками ГТУЮ та системи БПД Полтавської області провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права» для жителів смт Машівка.

31 серпня 2017

Відбулося чергове засідання оперативного штабу протидії рейдерству

Під головуванням заступника голови штабу – начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка 31 серпня 2017 року проведено чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

31 серпня 2017

Робота мобільної точки доступу до БПД в місті Глобине

30 серпня 2017 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на базі Глобинської районної державної адміністрації відбулася спільна зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка та начальника відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Максима Журенка з представниками районної ради та райдержадміністрації, виконавчих комітетів сільських рад району, аграрного сектору.

30 серпня 2017

Обласна юстиція провела вуличне інформування жителів м. Глобине

30 серпня 2017 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з працівниками управління провели вуличне інформування на тему: «Я маю право знати свої права» для жителів м. Глобине.

30 серпня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.