Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України

Герб Полтавщини
36014 м. Полтава, вул. Соборності, 45, (0532) 56-28-60, uprjustpoltava@just.gov.ua

Уряд підтримав ініціативу Мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

У ході сьогоднішнього засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Кабінет міністрів одноголосно підтримали ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

9 серпня 2017

Проведено робочу зустріч з керівництвом суб’єкта державної реєстрації

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 09 серпня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяни Гриценко проведено робочу зустріч з завідувачем сектору державної державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління надання адміністративних послуг Шишацької селищної ради Дерій Валентиною Іванівною.

9 серпня 2017

Проведено робочу зустріч з представниками аграрного бізнесу Шишаччини

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері боротьби з рейдерством та проведення державної реєстрації нерухомості та бізнесу, 09 серпня 2017 року під головуванням в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Тетяною Гриценко проведено робочу зустріч з представниками аграрного сектору Шишацького району.

9 серпня 2017

Проведено спільну нараду з представниками Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 08.08.2017 проведено спільну нараду з представниками Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області.

8 серпня 2017

Особливості отримання документів за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації речових прав

Нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VIII (антирейдерський закон) визначено важливі нововведення до низки законів та кодексів України.

8 серпня 2017

Проведено флеш-моб в рамках проекту «Я маю право!»

07 серпня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у с-щі Чутове проведено флеш-моб на тему: «Повноваження щодо вчинення нотаріальних дій».

7 серпня 2017

100-ий шлюб рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

05 серпня 2017 року, проведено соту урочисту реєстрацію шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу», який стартував на теренах області 05 травня 2017 року.

7 серпня 2017

Результати конкурсного відбору на зайняття посад державної служби

Підведено підсумки конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державної служби, що проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 01 серпня 2017 року. Застосування методів сучасного комп’ютерного тестування, ефективного і справедливого процесу відбору, допомогли членам конкурсної комісії визначити кращих кандидатів та переможців конкурсу.

7 серпня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 04.08.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи – ХОРОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗОЛОТА ГЕНЕРАЦІЯ».

4 серпня 2017

Радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв відвідав Полтаву з робочим візитом

04 серпня 2017 року, до Полтави з робочим візитом завітав радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв. День розпочався із зустрічі Ігора Алексеєєва та начальника Головного територіального управління юстиції у Полтаській області Олега Тимченка з губернатором Полтавської області Валерієм Головком, в ході якої обговорили проблемні питання Полтавської області та шляхи їх вирішення спільними зусиллями.

4 серпня 2017

Проведено чергове засідання методично-консультативної ради нотаріату

03 серпня 2017 року у приміщенні методичного кабінету, що знаходиться у Першій полтавській державній нотаріальній конторі, начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, заступником голови методично-консультативної ради нотаріату Аллою ДИКАНЬ проведено чергове засідання методично-консультативної ради нотаріату при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

3 серпня 2017

Семінар-нарада керівників відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

03 серпня 2017 року на базі відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції відбувся семінар-нарада за участю керівників районних, міських, районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

3 серпня 2017

На Херсонщині почав діяти створений за ініціативи Павла Петренка штаб захисту аграріїв від рейдерів

На Херсонщині почав працювати штаб оперативного реагування на випадки захоплення земель аграріїв чи зібраного ними збіжжя. До складу штабу увійшли керівники Херсонської ОДА, органів юстиції Херсонської області, правоохоронці та представники аграрного бізнесу безпосередньо.

3 серпня 2017

Відмовлено в державній реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи

01.08.2017 прийнято рішення про відмову в державній реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи – Первинного осередку політичної партії «Сила людей» № 53102201 м. Миргорода Полтавської обл.

2 серпня 2017

Олег Тимченко провів особистий прийом громадян

02 серпня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО провів особистий прийом громадян.

2 серпня 2017

Щодо перенесення виїзного прийому громадян та зустрічі з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби зустріч з мешканцями сільської місцевості, яка запланована на 03 серпня 2017 року з заступником начальника управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар, перенесена на 10 серпня 2017 року з 10-30 до 11-30 год. в приміщенні Заводської міської ради Лохвицького району (Полтавська область, Лохвицький район, м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16).

2 серпня 2017

Зміни у складі керівництва Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 28 липня 2017 року № 3011/к «Про призначення Коноза В.М.» 01 серпня 2017 року КОНОЗА Віталія Миколайовича призначено на посаду заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

1 серпня 2017

Флеш-моб до Дня працівників торгівлі

31 липня 2017 року для жителів м. Полтави працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели флеш-моб до Дня працівників торгівлі на тему: «Права споживачів, які користуються послугами інтернет-магазину».

31 липня 2017

Флеш-моб до Дня Сил спеціальних операцій ЗСУ

31 липня 2017 року для жителів м. Полтави працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели флеш-моб до Дня Сил спеціальних операцій ЗСУ на тему: «Трудові права працівників, призваних на військову службу під час мобілізації».

31 липня 2017

Флеш-моб «Як уникнути ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми»

В рамках всеукраїнського проекту «Я маю право!» та до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 28 липня 2017 року для жителів м. Полтави працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб «Як уникнути ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми».

28 липня 2017

Заплановано проведення виїзного прийому громадян та зустріч з мешканцями сільської місцевості

З метою надання правової юридичної допомоги населенню з питань діяльності органів державної виконавчої служби 03 серпня 2017 року з 10-30 до 11-30 год. в приміщенні Заводської міської ради Лохвицького району ( Полтавська область, Лохвицький район, м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16) в.о. заступника начальника ГТУЮ з питань ДВС - начальника УДВС ГТУЮ у Полтавській області Валентиною Пахар буде проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості.

28 липня 2017

Порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру

Питання доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру має практичну актуальність.

28 липня 2017

Олег Тимченко презентував результати роботи управління в І півріччі 2017 року

27 липня 2017 року в ОКІА «Новини Полтавщини» начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО провів прес-конференцію для місцевих засобів комунікації за результатами роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у І півріччі 2017 року.

27 липня 2017

Проведено загальнообласний флеш-моб щодо запровадження на Полтавщині пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу»

На виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 27 липня 2017 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану області проведено флеш-моб для жителів Полтавщини стосовно запровадження в Полтаві та Кременчуці пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу»

27 липня 2017

Проведено флеш – моб у Першому полтавському місцевому центрі з надання БВПД

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 27 липня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації проведено флеш – моб у Першому полтавському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

27 липня 2017

Для жителів Полтави проведено флеш–моб

На виконання плану заходів щодо комунікації зі ЗМІ та громадськістю у сфері державної реєстрації на липень 2017 року, 26 липня 2017 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено флеш-моб для жителів міста Полтави щодо діяльності комісії по розгляду скарг у сфері державної реєстрації та можливості звернення до неї.

26 липня 2017

Навчальні семінари з працівниками Шишацького районного відділу ДВС та Шишацького районного відділу ДРАЦС

26 липня 2017 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

26 липня 2017

Проведено вуличне інформування жителів області щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту

26 липня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції – начальником Управління державної реєстрації Людмилою ГРИГОР’ЄВОЮ та працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено вуличне інформування жителів міста Кременчука щодо реформ, нових проектів та сервісів Мін’юсту.

26 липня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 26.07.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи – ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «УКРАЇНСЬКА АГРАРНА КОНФЕДЕРАЦІЯ».

26 липня 2017

У місті Кременчуці проведено «кущовий» семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу Полтавської області

З метою обговорення та вирішення актуальних питань у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу 26 липня 2017 року в місті Кременчуці під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції – начальника Управління державної реєстрації Людмили ГРИГОР’ЄВОЇ проведено «кущовий» семінар для державних реєстраторів нерухомості та бізнесу.

26 липня 2017

Прийнято рішення про державну реєстрацію припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 26.07.2017 прийнято рішення про державну реєстрацію припинення громадського об’єднання із статусом юридичної особи – ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «З ТЕПЛОМ І ДОБРОМ».

26 липня 2017

Павло Петренко презентував результати роботи Мін’юсту в І півріччі 2017 року

Міністр юстиції Павло Петренко в ході прес-конференції, яка пройшла за участі заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової та керівника Головного територіального управління юстиції у Києві Станіслава Куценко, презентував результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року.

25 липня 2017

УВАГА КОНКУРС!

25 липня 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад.

25 липня 2017

Проведено флеш-моб в рамках проекту «Я маю право!»

25 липня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» спеціалістами відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у м. Горішні Плавні проведено флеш-моб на тему: «Обов’язки нотаріуса при вчиненні нотаріальних дій».

25 липня 2017

Проведено виїзні прийоми громадян

Виконуючою обов’язки заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Валентиною Пахар 19 липня 2017 року проведено зустріч з мешканцями сільської місцевості в Щербанівській сільській раді Полтавського району Полтавської області.

25 липня 2017

© 2008-2017 Всі представлені на WEB-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи. При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.